Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (26)


Recommended Posts

Fetelor...cele care nu aveti net acasa, va pup si va urez o seara faina! Cu celelalte ma aud mai pe seara. Acum fug la dentist! Sper sa nu fie nebunie in trafic, caci.... Pup u Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singurã iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie sã continue! 7 MAI 1986-SEVILLA 10 MAI 2006-Eindhoven CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE[bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mama fetelor ce harnice ati fost! Sun, sper sa nu te chinuie prea tare nenea dentistul. Fana, super bancuri alea din capitolul trecut, m-am amuzat teribil. Daca vreti ceva funny accesati www.prosti.ro/perle-bacalaureat-3-0.htm Sa vedeti ce au in cap unii [bang]. Cherry, [pup], vezi ca ai reusit?
Miresica [zana] de 15 iulie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by fannna2003
ai dreptate...sunt ridicola...daca m-ar vedea cel mare ca l-am trecut la biberon[bang][bang][bang] [mamica]de baieti Bogdan(10.01.2000)& Florin(16.04.1990)
Da' de ce, zau k mie-mi place!!! [il] AMR 2 luni + ... pana la nunta [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/nicoleta_dragomir/my_photos "]Foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai sunt si eu citeva minute ca la 3 si juma plec de la job Fanna -super bancurile- m-au bine-dispus felicitari Cherry-te-ai descurcat nemaipomenit eu nu reuseam ca nu sunt tare la computer apropos fetelor nu sunt asa cum m-am dat o mare microbista dar pentru ca ai mei tin cu Rapid am zis sa tin si eu cu ei ,dar sa cistige cel mai bun . Oricum la noi in Buc. traficul cred ca si din cauza de meci este groaznic. toate cele bune de la mine pana maine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...