Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici inimoase de Constanta *156*


Recommended Posts

Neata! Eu l-am inscris pe Sebi la baschet, acum sa vedem cum e, daca nu il dau si eu la Laguna, cum vroiam initial. La acordeon nu mai vrea, ca de gras ce este [:D], ii e frica ca nu o sa-l poata tina si acum sa vedem ce mai alegem. La capitolul animale, eu detin doi motani si un catel, care imi sunt tare dragi, dar la mine e bine ca stau in curte si asa ii smotoceste Luc destul. Copilul meu cel mic a facut putina febra aseara si era tare marait, am observat ca are si un ganglion la ceafa si cateva bubite pe el, ma gandesc sa nu faca o boala a copilariei. Sper sa nu fie pojar, ca nu am avut nici eu, nici Sebi [:D] Sanatate Izabelei [pup] Mami de [copil]Lucian(16.03.2009) si de [roker] Sebastian(05.08.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Roxana - la Laguna sunt putini si astfel joaca toata ora, dar daca zici ca la Pat erau 45, poate ca depinde de grupa de varsta densitatea/teren /ora... Tibi face cu Ramona (o tipa mult mai inalta chiar si decat mine [:D] )

 

Ca pet-uri noi avem 2 catei si pesti (2 acvarii). Abia astept sa creasca fii-mea sa se joace cu cainii [olala]. Deocamdata se uita cateva minute bune la pestisori!

 

Diana, mami de Tibi (07.07.1997) si Daria Maria (11.06.2011)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, deja eram ofticata ca n-am mers la florescu, m-am linistit [:D] am reusit aseara de l-am inscris la dl. oancea, e singurul care are miercuri de la ora 18 cu incepatorii si sambata de la 10.

 

apropo de animale, din "putul gandirii" lui vlad, care normal ca isi doreste un animalut cu blana si i-am explicat ca doar daca vom sta vreodata la casa, imi zice aseara ca el cand va fi mare isi va lua o casa, animalul aferent si o sa ma cheme si pe mine pe la o cafea, da' cand se face seara sa ma duc la mine acasa [:D]

 

 

mami de miruna si vlad

 

Si Mihaita are nevoie de voi!

 

Speranta si incredere pentru David

 

 

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...