Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (718)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
ylari, imi pare tare rauai trecut printr-un divort? nu stiam.offf cred ca ti-a fost tare greunici nu vreau sa-mi imaginez, nu am trecut prin asa ceva dar cred ca ti-a fost foarte greu[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]========================================================================Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">
align="right" id="quote2">Hm... nu mi-a fost greu deloc, pur si simplu nu fusese dragoste adevarata, fosese un foc de paie si cand s-a stins ne-am trezit amandoi prinsi in ceva ce nu ne doream niciunul asa ca de comun acord am zis ca cel mai bine e sa o ia fiecare pe drumul lui. Eram foarte tineri amandoi. Nu imi pare rau, mi-ar fi parut daca am fi continuat amandoi in minciuna si in nefericire. [pup][pup][pup]Merci oricum ptr gandurile frumoase.YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIAPOZEMami de Eva scumpahttp://lt1m.lilypie.com/0dLup3.pngGena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigotwww.fertilityfriend.com/home/2ba005/Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara fetele[:I]

Eu va citesc in fiecare ora dar nu indraznesc sa scriu si eu ceva[:I]

 

Bun venit noii aspirante si imi pare rau pt ziua1. Si iti doresc ca sa pleci repede la odisee chiar de luna urmatoare

 

La multi ani! bebelu[flo][flo] si buburuzei scumpica[olala][flo][flo] multa sanatate![pup][pup]

 

Lore, ma bucur ca esti mai bine now[pup]. Tzuky ([pup] si eu de molipsire de la tine[:I]) ce sfat bun ai dat for Lorena. Am pus si eu la pastrare sfatul tau[:I][pup]

 

Ahhh, Ylari, banuiam eu ca ai trecut si tu prin divort, bine ca nu a fost cu multa suferinta, cum trec altii[alcool], la care eu am fost si martora[alcool].

Iti doresc sanatate micutei Eva[:)]

 

Si eu abia-abia mi-am revenit din raceala+febra+gat ragusit+tusit+etc (tot setul), si inca mai tusesc nitel[alcool]. Graficul meu e dat peste cap din cauza febrei care ba trece ba revine[alcool]. Azi asteptam z1 la mine, dar vad ca intarzie[bang] si luna asta am intins-o la 32de zile, si daca nu vine nici maine apoi e 33[alcool].

Sper ca nu s-a dereglat si mie CM.

Sigur nu e bebe la mine fetele[:D]. Luna asta asa s-a primit la mine ca ovulatia a venit tarziu, plus azi se implineste 15zile faza luteala, asa ca daca maine nu e Z1, sigur poimaine va fi z1. -->ceea ce imi confirma ca ovulatia de fapt a fost in ziua18 ci nu in z17[alcool]. Zic asta pt ca la mine faza luteala e 15zile.

Se pare ca dupa sarcina, asta e noua schimbare a cm-ului meu: mai lung , ovulatie tarzie si cu 15zile DPO[alcool]. Dar am si avantaj[olala].

Pt ca ma bucur ca intarzie un piculetz[:D] ca asa reuseste tati sa vina home pt bebe[olala] cand vine ovulatia[:I].

hai ca v-am plictistit cu FF meu[:I]

 

Dreambaby, Luci, Anca, cixinica, didi, va[pup][pup] pe toate

MeAlex, camcris, moni... pe unde sunteti?[:(]

 

Va doresc un weekend placut tuturor.[pup][pup]

 

P.S. Eu m-am "molipsit" cu Grey's anatomy si all day numai cu ochii pe el, ca nu ma pot dezlipi de el pana nu le vad pe toate[:I].

Ahhh azi m-am trezit sa "fredonez" in engleza, serialul asta asa mi-a "reinviat" engleza[:D].

 

 

Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, am noutatti

cesti bune

 

m-am angajat

 

nu e cine stie ce, ba chiar naspa dar macar nu mai stau acasa degeaba

salariul e minim pe economie plus bonuri....asta e, deocamdata

 

de maine dimi incep

 

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, Lorena! Nu conteaza, bine ca lucrezi. Eu am maine un interviu, sa vedem cum iese (de fapt test de lb. straine + interviu).

Si eu sunt tot cu Anatomia lui Grey, am ajuns la sezonul 8, sunt la zi. In rest, mai nimic...Astept sa apara cm pe 4 octombrie.id="Verdana">

 

____________________________________________________________________________________________

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

 

Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile

[ruga] pentru [copil]

id="size1">

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!

Bebelu la multi ani si tie si Nataliei.[flo]

Eu m-am ineat rau in butoi, decateva zile plang intr-una dupa ce vin e la serviciu. M-am gandit la adoptie doar ca nu am suficient curaj sa fac pasul asta; stiu sigur ca as iubi si un copil infiat dar se pare ca e mai greu de pus in practica, trebuie sa ma pregatesc mai intai sufleteste ca sa fac acest pas. Fetelor cred ca avem nevoie de un titlu vesel ca sa mai iesim din starea asta de tristete, sa vedem o noua burtica la titlu. De Didi mai stiti ceva?

 

 

 

 

Toata nadejdea mea spre tine o pun Maica lui Dumnezeu, pazeste-ma sub acoperamântul tau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai Deny, nu prea am ce povesti.id="Verdana">

 

____________________________________________________________________________________________

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

 

Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile

[ruga] pentru [copil]

id="size1">

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...