Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (6)


Recommended Posts

Alina eu il sun si vorbesc cu el. Daca nu poate sa raspunda atunci ii zic asistentei cine sunt si apoi ma suna el cand termina. Daca nu-i urgent ii dau mail si imi raspunde cat de repede vede si el. Ma duc miercuri in Z6 la el sa vedem cum stam. Imi iau si bagajul cu mine ca s-ar putea sa raman acolo la monitorizari din 2 in 2 zile...nu stiu la ce sa ma astept. Mi-am luat concediu 2 saptamani pentru treaba asta ca sa stau linistita. Dupa transfer sotul mi-a zis ca nici sa nu ma gandesc sa plec 3 zile de acolo. O sa ma tina numai in camera...sa vezi atunci plictiseala. Oricum imi iau laptopul cu mine sa mai vorbesc cu voi macar.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bonsai ideal e sa faci cu cei din Z5, blastocisti. Sansele sa se prinda sunt mult mai mari...deja nu mai este embrion...e la faza urmatoare.[:D] Johanas mie mi-a intarziat o zi, nu stiu daca de la Diphe. Oricum nu are importanta, tratamentul de stimulare il incepi tot cand ti-a programat dr. Nu are legatura cu prima zi de menstruatie ca si eu am avut aceeasi dilema.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca trebuie sa creasca. Ai varsta optima, nicio operatie din cate am retinut, asa ca, hai! Capul sus! Cat despre perioada de dupa transfer, e bine ca ramaneti acolo cateva zile, dar nu trebuie sa stai doar in camera. Eu am citit ca e bine sa stai in aer liber si chiar sa faci si plimbari usoare. Si Sibiul e un oras asa frumos...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...