Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Cluj 32


Recommended Posts

cristina3343[pup]iti urez si eu bine ai venit la noi si sedere cat mai scurta!!![flo] in legatura cu inseminarile,stai linistita,eu am facut vreo 7,cu siguranta si celelalte fete au facut si ele,asta nu inseamna ca se reuseste din prima,dar daca esti consecventa si te tii de stimulari eu cred ca ai sanse foarte mari,in orice caz iti doresc sa ramai cat mai curand. restul fetelor[pup][pup][pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 229
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Draga anamy,felicitari! Sa va traiasca fetita si multa,multa sanatate si fericire! Cat timp are? Multumesc de incurajari,la ce stimulari te referi? Eu doar ma duc la monitorizare si apoi mai iau injectia aia de spargere a foliculilor;nu fac stimulari. Nu-s eu in masura sa-ti dau sfaturi dar o prietena de-a mea s-a descurcat singura,singurica (nu are cine sa o ajute)cu cartea "Mama si copilul";am inteles ca(')cartea e pana la varsta de 7 ani. Te [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fete dragi [pup] Ce mai face Marutza noastra oare? pe cand vine cu vesti? Tinem pumnii sa se prinda bebe [pup] [flo] Eu sunt tare busy cu serviciul ... dar vorba lui medut, poate e mai bine asha, ca nu avem timp sa ne gandim la prostii [:D] Oricum, am zile in care ma apuca tristetile ... si nu-mi pot lua gandul deloc de la bebe ... Sunt asa multi copilasi in jur ... si atatea familii care nu-i merita ... E nedreapta viata ... Urmeaza sa fim nasi de botez si ma gandesc cat imi va fi de greu sa tin in brate copilul altora... iar pe al meu , cand? [q] Sper doar ca intr-o zi ne va fi bine si noua... Scuze de momentul de melancolie ... promit ca incerc sa ma abtin... Pup [pup] Aveti grija de voi [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor va rog frumos sa ma treceti si pe mine la aspiranta prin IA cristina3343,38ani,Cluj-Napoca,Dr.Micu,infertilitate primara,2 IUI nereusite,urmeaza IUI nr.3. [pup] Brunadria vad ca ai steagul de Franta,eu sunt moarta dupa Franta(limba,etc.,tot ce tine de Franta) Chiar si la servici vorbesc cu un coleg in franceza. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Sa aveti o duminica frumoasa si sa fiti iubite. Va ofer o [cafea] ca sa ne simtim bine,sa ne incepem dimineata klumea. Eu citesc putin pe aici si apoi desi azi e sarbatoare ma duc sa-mi termin curatenia in bucatarie;am facut luna si bec,chiar m-am suit pe o scara sa iau panzele de paianjen jos,dar mai am putin;voi ce folositi la curatenie?;eu mi-am luat CIF crema,dar parca mi-ar trebui ceva sa fac luna oalele de inox; Va [pup][pup]si sa ne fie zilele doar cu soare; Azi sunt cu moralul sus,mai incolo ma duc la cea mai buna prietena a mea in vizitaaa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...