Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (718)


Recommended Posts

Buna dimineata, girls! [pup] Lorena, nici nu stiu ce sa-ti zic de ridicatul greutatilor in z7dpo...la cate cazuri am tot auzit in ultima vreme de [bibe] miraculosi, ajung sa cred ca poate sa te calce si tractorul, daca [bibe] vrea sa vina, VINE! Nu prea-mi place senzatia ca eu pot sa fac ORICE, ca oricum [bibe] vine cand vor muschii lui/ei/lor, ma face sa ma simt ...degeaba. Tot ce pot sa fac , si fac (cu isterii, cu depresii, cu sperante, cu tot pachetul meu de labilitate psihica) este sa fiu sanatoasa fizic, sa prestam cand trebuie (si cand nu trebuie [:I]) si sa astept... Mai mult de atat nu pot si nu stiu ce sa fac. Poftim, luna asta am toate conditiile optime pt [bibe]...in 2 saptamani, daca am test negativ, pe cine iau de guler? Pe [bibe] , cand va veni. Si am pastrat si unele bonuri de la doctori/medicamente, sa i le decontez cand aterizeaza [:D] Fetelor cu z1 si picate-n depresie : dupa atatia ani de experiente, pot spune un lucru : din [bin] nu mai ai unde sa intri, poti doar sa iesi. Suntem niste "hopa-mitica" [am] Zi usoara sa aveti ! [flo] Dar eu am gandu-n stele / M-am agatat de ele / Stele cad, fara rost / Le-am spus ca nu te-ai mai intors... Te [olala], Bob !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Bob_Pixel
Buna dimineata, girls! [pup] Lorena, nici nu stiu ce sa-ti zic de ridicatul greutatilor in z7dpo...la cate cazuri am tot auzit in ultima vreme de [bibe] miraculosi, ajung sa cred ca poate sa te calce si tractorul, daca [bibe] vrea sa vina, VINE! Nu prea-mi place senzatia ca eu pot sa fac ORICE, ca oricum [bibe] vine cand vor muschii lui/ei/lor, ma face sa ma simt ...degeaba. Tot ce pot sa fac , si fac (cu isterii, cu depresii, cu sperante, cu tot pachetul meu de labilitate psihica) este sa fiu sanatoasa fizic, sa prestam cand trebuie (si cand nu trebuie [:I]) si sa astept... Mai mult de atat nu pot si nu stiu ce sa fac. Poftim, luna asta am toate conditiile optime pt [bibe]...in 2 saptamani, daca am test negativ, pe cine iau de guler? Pe [bibe] , cand va veni. Si am pastrat si unele bonuri de la doctori/medicamente, sa i le decontez cand aterizeaza [:D] Fetelor cu z1 si picate-n depresie : dupa atatia ani de experiente, pot spune un lucru : din [bin] nu mai ai unde sa intri, poti doar sa iesi. Suntem niste "hopa-mitica" [am] Zi usoara sa aveti ! [flo] Dar eu am gandu-n stele / M-am agatat de ele / Stele cad, fara rost / Le-am spus ca nu te-ai mai intors... Te [olala], Bob !
Imi place ce ai scris [pup] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Bob nici cu banii nu stau prea grozav, nu am mai luat bani din iulie[q], si in plus mai am o luna de incercare, apoi ma duc la doctor. Foarte tare mesajul tau de dimineata, m-ai facut sa rad[:D]. Gaby tinem pumnii, titlul de la aspirante plange dupa o noua burtica! Lore bafta! [pup] pe toate! Toata nadejdea mea spre tine o pun Maica lui Dumnezeu, pazeste-ma sub acoperamântul tau.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga Imi place ce ai scris [pup]
Uhhh, sunt mare filozoafa cand nu-s in butoi, stiu! [:I] Fetele sa ma ierte daca mesajul meu e cumva "atotstiutor", sa nu credeti ca ma dau mare si tare ca nu-s [q] zilele astea, incerc sa fiu optimista macar in perioada ovulatiei, ca dupa aia e prapad [alcool] Zilele astea am auzit de-o adevarata invazie de [gravi] si-am fost fiarta de gelozie...stiu, e un sentiment oribil si nu-mi face cinste, da' uneori ajung sa plesnesc de invidie [:I] Cum era replica aia? Hi, my name is Bob and I'm ... an envy addict ! [:D] [pup] back Luciana Katy [pup] Ca fapt divers, pe mine m-a costat HSG 400 ron la medsana, ca sa stii fix cu ce ai de-a face. Eventual te costa in plus antibioticul daca vrei sa iei, eu n-am luat la nici una din cele 2 interventii. Dar eu am gandu-n stele / M-am agatat de ele / Stele cad, fara rost / Le-am spus ca nu te-ai mai intors... Te [olala], Bob !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor! Lorena multa bafta la examene! Fetele cu Z1 multi [pup]-ici Bob m-ai facut sa rad cu mesajul tau de dimineata [:D] Si eu trebuie sa fac HSG si sunt foarte nehotarata daca sa il fac in Craiova in spital sau in alta parte la privat. In Bucuresti ar fi ok ca e aproape si am si unde sa stau. Poti sa povestesti un pic despre experienta ta de la HSG la Medsana? Imi cer scuze daca ai mai povestit dar spre rusinea mea ori nu am citit ori am uitat [bang] [flo] viitoare [gravired] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/28714c"]grafic TB[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna [pup] Imi pare rau pt Z1, fetele.... Din pacate nu prea pot sa va trimit unde pozitive, ca si eu stau cam prost cu ele [:D]. De cateva luni mi-am schimbat multe obiceiuri in viata si nimic: m-am apucat de sport, mi-am schimbat jobul, ma duc la ore de relaxare...dar ... bebele inca se lasa asteptat. Bob, sa nu-ti zic depresia dupa prima luna de stim [bang] Eu sunt in Z27, deci mai am de asteptat un pic [pofta] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabyv Bob, sa nu-ti zic depresia dupa prima luna de stim [bang]
Aoleooo, asa ma incurajezi? [bang][bang][bang] Iarasi simt o oarecare presiune ca de ovulatie in ovare, cred ca e a 4 zi consecutiv, sper ca sunt grasuneii mei care functioneaza acolo de zor. Pfff, ce mai poftesc la 1-2 bebei... daca ii agat pe toti 3... no comment, ma depaseste gandul [:D][:D][:D] IrMaria, deci despre HSG. Am facut in prealabil analize de secretie + Pap (si pregatitor si pentru ca era vremea lor) si apoi am mers frumusel la HSG, am scos 400 lei din buzunar si asta a fost tot. Nici urma de stres ca n-am halat, ca stau pe holuri sa astept doctorul etc. , mi-au dat inclusiv absorbant sa-mi pun dupa). Dar eu am gandu-n stele / M-am agatat de ele / Stele cad, fara rost / Le-am spus ca nu te-ai mai intors... Te [olala], Bob !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...