Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (26)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns
saru'mana, buni! ooooof.. si eu trebuia sa plec la 4... [V] fir'ar delegatia lor sa fie!!! [V] ce, nu-si pot pune singuri cafea? [q] am vb cu fem de servici, care e si buktareasa cateodata, sa stea ea... k asa a zis sefu', sa ne alegem.. cine sta..si normal k a apucat sa vb sefa [}:)] cu ea si "ii pare rau k nu ma poate ajuta"...si uite cum fac ore suplimentare...iar ea se duce la barbat aksa...[cusca] AMR 2 luni + ... pana la nunta [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/nicoleta_dragomir/my_photos "]Foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Razuca, nu te mai vaita atat, ca eu stau pana la 18.30[:D][:D][:D] Bunicuta, sunt convinsa ca vei fi o soacra buna, altfel nu ne intelegeam noi asa bine.[;)] Fana, si tu o sa fii o soacra buna, ca altfel vei avea de-a face cu noi, care suntem niste nurori reeeleeee[zz][zz] Alynutza, o dupa-amiaza frumoasa! Sun, sper sa nu te chinuie prea rau dentistul. Ne auzim maine.[pup] Flavia, iar esti cu musafiri. Sper sa te distrezi.[pup] cherry
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cherry, dar tu atat ai programul (sper ca nu vorbesc aiurea). Nici mie nu-mi convin orele suplimentare, mai ales la noi la romani, unde lucreaza angajatul munca voluntara dupa program. Ce sa-i faci, m-au invatat rau americanii, acolo plateau 1 data si jumatate toate orele suplimentare. Sa vezi ce te controlau sefii sa nu stai peste program daca nu-i necesar.... Sa nu te supi pe mine...[:D]
Miresica [zana] de 15 iulie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by cherry22
Razuca, nu te mai vaita atat, ca eu stau pana la 18.30[:D][:D][:D]
Ba ma vaiet, k sunt la dracu-n praznic, la 25 km de casa.. tocmai in Pipera-Tunari...[bang]si nici n-am cum sa-l anunt pe puiu sa vina sa ma ia, k mi s-a decarkt telefonul si de la birou n-am voie [cusca] sa sun...sau makr sa stie k ajung tarziu... AMR 2 luni + ... pana la nunta [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/nicoleta_dragomir/my_photos "]Foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Muaaaama,fetelor,da' ce-ati mai scris...Am lipsit si eu putin pana mi-am hranit copiii si culcat miniplodu' si ati inceput si capitol nou...[olala] Bravo,cherry,te-ai descurcat bine cu deschiderea capitolului...[cool] Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cameliapopescu72/my_photos"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ia uitati ce am gasit: Impreuna cu baietii din scara am pus la usa unui vecin nesuferit un cacat pe care l-am acoperit cu un ziar. Apoi am dat foc ziarului, am sunat la usa si am fugit. Primul lucru pe care l-a facut vecinul cand a deschis a fost ... sa stinga focul [mamica]de baieti Bogdan(10.01.2000)& Florin(16.04.1990)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

postez si eu PENTRU la soacra NEBUNA[cina2][cheers]ca orice fata zic:a mea e cea mai a naibii. si ma enerveaza la culme ca in fata sotului se comporta ca o mironosita, ca cel mult si-a dorit ea o fata...sa-i zic mama...etc. iar cand ramanem amandoua imi spune ca prefera ca fiul ei sa se insoare cu nu stiu cine a nu stiu carei prietene.sa nu te nevrozezi? ultima oara mi-a zis ca intelelge de ce fiul ei face ce zic eu sau macar ce hotaram impreuna. pt ca ne culcam amandoi(de parca asta ar fi ceva ciudat). eu m-am enervat si i-am zis ca asa e, dar tot eu sunt cea care ii spal chilotii... si suntem casatoriti de aproape 10 ani...[cheers]. ziceti si voi. sa nu bati o femeie ca asta?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...