Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (717)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 226
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lorena, si eu asa am avut dureri de sani dupa ovulatie, mai ales aureolele[alcool].

Nu stiu de ce asa. Dar sigur nu-s gravi acuma, pt ca nu are de unde.

 

Bob frumosi babanii tai[olala]. Tin pumnii pt bebei, sau macar un bebe.[pup]

 

Stefulici, nu stiu ce sa zic in cazul tau[:I]. Iti tin pumnii ca sa fie luna norocoasa si la tine. Numai nu-ti pierde speranta.[pup]

 

Dana, si tu pleci din tara?

 

Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]

http://www.fertilityfriend.com/home/36cee8

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tzuky, multumesc din nou pt raspunsuri[pup]

 

Eu azi am dat analiza la progesteron si acuma la ora 17 puteam sa iau rezultatul, dar asa am obosit pe la 15 si nu am mai rezistat si am plecat acasa, ca am avut o zi plina prin oras cu alte treburi[:I]. Maine sau luni voi lua rezultatul.

 

Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]

http://www.fertilityfriend.com/home/36cee8

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bob_Pixel
Hello, girls! [pup]Sunt in priza, tocmai m-am intors de la doc, am facut o eco in z12 sa vedem cum a functionat closty. Am trei ousoare grasune, de peste 15 mm fiecare, 2 pe dreptul si "dominantul" pe ovarul stang cu 16+ mm. Din weekendul asta intram pe program de prestat la 2 zile, dozez progesteronul in z21 si ...asteptam [olala]. Pana acum aveam cate un singur ousor mare, acum am trei... doc a zis ca nu se stie cand ovulez, e posibil chiar sa fie 3 momente diferite, dar ca de duminica e treaba sigura cu [pathot]Sunt super nerabdatoare, daca as putea sa ma teleportez peste 2-3 saptamani cu testul in brate, ce bine ar fi [:I]Dar eu am gandu-n stele / M-am agatat de ele / Stele cad, fara rost / Le-am spus ca nu te-ai mai intors...Te [olala], Bob !
align="right" id="quote2">Felicitari.Abia astept sa ne dai vestea cea buna ca de mult timp nu am mai sarbatorit pe aici.[pup][pup][pup]Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
pt fetele interesate....azi a aparut episodul 1 si 2 din Grey`s anatomycine vrea link sa ceara si nu e subtitratdar e cam inlacrimat, destul de trist.....[q][q][q][q][q]========================================================================Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">
align="right" id="quote2">Eu vreau.[pup][pup]Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stefulici bine ai venit si bafta sa rama repede graviduta si sa fie o sarcina la termen.

Fetelor nu stiu ce sa ma mai fac, nu mai pot de frig la picioare si asta cred ca e din cauza metotrexatului, sunt incaltata cu ciorapi grosi in picioare cu papuci de casa si imi e frig. Am facut o zacusca de vinete cu mere si miere de albine astazi de te lingi pe degete, de asta nu am intrat pe la voi.

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Fetelor nu stiu ce sa ma mai fac, nu mai pot de frig la picioare si asta cred ca e din cauza metotrexatului, sunt incaltata cu ciorapi grosi in picioare cu papuci de casa si imi e frig.
align="right" id="quote2">

Mihaela si eu sunt cu picioarele reci. Si stau ca tine in ciorapi de lana prin casa cu papuci[:I]. Nu numai. Mai stau si cu cojoc de ala de lana si cu un pulover pe mine.[alcool]
Am si racit un pic la nasuc[:(].
Ma doare gatul un pic, ca tusesc usor.
E toamna, m-a prins sezonul si pe mine[:I]

Cat despre zacusca, eu anul asta nu am facut nimic pt iarna[:I].
Ce harnicutza esti[biz][biz][biz][:D]
[pup][pup]


Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]
http://www.fertilityfriend.com/home/36cee8
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DenyAnd

Dana, si tu pleci din tara?

align="right" id="quote2">
Deocamdata plec la training,eu sper sa plec definitiv intr-un an..cu serviciul. Nu as pleca asa in necunoscut,in opinia mea sacrificiul de a lasa familia si pritenii se face doar daca oferta e f buna.Mai vedem...[pup]


------------------------------------------------------------------------------------------
Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa aveti un week-end placut fetelor! pe mine ma intristeaza cand vine week-endul, inainte abia il asteptam! acum simt ca ma strang pereti la propru si cat sa iesi si cu prietenii - au si ei viata lor, familia lor...asa ca ma asteapta un week-end luuuung si trist si eu singura! daca sunteti din Bucuresti si vreti sa iesiti, contactati-ma! Sunt in perioada in care simt nevoia sa ieas cat mai mult, sa ma obosesc ca sa pot dormi noaptea!

 

pooop fetele[pup][pup][pup]

 

Cu speranta si rabdare toate se pot rezolva!

 

ingeras plecat la 7 wks

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...