Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence la apel!!!!!!!!![30]


Recommended Posts

Fetelor a plouat in Zalau? Ca au venit niste nori negri din partea aia.... cu niste tunete, ca am crezut ca vine furtuna. Insa se pare ca vrea sa ii toarne mai departe ca au trecut peste Simleu. Ciudat ca norii sa vina dinspre Zalau, aici f. rar se intampla. de obicei norii vin invers dinsprew Ungaria si merg catre Zalau. Hmmmmmmm........
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Otilia a fost o furtuna mai inainte la Zalau . Asa cum ai zis s*-au adunat nori negri , a inceput sa sufle un vant tare pe aici si apoi dintr-o data a inceput ploaia .... acum s-a terminat ... a iesit din nou soarele ... cica de maine iar vin caldurile peste noi ... Maine sarbatoresc 9 ani de la casatorie si hai sa va pove ce surpriza i-am pregatit sotului meu . Am facut rezervare la o masa la noul restaurant , unde apropo poate mergem la viitoarea intalnire , de pe strada Florilor , langa biserica mica . Am pus totul la cale cu ospatarul-sef de sala in felul urmator : daca nu ploua vom merge la terasa situata la etajul 3 , deasupra hotelului de unde avem panorama cu Zalaul , unde vom avea o masa pregatita cu umanari , sampanie la rece si un chelner ne va astepta cu tava cu pahare . Pe drumul pana la masa vom avea numai lumanarele aprinse pe jos , masa iar va avea un aranjamwnt unde vor pluti lumanari . Daca ploua vom sta in incinta restaurantului unde la fel va fi pregatita o masa pentru 2 persoane cu toate cele . Voi ruga chelnerul sa ne faca poze si o sa va arat si voua . Sa-mi tineti pumnii ca totul sa iasa OK si , mai ales , sa fie vreme frumoasa maine seara . Restaurantul se numeste BRILIANT PLAZA si am auzit ca nu mai este asa ceva in judetul Salaj . Acum daca v-am facut curioase ia mai intrati voi colo pe joi ici-sa pe forum sa va pove ce si cum sta treaba acolo .... v-am propus deja o intalnire a noastra acolo .... Amu va tzuc ca ma apuc de despachetat !!! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/album?.dir=/60b5re2"]vacanta in Grecia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oau, Adriana draga felicitari! Dupa 9 ani de casnicie nu multi isi fac asemenea cadouri. Precis sotul va fi incantat. Neaparat sa vii cu poze ca ard de nerabdare sa vad ce si cum. Si mai ales sa ne spui cat te-a costat ca noi nu prea iesim tocmai din acest motiv. Eu zgarcomana mereu fac calcule si ma gandesc ca decat sa dau 300.000 pe 2 pizza si doua sucuri nu's unde, mai bine de banii aia fac eu pizza ca ne ajunge 2 zile [:D]. Ar trebui sa mai iesim si noi ca deja simt ca ne plafonam..... [pup] la toate. Apropo, am gatat cu varuitul; azi nu m-am mai murdarit toata, o fi experienta zilei de ieri? [:D][:D] Pe unde umblati toate? Ia treceti la raportul de seara! Cami, baga si tu ceva ca esti online pe mess...[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, eu va doresc ani mult si fericiti impreuna!!! Am citit si eu despre hotelul BRILIANT PLAZA din Zalau, alaltaieri parca, in "Magazin Salajean", chiar voiam sa va intreb cum e. Otilia, is online pe mess mare parte din timp, dar se tot decupleaza pentru ca intru de pe webmessenger.yahoo.com si computerul intra in standby cind nu il folosesc cam 10-15 minute, ori, cum eu mai am si de lucru pe-aici...mereu trebuie sa sign in din nou cind ma apropiu de el... Eu am avut azi dimineata un interviu telefonic pentru un job...mor de curioasa ce o sa iasa! Va zic mai tirziu mai multe, acuma mai am un mos pe care sa-l aduc la masa...