Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (718)


Recommended Posts

Ei bine fetelor, deja declar si eu ziua 1. Asta e, sa fim optimiste si sa privim numai inainte. Poate luna viitoare se intampla minunea. Am calculat deja perioada fertila [:D] ca sa stiu cand ne punem pe treaba. Noroc ca am un CM foarte regulat. Avem asa:

 

Perioada fertila debuteaza pe 10.10 si se incheie pe 16.10

Sanse mai mari de a concepe o fetita - 11.10 -12.10

Sanse mai mari de a concepe un baiat - 13.10 -14.10

Ovulatie: 14.10

Data urmatorului CM : 28.10

 

Cat mai curand [gravi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor dar ce e cu linistea asta pe aici?

 

eu acum am terminat cu proiectele si ma apuc de treaba prin casa ca le-am cam lasat asa de cand cu examenele

 

merg sa fac si pizza ca i-am promis sotului

 

si aseara ne-am cam enervat ca nu imi mergea word office si imi era frica ca nu e compatibil si l-am cam stresat cu calculatorul ca iar a devenit tensionat si nervos

 

asta e, sper sa-i treaca

 

am si vesti bune, o buna conostiinta de-a noastra, o persoana minunta care tine mult la noi a zis ca e posibil sa ne impumute o suma foarte importanta ca sa iesim din situatia asta jenanta

cu siguranta daca se intampla lucrul asta o sa ma relaxez total si poate asa vine si bebe

 

chiar am sperante azi si parca am vazut o raza de soare pe strada mea

 

va pupic pe toate[pup][pup][pup][pup][pup]

 

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele

 

vad ca pe aici cam bate vantu si cele care sunt, sunt cam triste [:(]

asa ca am venit sa va dau o felie de tort ca azi face mandra mea 9 lunite si maica-sa 25 ani [:D]

 

hai nu mai fiti suparate si triste, incercati sa faceti cu zice Elenush, sa va bucurati de fiecare lucru marunt si sa mergeti mai departe. indiferent de situatie. DUmnezeu e alaturi defiecare si va vegheaza si ajuta atunci cand aveti nevoie. uneori ne mai lasa sa si suferim, dar nu mai mult decat putem.

 

sunt alaturi de voi si va citesc ori de cate ori am o mica pauza

[pup][pup][pup]

 

 

 

[copil] Natalia Maria (30. 12. 2010) id="purple">id="Script MT Bold">id="size3">[copil]

 

[buburuza]Blogul buburuzelor vesele[buburuza]id="red">id="size1">

id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ralu, Felicitari!!!!!!

 

[bum][batetoba][bum][harp][harp][cri][cheers][cheers][cheers][colegi][roker][roker][bum]

 

sa fie sanatoasa si norocoasa si mami la fel

 

offf ce mai trece timpul asta, parca ieri erai graviduta la inceput de drum

 

multi pupici[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bunaaaaa!!!!

So: am terminat inventarul, mi-am facut parte din raportari, am sunat la gradi, am sunat-o pe mama, acum sa intru sa vorbesc cu fetele mele dragi (adica cu voi) [pup][pup][pup]

Dreambaby sorry ptr z 1,

Bun venit mrenescu, imi pare rau de ziua unu [pup] si tie, bine ai venit, sper sa ramai cat mai putin, ca na... de fapt toate vrem la scutece, pana la urma [:D] Ah te felicit ptr optimism, la fel suntem si noi dar asa, cand sus, cand jos, cand ne mai ridicam una pe alta, asa, ca "pietenele" cum zice Eva mea. De fapt hai s-o zicem pe aia dreapta, numai optimiste nu suntem noi... dar un lucru e clar, speranta o avem in suflet si cu ea mergem mai departe, tot inainte ca pionierii, pana in panzele albe! Am zis!

 

Anca eu nu sunt medic, so, imi pare rau ca nu te pot ajuta. [pup]

 

Astept sa vina uichendu sa mai mergem si noi un pic la cumparaturi [:D] vreau sa imi iau niste haine de toamne, poate si ceva de incaltat, ca nu mai tzine vrajeala...

 

Ah ce trist, imi pleaca sotu sapt viitoare si 3 saptamani piua, fara Iuby [q][q][q] Ma tot gandeam daca sa merg si eu la el peste 2 saptamani si sa ne intoarcem inapoi. Eu + Eva, normal... hmmm, desi imi e o frica de avioooooon maximaaaa... asa ca mai bine il las doar pe el sa zburataceasca.

 

Asa, ce sa va mai spun nu mai pot de ciuda ca am ratat 2 zile sa imi iau TB si acum ma uit ca cucu in cioc la FF ca degeaba am dat banii pe el...

 

A venit si socramiu de la tzara ne-a adus o gramada de oua, carne, roshii, mere, mancare, asa ca weekendul asta sunt foooaaaarte relaxata. Sper sa aiba efect tratamentul Evei ptr guturaiul asta si pana luni sa fie la parametrii maximi ca ma doare sufletul sa o vad asa, avea aseara niste muci........... in fine.

 

Loreeee, ma bucur ca esti mai bine, sa dea Dumnezeu sa va ajute cunostinta cu banutii aceia sa va mai ridicati un pic! Pofta mare la pizza.

 

Mihaelafalt, tu ce mai faci?????

Bebeluuu, sanatate multa amandurora, ce mamica tanara esti, eu la varsta ta divortam, si mai aveam inca vreo 4 ani pana sa cunosc pe Iuby meu... Eh dar na, fiecare cu povestea lui... dar sunt asa... nostalgica azi...

 

Lucianamoga weekend minunat si tie!

 

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

 

POZE

Mami de Eva scumpa

 

http://lt1m.lilypie.com/0dLup3.png

 

 

Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot

 

www.fertilityfriend.com/home/2ba005/

 

Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ylari, imi pare tare rau

 

ai trecut printr-un divort? nu stiam.

 

offf cred ca ti-a fost tare greu

nici nu vreau sa-mi imaginez, nu am trecut prin asa ceva dar cred ca ti-a fost foarte greu

 

[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...