Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici inimoase de Constanta *156*


Recommended Posts

Felicitari! ai mai rezolvat o tema...[flo]

Eu mi-am bagat caloriferul electric al colegei (ea lipseste azi) sub birou la picioare si asa bine e cand vine caldura si-mi invaluie picioarele si abdomenul...[pk]

 

Ingerasii mei: Monyid="purple"> (03.12.2003) si Teoid="blue"> (17.05.2007)

 

"Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in momentele care iti taie rasuflarea." id="purple">

 

Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare,

mai apar si eu din cand in cand...treburile zilnice imi ocupa tot timpul. Am facut o pauza la bucatarie, pana ma apuc de alta repriza de muraturi, mai citesc noutati pe aici...

De 4 zile avem un perus, o fetita care ne incanta cu trilurile ei, o cheama Tinca[:D]

 


Bazar DC pt Bogdan id="blue">

Blogul lui Bogdan Andrei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

Sunt si eu prin preajma, v-am citit in graba, dar n-am mai avut timp sa scriu, la munca aglomerat, acasa am avut 3 baieti de ingrijit [alcool]

 

Si mie imi este cam frig la munca, cu toate ca am un radiator in preajma, dar tot degeaba, acasa e mai bine, ca am inceput sa dam drumul la caldura.

 

[pup]

 

 

 

Mami de [copil]Lucian(16.03.2009) si de [roker] Sebastian(05.08.2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hey, va tineti de cumetrii pe-aici! asa, de luni... sa va traiasca si sa va (in)cante, si mie imi plac, da' la altii [:D]

 

adinutza, spor la trebi si provizii de iarna, daca o tine tot asa cred ca o sa avem si lapovita, ca prea-i frig de tot!

 

dodo, multam mult de indicii, acu' trebuie musai sa gasesc si timp [asia]

 

simo, sanatate bolnaviorilor!

 

aviz tuturor fetelor din tomis nord, palazu, boreal, din cauza unor lucrari la carrefour se pare ca nu o sa avem apa rece/calda maine si poimaine. asta ca sa fie tabloul complet, daca tot nu-i caldura [bang]

 

 

 

 

mami de miruna si vlad

 

Si Mihaita are nevoie de voi!

 

Speranta si incredere pentru David

 

 

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Multumim [pup]

 

Al meu sot se reface, trebuie sa stea mai mult in pat, cand se da jos si umbla mai mult, il apuca durerile. Am scapat de un hop, acum sa speram ca o sa fie bine si recuperarea.

 

Daca tot va tineti de incuscreli, asteptam sa faceti cinste [:D]

 

 

Mami de [copil]Lucian(16.03.2009) si de [roker] Sebastian(05.08.2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...