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sara buna waw, adriana , au trecut 9 ani? felicitari si sa fiti fericiti si sanatosi. baga detalii .am trecut pe langa hotel si e super super. oti, ce harnicuta esti.ce face REX? cami, cum e la noul job.sa-ti ajute DD sa iei interviul.te asteptam cu povesti. io-s in zona, asa ca va stept la povesti de noapte[:D] Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]SONIA, are nevoie de noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Well, la noul job e bine, mai putin noaptea, cind pisica stapinilor(care a ramas acuma in grija noastra) da cu capul in usa ca sa o deschida si sa se furiseze in pat cu noi[:D]Am zis ca poate e kamikadze, nu se stie... E obisnuita saraca sa doarma cu stapinii, si acuma ca ei sint plecati, ea vine la acelasi loc seara. Are un clopotel la git care zgdrangane si, pe linga asta, pe la 6 si 10 dimineata buna vecinul de alaturi isi tureaza truck-ul si parca e in camera cu noi, asa de tare se aude. Dupa aia incep autobuzele sa se "ambaleze", merg copiii la scoala. Deci, somn - poate dupa ce ies de-aici... Bine ca babacii dorm noaptea, macar ei sa ma lase in pace pe cit posibil(sper sa nu fi cobit acuma, doamne feri)... (aseara pe la 9 a venit una din ele sa imi ceara cafea, credea ca e dis de dimineata, era gata pentru breakfast, imbracata frumos...) No, ce sa va mai zic, acuma scriu si povestesc in acelasi timp cu una din babe despre pisica ei. Hai ca ma intru mai incolo. pupici.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti ca nu am somn? I-am zis lui Vlad ca mare greseala a facut cand a facut cerere pt internet. Or mai manca ei mancare calda la Pasti si la Craciun......... [:D] Ca stau toata ziua pe net. Ma cultiv, ce mai. Bia pe catel il cheama Rexi nu Rex asa te corecteaza Andrei. Deci, retineti Rexi. [:D][:D][:D] Cami draga, ai zis cumva ca merg copii la scoala? Da ei nu au vacanta? Sau o fi ceva scoli de vara? Interesant. Baga detalii ca mor de curiozitate. Adriana, multa fericire, va tin pumnii sa fie vremea asa cum vrei tu. [pup] la toate fetele cuminti. [:D] Va astept dimi la cafea. Am zis dimi nu la pranz! [:D][:D][:D] Noapte buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca vin si eu la cafea cu voi (virtual, desigur), ca mi-a zburat somnul pe moment si e destul de tirziu.Ca sa fie colac peste pupaza, pe linga celelalte evenimente de peste zi(interviul telefonic neasteptat cu firma unde aplicasem aseara online, interviu inceput in timp ce o puneam pe wc pe una din babe, dimineata buna trezirea data de pisica trintindu-se cu capul in usa repetat), acuma de vreo 2 ore am fost nevoita sa sun la 911, la urgenta, pentru ca unul din mosi, cind s-a pus in pat sa se culce, a inceput sa vomite singe si se facuse palid(eu am crezut la inceput ca o fi cafea, desi stiam ca nici nu s-a atins de cafea azi, insa colegu', noroc ca era acasa cu mine, a zis ca e singe, vazuse un cheag pe pieptul mosului, cum il scuipase - iertati-ma cele sensibie, pardon)...Am fost asa de "sub presiune", ca mi se taiasera genunchii, cred ca si eu eram putin palida in momentul cind au aparut paramedicii cu toata "fanfara" lor (pompierii si ambulanta, toate cu girofaruri si facind o galagie asurzitoare).De-abia am reusit sa mai trag aer in piept din cind in cind si sa ma concentrez ce e de facut: copii xerox dupa lista cu medicamente, copii dupa pagina cu informatiile de contact, cind au aparut ei a trebuit sa le povestesc din fir in par tot cum s-a intimplat, etc,etc... Ufff!!! I-ar i-am vazut pe baietii frumosi si destepti.Minca-i-ar mama de frumusei[:D], desi nu ii vezi decit la necazuri(da' nu ma pot abtine sa nu o zic,no'). Asta am zis-o in spirit de gluma, ca acuma imi vine sa rid dupa ce a trecut, dar atunci zau ca imi vijiiau urechile... Nu e prima data cind sint in astfel de situatie cu barinii, insa a fost pe nepusa masa. In fine, am inchis pisica afara acuma seara, o aud cum miauna cit poate de dupa usa de plasa.Sa speram ca dimineata o sa putem dormi macar pina la 6,30, pina ce incepe iara vecinul cu truck-ul sa tureze motorul. Oti, intrebai ce fel de scoala e acuma? Aici fac astia summer school, dar nu am de unde si cum sa iti dau detalii din pacate, ca nu m-a interesat pina acuma care e chestia cu asta... no, va pup atunci si ma duc sa vad daca s-a mai racorit in dormitor, ca am lasat toate deschise pe-acolo sa putem dormi la noapte(iar striga pisica de afara, sper sa nu darime usa jos din balamale) pa. Va pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...