Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (26)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu sa-i zic mama aleia ??? [:0] Nici sa ma pici cu ceara ! La inceput, cand ink nu-si daduse arama pe fata, am intrebat-o cum sa-i zic si-a zis "oricum, numai tanti Nuti sa nu-mi zici, k eu-s tanara"... si nu i-am zis, nici tanti, nici lele, nici mama, nici mama-soacra, ci... "Auziti ?...". Si stiu k o oftik, stiu k ar vrea, mai ales de fata cu lumea, sa-i zic mama/mamik, dar nu pot si pace !!![zid] Si nu vreau !!!!!!! Desi, cum ma prinde pe la ea, mama ma roaga sa-i zic... si replik mea "adik aia imi face rau cum are okzia si eu sa-i zic mama ? pai mama am !!! una si e de-ajuns!".. nimic! mama o tine pe-a ei, k si ea soacra-sii tot mama ii zice.. eu nu vreau si nu pot si gata !!! si lu' socru-meu la fel.. hai, cand vb cu soacra-mea de el, zic tata-socru, dar de obicei las o pauza si zice ea repede "cine, socra-tu ?" si eu aprob [:D] [cool]... da' ea, cand e lume de fata tot zice k are 2 fete... ete la ea, atata falsitate n-am vazuuuuuuuuuut.. [xx(] si cand e cu mine, zice k ma iubeste k nora, k fata, dar k dragostea pt copiii ei e altfel fata de cea pt mine... si credeti k ma intereaza ? nici cat negru sub unghie, mai ales k face clar diferenta intre fete, cand vine fi-sa in vizita... park e Luna coborata pe pamant.. si eu mai stau un pic si ma duc la noi in camera, sa nu le incomodez, k zau mi se face greata cand vad cum o cocoloseste... si dak ea a uitat cum a dat-o afara din casa, ei bine, eu n-am uitat !!! iar de bietul cumnata-miu, numai de rau vb.. si atunci, cum sa stau langa ele ? [fuga] Le vorbesc cu dvs, desi copiii le vb cu "tu"...atat de ofer, dar mai mult... in veci nu or sa auda !!! Auzi, tata si mama alora care mi-au facut atata rau! Bleah !!!![xx(] M-am lungit, dar tb sa explic bine de ce nu vreau, domne', nu vreaaaaaaaaaaaaaau !... da' ma gandesc, dak m-o pune nasul lor de cununie (adik tatal nasului nostru), d'asta cu vedere de cal, sa le zic asa ??? Brr ! K in biserik, atunci cand i-a cununat pe socrii, a cerut preotului sa ii zik soacra-mii sa ii zik "nasule" de 3 ori, pt k ea, fiind rude, nu-i spunea decat "nene"... si in biserik i-a zis "nasule", i-a pupat si mana si de-atunci nu-i mai zice altfel.. Doamne-fereste sa nu aiba asemenea idei ! AMR 2 luni + ... pana la nunta [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/nicoleta_dragomir/my_photos "]Foto[/url] Edit: k sa adaug k nici puiu' nu le zice alor mei mama si tata... e cam k la mine cu "Auziti, dvs..."... k am facut un pact: cum el nu poate, nici eu nu pot (adik invers !)...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ete k tot pe aici sunt... macar pot sta pe DC.. k in rest, pazesc birourile... hai k nu e asa rau sa stau peste program ! nici nu stiu cand a trecut timpul... da' nu se arata deloc sefa sa-mi zik sa plec.. [bang] Brave, felicitari ! lavi, de pe acum, mult, mult noroc la examen !! AMR 2 luni + ... pana la nunta [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/nicoleta_dragomir/my_photos "]Foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza; nu pot sta azi; tre sa plec in 10 minutele; Cherry, ma intrebai daca sunt avocat; nu, sunt interpret romana-engleza la tribunal, politie, etc. Va pup, ne citim maine. ____________________________ Winners don't quit; quitters don't win. __________________________________ Don't give me an attitude; I already have one!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

din fericire nu stau cu soacra-mea. asta mi-ar mai trebui...[alcool]stau impreuna cu sotul intr-un apartament cumparat de soacra-mea. de aici se trage. are impresia ca i se cuvine orice din cauza asta.ah, stai ca mi-am adus aminte. pe la inceputul casniciei noastre baba avea cheile de la casa noastra. intr-o zi cand am venit acasa m-am trezit ca ea era in sufragerie si bea o cafeluta. bineinteles ca era singura. si bineinteles ca nu i se parea nimic deosebit. ei ce ziceti de asta?[bruta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...Si cand te gandesti ca eu i-am zis scorpiei MAMA...si tot degeaba,tot rea a fost...omul rau tot asa ramane,indiferent cum i te adresezi...![haibat]Poate ar fi fost mult mai bine sa fi fost [}:)],cel putin stia de frica si nu se mai punea la mintea mea...[zz] Nu am vorbit deocamdata cu un avocat...m-am gandit ca este postul Pastelui si poate DD ii va lumina mintea si ii va potoli rautatea...o mai lasam pana dupa Paste sa vedem cum mai decurg lucrurile...pana acum nu a dat semne ca s-ar schimba,dimpotriva,isi arata mai tare muschii! Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cameliapopescu72/my_photos"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...