Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (718)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

lore si eu am tras o rapaiala de plans, iar de la atata plans am dat si la boboci, ce sa mai zic ca.... sunt varza[bang], pe mine cred ca ma cam uitat Doamne Doamne Va pup si noapte buna[pup] In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! ovare polichistice, endometrioza descoperita laparoscop
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elenush, draga mea, sa fii sanatoasa si sa ai mult noroc in anul urmator, sa iti aduca tooooot ce iti doresti! Sa fii implinita si linistita! [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] si [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Sunt 28 de [flo] si 28 de [pup]! ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi-ai zis, Gaby, hi-hi, sunt draguti...de fapt mie imi plac toate pisoaicele, mai putin cele cu urechi lungi si fara blana, parca Sfinx se numesc...desi saracele nu-s vinovate ca oamenii au creat rasa asta... ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut la TV o doamna ca avea 5 sfinxi[:D], mi-ar fi mila sa ii iau in brate. Eu cand mi-am ales pisoiul, l-am luat de la o organizatie, dar nu am vrut sa ma duc pe viu sa il aleg, am cerut poze si am primit o poza cu 5 pisoi orfani, crescuti la biberon. L-am ales direct pe el, parea cel mai cu personalitate [:D]. Cea de la asociatie a zis ca trebuie sa-l vad inainte, dar eu nu pot alege intre pisici, ma topesc dupa toate. [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Te inteleg, si eu sunt la fel...eu mi-am avertizat sotul ca daca gasesc vreun pisi mic, nu am ce face...trebuie sa il iau acasa...noroc ca nu prea vad pisoi si nu ii pot prinde pe cei pe care ii vad...pe pisi meu l-a salvat tata de la gunoi...era aruncat printre gunoaie si era murdar de benzina...avea ochii lipiti si nu stia sa manance... ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...