Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici inimoase de Constanta *156*


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ADINUTZA
Georgi, daca vrei ne combinam la sclipirici[:D]Eu as vrea pt 2 tavane[olala]
align="right" id="quote2">Adinutza... nu-i asa ca e superfine? i-am zis colegei mele ca te bagi si tu, dar vad ca tace... o sa o maiintreb mai tarziu odata... eu nu as avea bani in clipa asta, dar in 39 de ore cine stie ce castig la loto rasare... daca as avea 90 ron as vrea si eu 2 tavane...[alcool]Neata fetele... am primit ieri pana la urma 2 vesti bune... deci s-au mai sters din suparari... dar am primit si o veste mai nasoala... tatal finutei mele s-a intors alaltaieri de la munca cu mari dureri de "stomac" si nu a vrut sa mearga la urgenta si pace... pana la urma a venit seful lui si l-a dus pe sus la urgenta... facuse peritonita...[bang] acum pretenuta mea e singura cu ambii copii si fara nici un ajutor... parca m-as duce la ea sa o ajut...[alcool] Nici la spital la el sa mearga cu ambii copii dupa ea nu poate...[:-@] Macar sa-si revina el repejor...Acu va las si ma intorc la ale mele...[alcool]Ingerasii mei: Monyid="purple"> (03.12.2003) si Teoid="blue"> (17.05.2007)"Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in momentele care iti taie rasuflarea." id="purple">Ce am eu de oferit si/sau vandut?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nmeata!

zau ca nu mai rezist cu frigul asta din casa. e oribil

Ghiulten, si in sinaia au piscina - new montanta si parca si sinaia? sau cheile gradistei daca te duci putin mai departe.

Pisoi, sanatate!

Georgi, barbatii asta.... sanatate!

Simona, inghet??? aoleu. nu vreau [:(]

Ana, bine ai revenit!! [pup]

 

si capitol nou

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...