Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (718)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor, Ma numesc Mihaela si sunt noua pe acest forum.Eu am deja un bebe si ma ma tot chinui sa mai iasa unul dar se lasa asteptat.La primul mi-a iesit din prima, a fost punct ochit punct lovit.Acum ne straduim de vreo 3 luni,stiu ca nu e mult in comparatie cu alte fete dar speram ca si la al doilea sa fie din prima.Sper din suflet sa nu fie nici o problema,daca in 6 luni nu se intampla nimic o sa merg la medic sa fac investigatii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sedere scurta iti doresc Mihaela! Daca nu ramai insarcinata in urmatoarea perioada poti incepe sa faci analizele mentionate in prima pagina,apoi spermograma si tot asa. Nu cred ca o sa fie cazul,daca ai deja o sarcina obtinuta imediat si un copilas sanatos inseamna ca totul e in regula. Nu strica sa mai faci o vizita la ginecolog. [pup] ------------------------------------------------------------------------------------------ Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Eu m-am apucat de tratament cu cervugid. Nu am candida insa rana de pe col ma cam supara. Deci cel mai probabil voi iesi din cursa pt bebe luna asta pt ca din cate stiu eu ovulele astea interactioneaza cu gigeii si ii cam omoara... Voi ce mai faceti? Cine se testeaza zilele astea? Astept cu nerabdare vesti bune de la voi.[pup] [flo] viitoare [gravired] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/28714c"]grafic TB[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela bine ai venit si sa stai cat mai putin pe aici[flo] fetelor mai imi spuneti si mie care este cel mai bun test de sarcina din experientele voastre? daca maine nu imi vine menstra o sa mai fac poimaine un test dar vroiam parerea voastra despre teste cu toate ca nu imi da nimic de banuit ca as putea sa fiu insarcinata, stiti si voi speranta moare ultima[:D] In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! ovare polichistice, endometrioza descoperita laparoscop
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Eu declar azi Z1. Nu am mai intrat, am fost f. ocupata in ultimul timp. Irmaria mie doctorul mi-a spus ca chestia cu rana pe col si cauterizatul ei e o mare tampenie. Ca ”rana” nu e altceva decat o secretie mai abundenta care ii ajuta pe gigei sa se catere spre trompe. Tind sa cred ca are dreptate in ce spune, e tanar si prof la Univ. Oricum una peste alta, mie Cervugid mi-a facut f. bine cand l-am luat. Eu aveam o vaginita si m-a ajutat sa scap de ea si sa nu ma mai doara cand [pathot]. Pup, sanatate la toate. Toata nadejdea mea spre tine o pun Maica lui Dumnezeu, pazeste-ma sub acoperamântul tau.De Dumnezeu Nascatoare Fecioara, nu ma trece cu vederea pe mine pacatosul, cel ce am nevoie de ajutorul tau si de folosinta ta, ca spre tine nadajduieste sufletul meu, si ma miluieste.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele stiu ca nu prea mai sunt activa pe forum dar intru din cand in cand sa vad daca mai avem vesti bune. Deja au trecut doi ani jumate de asteptari si nu pot sa ma declar atat de optimista. De aceea nu mai sunt nici atat de activa. Luna viitoare urmeaza programarea pt HSG. O sa va mai tin la curent.[pup] Toata nadejdea mea spre tine o pun Maica lui Dumnezeu, pazeste-ma sub acoperamântul tau.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...