Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gradinite Craiova


Recommended Posts

Imi puteti da informatii despre gradinitele particulare din Craiova? Copiii mei au 1 an si 10 luni si este probabil si posibil sa trebuiasca sa-i ducem in Craiocva la parinti odata cu terminarea CIc-ului... mami [cit] de gemenasi [tren] [url="https://picasaweb.google.com/108518117417496356070/Vara2011?authkey=Gv1sRgCMH_kP3qorzjTA"] vara asta :) [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
  • Răspunsuri 10
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

In cazul in care intrebarea ta mai este de actualitate, pot sa iti spun ca eu am vizitat 3 gradinite private in Craiova : Butterfly (peste drum de casa studentilor), Joyland (pe str Ana Ipatescu) si Madona Dudu (langa biserica cu acelasi nume) si doua de stat (dar nici una nu primea copii sub 3 ani). Am auzit ca ar mai fi una privata Anda pe langa gara-dar nu am vazut-o. Daca vrei mai multe detalii poti sa ma intrebi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Buna ziua,mamici din Craiova!

Si eu caut gradi,mai bine zis recomandari pt gradinița...stat,particulare

Pareri despre gradinita Sfanta Ana de langa liceul Petrache Trișcu?

Gradinița Joyland de pe str ana Ipatesc va inspira incredere?

Pitica mea are 2ani si din sept trebuie sa mergem la gradi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Ilumimar. Ne-a hotarat dupa multe cautari la gradinita Sf. Ana. Am vizitat-o, pare ok, cu spatiu de joaca mare si destul de dotat. Interiorul nu arata ca la o particulara in sensul ca nu sunt asa frumoase ca cele de la particulara sau asa colorate. Mobilierul nu chiar nou. Dar se gateste acolo, au bucataria lor si am primit recomandar bune despre aceasta gradinita de la parinti care au avut copii si la particulara.

Am mai vizitat si gradinita Joyland si Tedy Bear. Dintre ele doua mi-a placut mai mult Tedy Bear (asta cand era dupa Selgros caci acum s-a mutat in centru.) Este mai nou.

Tu te-ai hotaraat la ceva ? Mai e putin si incepe gradi. Si fata mea are 2 ani si 9 luni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexxia,nu m-am hotarat inca.

Azi am fost la Joyland,mi-a placut

Maine merg sa vad si Teddy bear si apoi GRadinita romano-catolica

Am fost si la Sfanta Ana ,insa mie mi - au zis ca nu primesc copii decat de la trei ani,sau poate nu am vb eu cu cine trebuie

Dupa ce voi vedea si cele doua gradi ,ma hotarasc

Pitica mea are doi ani si doua luni

Azi a fost cu mine la gradi si i - a placut tare mult cu copiii la joaca!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...