Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence la apel!!!!!!!!![30]


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor, eu azi am fost mai lenesa. Abia m-am trezit, atat doar ca am intins o masina de haine si mi-am luat cafeluta langa comp. Adriana, e fain sa ai emotii. Abia astept pozele. Cami, dar prin grele incercari ai trecut. Cum e mosul? Sper ca bine. L-au dus la spital? Si ce a avut totusi? Va tzuc si mai vin. Bia, te-a trezit Matei? [pup] Restul pe unde umblati?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata salaj Bia ai scris intr-un mesaj ca mergi la somes odorhei ai pe cineva acolo?bunicii din partea mamei mele sunt din somes odorhei.:) va pup mihaela si Dennis 20.09.2005 [url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=23f95f74bca9bef4cfc0fa&skin_id=5&&utm_source=otm&utm_medium=text_urlurl"]dennis[/url][copil] [url="http://good-times.webshots.com/album/558084958gOFXOI?vhost=good-times"]Dennis-puiu [/url][bibe] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=243eebabe6e91c82714dd9"]simleu silvaniei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami nu ma mai joc. Am postat inaintea ta si mesajul tau l-au pus inainte. Ce treaba e si asta ? Ai cumva pile?[:D] Sa vedeti ce am patit azi: (o sa ziceti ca sunt cam nebuna, dar asta e) Am mers la piata si Andrei hop si el ca vine cu mine. Am cedat si l-am carat cu mine desi nu prea imi place ca e prea cald si e departe. Cand sa iesim din piata, vede ghereta cu placinte si zice ca vrea si el. Stau la rand, imi vine randul si astept. Tipa de acolo care servea, stranuta (in palma desigur), si ma intreaba ce doresc. Ii spun politicos ca dupa ce se spala pe maini doresc si eu o placinta. Ce credeti? A luat-o cu mana in care a stranutat, si a pus-o intr-un servet. Bai, m-am enervat de am crezut ca explodez. I-am zis vreo doua, si-a cerut scuze, si a zis ca imi da alta insa am plecat tot bombanind. Stiam ca mai este un chiosc de placinte pe traseu, si ap mers acolo insa era inchis. Asa ca amu tre sa ii fac copilului clatite ca de palacinte nu ma apuc. Merg sa ma apuc de treaba ca sunt turbo disel. Miha, bine ai revenit!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mosul e tot la spital deocamdata, m-a sunat azi noapte pe la 5 o doctorita sa ma intrebe despre ceva medicamente si am intrebat-o si eu cum e mosul.A zis ca e la terapie intensiva si ca a avut stomac bleeding, pe urma m-am tot gindit pina dimineata [wow], singerare de la stomac, si asa de...cu presiune? si inca atit de masiva? na, ce sa-i faci la saracu, si asa nu stie pe ce lume e, ca are cica o parte de creier lipsa in urma unei operatii...mai are lipsa si o jumatate dintr-un picior, un sfert din celalalt...vai de capul lui saptaminile astea 2 daca trec, inseamna ca nu mai poate fi nimica pe lumea asta sa nu pot face eu. sper ca dupa aia sa ma pot duce la munca la un nou job, cel despre care vorbeam ieri, inca nu indraznesc sa zic nimica pentru ca nu sint sigura daca o sa iasa ceva, sau nu( Customer Account Executive - Billing Representative - asa se numeste)...au zis ca dureaza cam 2 saptamini pina o sa stiu rezultatul.abia astept,of. pisica azi noapte a dormit pe-afara pina la un moment dat, cind a rupt plasa de la usa si s-a strecurat inauntru, s-a sculat colegu si iar a pus-o afara, si ea iar a intrat, dar eram prea obositi sa o mai auzim, asa ca numai dupa ce s-a facut 7 dimineata si s-a dat trezirea pe-aici mi-am dat seama pe unde a intrat in casa...acuma doarme pe fotoliu in living room de zici