Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele in prag de primavara... (41)


Recommended Posts

Buna fetelor! LA MULTI ANI SI TOT CE VA DORITI!!! Eu cu trburile pe langa casa...cu netul care merge ca ... Nu petrec azi a nu am unde si cum...dar nu fac mai nici caci le am facute de ieri.Ma uit pe la tv.Voi ce faceti?[flo][flo][flo][flo][flo] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Doina, deci ai gasit totusi timp si drum pana la un calculator! [pup] Nici eu nu petrec azi, cica trebuia ieri, insa nu aveam starea necesara. A ramas sa ne sarbatorim (cu mama si sora) intr-o zi... cu soare! [:D] Sunt fara chef, fara energie! Abia am reusit sa pun o masina cu rufe, sa-i fac lui Dragos pranzul si... cam atat! Si-am dormit cat timp a dormit de pranz cel mic! [nani] Am mai dezghetat ceva carne din congelator. Habar n-am ce sa-i gatesc sotului. Eu cica sunt la dieta si am supa de ieri! [:D] Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0
Azi (pe asta l-ai scapat, Raluca! [:D])
Mai dau si eu rateuri, nu pot fi perfecta [:-)))]
Citat:
Ralu, vreau si eu in Paris, Elvetia, Austria, Venetia in perioada carnavalului... si-ar mai fi cateva locatii. [:p] Insa ma pregatesc intens, cu gandul [:D], la destinatia de concediu de anul acesta. Am vrea multe (eu vreau apa, sotul vrea munte), dar nici departe, nici prea aproape, sa mergem cu avionul su cu masina? A ramas la turci sau la bulgari. Inca mai umblam dupa oferte. [/quote cand te decizi si termini de platit, sa ma anunti si pe mine, ca va insotesc [:-)))] [quote]Ma bucur ca a castigat Oscarul "The Hurt Locker", l-am vazut acum cateva saptamani si mi-a fost gandul numai la fratele tau! [flo]
Eu evit sa ma uit. Al meu se tot uita la filme de astea si ma scoate din sarite. I-am spus sa evite si el cat sunt eu in preajma, dar n-am cu cine sa ma inteleg. [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui liliac1 Fetelor, de ce vreti voi la Paris??
Eu... asa simt. Sunt pur si simplu fascinata de Franta, Paris, Valea Loarei, limba franceza, totul... Si asa mi s-a pus pata de la o vreme incoace...
Citat:
... m-am hotarat sa fac curatenie la ciorapii lu' hazband, ca tot ia cate-o pereche si-mi prezinta muscaturile de soricei din ei [:D] Deci, distractie maxima [:p]
Splendid mod de-a petrece 8 Martie [/quote] Macar de ti-ar fi recunoscator la final... [:-@]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui LoraG76
Cateva poze de la serbarea de la engleza, din pacate nu f. reusite, ca mai mult am filmat. Si cateva cu mine, sa ma vedeti inainte de a deveni balena. Si sa stiti ca se vede putin burta, dar abia de saptamana asta cred ca o sa ia proportii...[alcool] http://family.webshots.com/photo/2491730740099413604rZtIHq
fain de tot [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0 Liliac, off, asa visez eu: ca Ralu sa devina next [gravi] din grup si-apoi eu! Adica 2-2 1/2 ani, suficient sper sa-mi conving sotul sa facem bb2 cat mai repede. Vreau totusi o diferenta mica intre copii, pana in 4 ani.
Nu mai bine simultan?[:-@]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluci, mai esti prin zona? [:D] As vreau eu bb 2 cat mai curand, insa astept sa vad ca se aranjeaza si la noi ploile cumva. Dar tu da-i inainte, nu ma astepta! [:D] Nu strica sa ai parte de cat mai multa practica! [:I] Dieta, care dieta?! [:I] Am halit cot la cot cu sotul tocanita de cartofi si snitele din carne de porc! Plus o ciocolata mare! Supa... maine! [:D] Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...