Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (26)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am venit eu, Lavi! Ai mai invatat? Eu am citit de unde plecasem, m-am distrat, m-am distrat copios de unele afirmatii. Si mai ales de bancurile Fannei! Apropos, eu desi imi iubesc soacra si ea pe mine, nu-i pot spune mama. Doar cand il intreb pe socru de ea spun asa cu voce micaaaa....si mama unde-i? Banuiesc ca saraca si-o dori, dar nu pot. Eu imi iubesc parintii enorm, avem o relatie minunata, au fost si sunt cei mai cei dintre parinti. Si nu pot spune altcuiva mama si tata. Sotul in schimb le zice alor mei in toate felurile, ei vorbindu-si cu tu. Ca asa au vrut si ei si el. Si le spune sefa/sefu...mami/tati...mama/tata...sau pe nume. Iar ei au niste "porecle" pt noi doi ceva de speriat.[:D] E bine...suntem norocosi sa avem relatii asa frumoase! Va pup acush...merg sa scot catelu' stelist la plimbare[:D]! Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singurã iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie sã continue! 7 MAI 1986-SEVILLA 10 MAI 2006-Eindhoven CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE[bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat...Bun venit, Clau! Ai fost asa dulce cu capitolul 26...te pup! Si nu-ti mai face sange rau pt persoane care nu merita asta. Sunt atatia oameni care vor sa para altceva decat sunt, incat mie una mi-e lehamite. Ii intalnesti la tot pasul si tot ce poti face e sa-i ignori, pentru ca altfel iti distrugi tu nervii si sanatatea! Pupi si tinem pumnii sa fie mai bine! Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singurã iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie sã continue! 7 MAI 1986-SEVILLA 10 MAI 2006-Eindhoven CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE[bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, au plecat musafirii, ne-am intors si de la plimbare, acu ma pregatesc sufleteste pt meci [alcool] Bun venit Clauf vaz ca deja te-ai apucat de povesti, bravo tie [cheers] Pentru listutza trebuie sa asteptam pana maine cand intra cherry ca ea a deschis capitolul asta si doar ea are acces la lista. Te trece in continuarea listei, cu BOLD sa se vada ca ai o scorpie [zz] Himmelsduft si pe tine la fel, tot cherry te poate "boldui", ca acu suntem la mana ei:) Socrii tai sunt in Ro? Andreea distractie placuta in seara asta [cheers] si la multi ani. Of ca voiam sa zic mai multe, dar serios ca am uitat [zid] Flavia (sotie si mamica fericita)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...