Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (717)


Recommended Posts

Fetele sa nu va suparati ca nu am mai intrat, sunt in continuare semi-optimista, adica nu mai sunt atat de optimista ca inainte. Sper sa vin si eu o data cu vesti bune si sa-mi vad numele la titlu[:D]. Of.... Bafta multa la toate! Luptam in continuare pt visul nostru [bb] si Dumnezeu ne va rasplati rabdarea [ruga].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 226
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor. Draguta, multumesc de cafeluta [flo]. Ce mai faceti? Eu am terminat cu examenul dar mor de emotii pentru ca abia saptamana viitoare primesc rezultatul. Sunt atat de stresata incat numai chestii ciudate fac zilele astea... Luna asta nu prea am emotii ca as fi graviduta pentru ca am invatat f mult iar love nu prea am facut. Dar in schimb o prietena de-a mea e graviduta [olala] dupa multe luni de incercari si disperare (iar rolul meu a fost de ai ridica moralul de fiecare data [:D]). Lore, ma bucur ca nu ai renuntat la proiectul [bibe]. Elenusht, si mie mi-ar placea sa facem o intalneala (sper sa nu apara altceva). O zi excelenta va doresc ! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Draguta, Katy, Deny si celelalte [pup][pup][pup] Eu am o zi nu tocmai buna am fost cu masina la servici si trebuie sa mai astept niste piese inca un drum facut degeaba pana la judet, dar sunt bucuroasa ca am gasit o reteta buna de zacusca si ma duc sa cumpar ingredientele iar maine intru in actiune. Katy dar ce s-a intamplat de nu mai esti asa optimists? Dream sa vezi ce o sa ma rad eu de tine daca in luna asta cand zici tu ca ai fost stresata si nu ai avut timp de love ai ramas graviduta. Vezi ca eu sunt cam pocita la gura asa ca poate-poate. Gata va pup si fug la piata.[pup][pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Chestia e ca sotul a facut si el dozarile hormonale , care sunt ok , dpdv urologic iar e ok , si deci nu avem o explicatie clara la spermograma proasta.Fuma , dar dupa prima spermograma s-a lasat...asa ca sper ca asta sa fi fost cauza si sa regenereze odata miscatorii lui. Daca se refac si vom avea rezultate bune mai astept cu inseminarea , daca nu , cum spuneam in dec-ianuarie fac inseminare Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
e foarte bine ca a renuntat la fumat[pk],sigur inotatori o sa fie mai rapizi [ruga] sa ramai cit de repede, e valabil pt toate aspirantele[pup] Doamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...