Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici inimoase de Constanta *156*


Recommended Posts

si eu ca tine, angi, am senzatia ca ziua e prea scurta si ma enerveaz ala culme....abia astept vara[pk]

 

am uitat sa va zic, am fost "acuzata" ca sunt inconstienta si fac experiente mereu pe al meu copil...adik cum imi permit la 15-20 grade cat sunt azi afara sa nu aiba o caciula pe cap, si 4-5 straturi de haine si eventual un pantalon matlasat sau un "stramp" pe sub blug,si doar in adidasi.lolll...si in interiorul gradinitzei il pot lasa pur si simplu cu un pantalon subtire si doar un tricou + un maieu subtire ????

sunt eu defecta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui lulu77
sunt eu defecta?
align="right" id="quote2">

pai, cam da, pentru obiceiurile noastre mioritice [:D] ce naiba, fiecare isi cunoaste copilul si il creste dupa cum crede, da la noi trebe musai sa te uiti in ograda vecinului si sa comentezi [:-@]


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



POZE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daaa... cunosc si eu oameni deastia care in loc sa se uite la ei, au grija sa s euite la altii... Da-s curioasa Lulu, tu ce i-ai raspuns...[:D]

 

Eu recunosc ca ziua de azi m-a obosit rau... am o ceata pe creeri de as zice ca ma si doare capul...[bang][bang][bang] sotul a plecat la Tulcea pe nepusa masa si eu trebuie sa-l astept in oras pana s-o intoarce ca sa nu ma trambalesc cu copii si ghiozdane pe autobuz spre Valu... asta asa ca sa simt si eu ce simte Simona cand face naveta [:D]

 

Da doamne maine sa fiu mai linistita... jur ca nu as mai iesit din birou sa nu ma vada si sa nu ma intrebe nimeni de sanatate....[:-@] oare nu ma cauta ei, daca nu le apar eu in vizor?

 

Si acasa as fi avut atata treaba...[alcool]

 

Pe maine inimoaselor!

 

Ingerasii mei: Monyid="purple"> (03.12.2003) si Teoid="blue"> (17.05.2007)

 

"Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in momentele care iti taie rasuflarea." id="purple">

 

Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Lasa Georgi, ca-ti tin companie in microbuz [:D]

 

Sa va povestesc, ca eu zilele astea sunt cate 12 ore plecata de acasa de la 7.30 la 19.30, nu va spun ce oboseala am acumulat si cu stresul cu operatia sotului si cu toate astea trebuie sa fiu foarte atenta la munca [bang]

N-a ca m-am descarcat si eu la voi [:I] Bine ca mi le-a dat Dumnezeu pe mama si pe soacra-mea sa aiba grija de copii.

 

O seara frumoasa [pup]

 

Mami de [copil]Lucian(16.03.2009) si de [roker] Sebastian(05.08.2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mneatza,

 

geo, n-am raspuns nimik, m-am uitat lung si am zambit. azi de dimineatza iar comentarii: vai, nu ai caciula pe cap?

eu am tacut, Luca a ripostat: frate, dar tu nu vezi ce cald e afara?[pk]

(comentariile apartin unei mamici de la gradinitza cu care ma intersectez in fieid="size1">care dimineatzaid="Arial"> [:D])

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lulu77
mneatza, geo, n-am raspuns nimik, m-am uitat lung si am zambit. azi de dimineatza iar comentarii: vai, nu ai caciula pe cap?eu am tacut, Luca a ripostat: frate, dar tu nu vezi ce cald e afara?[pk](comentariile apartin unei mamici de la gradinitza cu care ma intersectez in fieid="size1">care dimineatzaid="Arial"> [:D])
align="right" id="quote2">[bang][alcool][:-@]so,de asta nu poate fii ea linistita,de grija lui Luca...bey,Mihaita,nu poarta caciula pe cap de la 4 luni,nu vrea...iarna,vara,ger,soare...nici macar sapca vara...mananca direct din frigider si iarna si vara,credeti-ma ca in 8 ani de zile,cred ca de 3-4 ori mi s-a imbolnavit....era sa uit,iarna daca ninge si-l scot afara,ii pun musai un bluzon cu gluga,ca i se uda parul de la zapada,gluga de la bluzoane o suporta cat de cat ca nu-i atat de stransa pe cap...oameni,care mor de grija altuia!MIHAELA [mamica] DE [zana] ANDREEA(03.04.1997) SI [bonjovi] MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui Mihaitaid="red">
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&MViata...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lulu, imi place de Luca, dar asteptam de la tine o replica nitel mai acida...[:D]

 

M-a secat si pe mine tata aseara.. din nou.. dar la fel ca Lulu m-am abtinut de la comentarii si i-am dat ignore... dar taaare as simti o placere sa scuip nitel venin [bang] am scapat de socru si dadui de tata [alcool]

 

Eu sunt la munci, termin niste trebi si sper sa plec pe teren dupa 12.30 [:-@]

 

Ingerasii mei: Monyid="purple"> (03.12.2003) si Teoid="blue"> (17.05.2007)

 

"Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in momentele care iti taie rasuflarea." id="purple">

 

Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

geo, nu scot aresnalul de replici, nu la gradi, sunt o duamnnaaa in societate, bre [:D]

 

acum vb serios, tipa chiar nu merita nici macar o replica acida, are ce are cu Luca de cate ori il vede, si la pranz la plecare ii tot comenteaza lui soacra-mea..vai ce golut e, vai nu e bolnav? vai dar aveti curaj, vai si iar vai...soacramea e destul de acida cu ea, si ptr mine, dat tot comenteaza [:D]

 

miha, si el a mancat dintotdeauna direct din frigider iaurtul si altele, mananca des inghetata, chiar si iarna si tusitor fiind eu mama incostienta fac experiente cu gatul lui si ii ofer o inghetata delicoasa [alcool]bea apa rece si asa si cere, fular nu a purtat decat acum 2 ani cand a fost iarna aceea grea si fff frig, dar sub nici o forma la gura, el nu are in garderoba decat esarfe [:D]asortate cu palaria/caciula, cat despre "strampi" poveste grea...intra in garderoba lui tarziu, la viscol. pana atunci cand este frig are boxeri si sosete 3/4 si eventual un pantalon dublat

 

azi de dimineatza a vrut sa isi asorteze seapca cu adidasii si camasa - toate de culoare rosie [:D] e un DIV(masculinul DIVEI), ce sa mai zic [olala]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lulu77


miha, si el a mancat dintotdeauna direct din frigider iaurtul si altele, mananca des inghetata, chiar si iarna si tusitor fiind eu mama incostienta fac experiente cu gatul lui si ii ofer o inghetata delicoasa [alcool]bea apa rece si asa si cere, fular nu a purtat decat acum 2 ani cand a fost iarna aceea grea si fff frig, dar sub nici o forma la gura, el nu are in garderoba decat esarfe [:D]asortate cu palaria/caciula, cat despre "strampi" poveste grea...intra in garderoba lui tarziu, la viscol. pana atunci cand este frig are boxeri si sosete 3/4 si eventual un pantalon dublat


align="right" id="quote2">

fular?ce-i aia...nici nu mai am asa ceva prin casa....
iar cu ciorapii,nici atat,cand e ger rau afara punem si ciorapi pe sub pantalon!

Simona,multa sanatate si refacere rapida sotului tau!

MIHAELA [mamica] DE [zana] ANDREEA(03.04.1997) SI [bonjovi] MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaitaid="red">
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT

A&M


Viata...





Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...