Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Cluj 32


Recommended Posts

Buna draga mea, imi aduc aminte cum sa nu[flo]......Discutiile cu fetele de pe acest forum au fost cea mai frumoasa parte a acelei perioade ....si eu m-am mutat de la Cruciat, am mers la recomandarea unei prietene din domeniu la Stamatian, mi-a facut o laparoscopie si m-a trimis 6 luni sa imi vad de viata si sa ma intorc apoi la el daca nu se intampla nimic......Am fost tare dezamagita ca mi se parea ca nu mai am timp inca 6 luni dar uite ca 3 au si trecut deja [bang]. Daca nici acum nu se intampla, in vara facem FIV dar in Ungaria. Desigur ca acasuca singurica mi-am facut eu analize peste analize, mie sotului si ce e mai enervant ca toate analizele sunt perfecte.......nici macar calciu(vorba aia) nu imi lipseste.....hormonale tot in regula, endometrioza nu mai aveam la laparoscopia din ianuarie, trompele permeabile, curatate si aderentele.......Jur ca nu inteleg iar explicatia ca nu a fost sa fie nu ma multumeste deloc. Va pup si va tin pumnii.....[pup] Cum e la Surcel? http://tt.lilypie.com/TJoqp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 229
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui cristina3343
Fetelor va rog frumos sa ma treceti si pe mine la aspiranta prin IA cristina3343,38ani,Cluj-Napoca,Dr.Micu,infertilitate primara,2 IUI nereusite,urmeaza IUI nr.3. [pup] Brunadria vad ca ai steagul de Franta,eu sunt moarta dupa Franta(limba,etc.,tot ce tine de Franta) Chiar si la servici vorbesc cu un coleg in franceza. [pup]
buna fetelor.. cristina bine ai venit[flo] sunt pe meleagurile frantei de aceea steagul... mara ceva noutati? medut [pup]clujanca[flo] restul fetelor ,ce mai faceti? o zi frumoasa[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In primul rind va pup pe toate si va multumesc pentru sustinere [:D] Vestile nu sunt dintre cele mai bune, adica cei doi omuleti de zapada nu au rezistat decongelarii, lucru la care de altfel ma cam asteptam pentru ca stiam ca blastocistii rezista mai putin decit embrionii congelati in ziua 2-3. Da nu-i bai, noi sa fim sanatosi, tare necajita nu sunt ca asta e, nu am cum sa influentez eu treburile astea, eu doar trebuie sa string bani, sa ma rog la Dumnezeu sa fiu sanatoasa si sa merg mai departe ca pina la urma tot o sa izbutesc- la fel ca si voi de altfel- Asa ca la toamna o luam din nou de la capat, am hotarit ca nu e bine sa ma fortez sa fac mai repede urmatoarea fertilizare, tre sa fac lucrurile cu calm si chibzuinta, ca ardeleanu[:D] Acuma stiu ca era bine daca veneam cu o veste buna ca sa mai crestem moralu aci la topic, ca de multa vreme n-am mai avut o graviduta da eu zic sa nu ne demoralizam ca nu ne foloseste la nimic. Asa ca mergem mai departe. Pup toate fetele fara nici o exceptie [pup][pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...