Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Outlet Germania/Austria


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ladyJ
Multumesc, Alina. XIO deci, lasa Ingolstadt-ul si mergi la Metsingen! [:D] -------------------------------------------- ´´Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei´´S.F.
cu placere. da,asa e,Xio,schimba ruta. Am auzit multa lume spunind ca "wow,merg la shopping la München",da,e ok,diversitate multa dar preturile sunt aceleasi ca si in alta parte de Germania [:)]. Alina,mami de 2 copii minunati
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cu intarziere, mersi mult!! [:)] Nu pot merge la Ingolstadt, ca sunt cu prietenul meu si tatal lui, nu rezista psihic la asa ceva[:D] M-am invartit pe aici am ajuns si prin Italia, am cumparat niste chestii pe care la noi le-as fi gasit mai scumpe si nu la fel de bune, dar in rest, ce sa zic, nu-i America....[q] Preturi ca la noi sau mai mari, mai bine ma pastrez pt. magazinele din Ro, ca acar stiu acolo unde e de calitate si unde nu. Am fost aici la Schusterman, faine hainele, scumpe foc pt. buzunarul meu, erau numai doamne cu LV originale si genti de sute-mii de euro, haine Escada, mi-am luat niste blugi de la Genetic denim, nu am auzit de firma asta dar am inteles atunci ce inseamna o pereche de blugi de calitate. Cam atat...[:D] **Fur is for petting*** http://www.facebook.com/#!/adoptiicaini www.adoptiipisici.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma declar fan Metzingen Outlet City. am mai gasit chestii convenabile si la Vertheim Village-in drum spre Frankfurt. la Parndorf nu am mai gasit lucruri chiar asa de convenabile in ultimii ani. la Ingolstad am fost doar o singura data asa ca nu mi-am putut forma o parere. dar am mai cumparat lucruri dragute si la preturi bune si de la Premiere Outlet din Budpapesta. acum 2 saptamani mi-am cumparat de la Munchen o haina de fash,lunga peste fund cu 100 de euroi...nu mi s-a parut scumpa. la C&A am gasit multe reduceri...bluze,fuste,pulovere,camasi,pantaloni la 9-10 euroi. ____________________________________________________ 3 sarcini extrauterine FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A 3 FIV-uri nereusite 2 FET-uri nereusite urmeaza FIV4... in toamna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...