ca a venit din aplicatie, sau de la trageri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai, Oti, ce-as minca niste placinte!...din alea cu brinza telemea...sau si cu cartofi... Din pacate, asa e acolo, cu vinzatoarele...eu nu am patit asa ceva deocamdata, desi nu stiu ce faceam nici eu de nervi daca mi se intimpla. Am vazut insa aici ceva asemanator, si respectiva si-a cerut scuze dupa ce a stranutat si a adaugat"e ceva alergie, probabil" - asta ca sa nu credem noi ca o fi racita, sau ca are ceva virus - cum obisnuiesc sa spuna.Si nu era in magazin cu mincare, ci cu carti. aici is un pic mai ciudati la chestiile astea...toata lumea se vaccineaza musai de fiecare data cind trebuie, doamne feri sa pari tu in neregula in public, ca dai de belea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami, vad ca doar noi doua bantuim pe forum. Maine e ziua fetelor sa tina salajul in top, ca eu merg la Zalau sa imi iau perdea rosie. Sper sa gasesc. Tineti-mi pumnii. Azi ma duc la mag. aici la Pasca si intreb. Zice d-na patroana: vai da de ce nu ai spus ca vrei rosie ca iti aduceam.... Si eu care cer de o luna si vanzatoarele imi zic ca nu a gasit......... Sa fac cu nervii. Zice iar patroana: nu prea se gaseste rosie, nu vrei visinie?? Bai sa innebunesc nu alta. De nervi am crezut ca tip. Si atunci ii zic si eu sarcastic: doamne fereste dar tara asta e mare! Ca doar nu s-o sfarsit perdelele aici. Na, colac peste pupaza azi am avut o zi nasoala. Mai bine stateam toata ziua in casa si nu mergeam nicaieri. [bang][bang] Parca ar fi vineri 13! [q][q][q] Las' ca de maine se schimba treaba! Va tzuc, mai vb maine seara. Daca va intere va pun reteta sosului de gogosari pe care l-am facut azi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by silvana_salajan Na, colac peste pupaza azi am avut o zi nasoala. Mai bine stateam toata ziua in casa si nu mergeam nicaieri. [bang][bang] Parca ar fi vineri 13! [q][q][q] Las' ca de maine se schimba treaba!
sa stii Oti ca si la mine a fost o zi cam ciudata ieri, o fi fost ceva in aer, ori poate au fost planetele cine stie cum aliniate ca sa ...favorizeze asa ceva... Una din babe s-a tot sucit prin casa pe-aici dupa amiaza, parca nu-si gasea locul, alta nu a mai vrut sa se ridice de pe wc nici in ruptul capului, a trebuit sa il chem pe colegu sa o ridice de musai, ca statuse deja aproape o ora acolo, nu stiu ce s-a incapatinat asa.Unul din mosi(cel care a ramas acasa, nu cel pe care l-au dus la spital) a fost tare morocanos, nimic nu i-a fost pe plac, ca o closca ridicata de pe oua. Si eu m-am intrebat aseara: ce zi o fi fost, sau ce i-o fi apucat pe toti in aceeasi zi??? Hm.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia][hia] io-s beteaga.sunt prima zi de Cm si-s pe spate.doamne , da cand am Cm io tot rau sunt.ziceau dr si colegele, lasa draga faci un bb si te reglezi.mno, facui 2 si tot dereglata-s[bang].am niste dureri de-mi vine sa mor. am cetit da nu am fost instare sa scriu. am fost la kaufland.doar la 21 am mers, asa ca am scapat de agitatite .cica in jurul orei 16 a fost prapad. oti , hai mama la zalau ca-ti gasesti perdea rosie, dar si visinie[:D]. cami, imi pare rau de batranel.si chiar asa vb otiliei oare in Ro ce se intampla cu el?cred ca ccc cresteau de mult brusturi pe el. adriana, te asteptam dimineata cu povesti. miha nemtoiaca, soacra mea e de langa somes odorhei.e din barsa. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]SONIA, are nevoie de noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...