Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgusori de nov-dec 2009 (39)


Recommended Posts

pentru mamicile in actiune [:D] Cura de slabire ! Dupa multe studii, cercetatorii au reusit sa calculeze exact cantitatea de energie consumata in timpul unei partide de sex: Dezbracarea (ei): - cu consimtzamantul ei 12 calorii - fara consimtzamantul ei 187 calorii Desfacerea sutienului: - cu amandoua mainile 8 calorii - cu o singura mana 12 calorii - cu dintzii 85 calorii Punerea prezervativului: - cu erectie 6 calorii - fara erectie 315 calorii Pozitzii: - misionarul 12 calorii - 69 culcat 78 calorii - 69 in picioare 112 calorii - roaba 216 calorii - pe la spate 326 calorii - candelabru italian 912 calorii Atingerea orgasmului: - adevarat 112 calorii - fals 315 calorii Dupa orgasm: - stat in pat 18 calorii - ridicare imediata 36 calorii - incercarea de a-i explica (ei) de ce v-ati ridicat imediat 816 calorii Obtzinerea unei a doua erectzii pentru persoane intre: - 20 - 29 de ani 36 calorii - 30 - 39 de ani 80 calorii - 40 - 49 de ani 124 calorii - 50 - 59 de ani 972 calorii - 60 - 69 de ani 2916 calorii - peste 70 de ani ? (cercetarile continua) Imbracatul de dupa act: - cu calm 32 calorii - in graba 98 calorii - cu tatal ei batand la usa 1218 calorii - cu sotzul ei batand la usa 3415 calorii - cu sotzia dumneavoastra batand la usa 9815 calorii.
Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009) [caru] tati [roker] si Vladutz [pis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

cristina_boc, eu am zis, david se joaca mai mult singur, in cosulet, in pat...sau il mai face tati avion...il tine de sub brat si il ridica in sus pe orizontala......sau avion cu pieptu pe mana dreapta si cu mana stanga tin picioarele, cu fata in jos....sau facem gimnastica cu piciorusele cu manutele, asta cand n-am treaba prin casa sau pe net [:-@]...altceva nu mai stiu ... acuma vad ce a scris laurairina, cam aceleasi lucruri facem si noi cu david (doar ca ea le-a explicat mai frumos [flo], nu ca mine cu limbajul meu de lemn [alcool] ramonika super tare [:-)))][:-)))][:-)))] A_driana[mamica], de [copil][url="http://picasaweb.google.com/nov.dec2009/A_driana?locked=true#"]David-Andrei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza, Aici un [url="http://poarta-ma.blogspot.com/2010/03/ring-sling-vs-bag-sling-i.html"]post interesant[/url] despre slinguri tip geanta despre care ne-a spus si Lumi dar si observatii despre pozitii in scoica si chestii de marketing. noi am facu vaccinul si stau cu comprese pe aici. Sunt prin preajma. [pup] mami de bebe MATEI (10.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika
pentru mamicile in actiune [:D] Cura de slabire ! Dupa multe studii, cercetatorii au reusit sa calculeze exact cantitatea de energie consumata in timpul unei partide de sex: Dezbracarea : - fara consimtzamantul 187 calorii Pozitii: - candelabru italian 912 calorii Atingerea orgasmului: - fals 315 calorii Dupa orgasm: - incercarea de a-i explica (ei) de ce v-ati ridicat imediat 816 calorii Sexu : - peste 70 de ani ? (cercetarile continua)
Sa inteleg ca pe astea ar trebui sa le practic cu spor, ca sa slabesc mai repede si mai bine [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Da ..am o nelamurire...[:D] care e pozitia asta bre''candelabru italian''??????[alcool]Asta ca sa nu dau strigare si la Andre, poate ma lumineaza[:D] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D] [url="http://picasaweb.google.com/laurairina13"] rechinas in pozici [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina_boc noi ne jucam asa: mama canta canta si el ( de fapt sunt sunete), povestesc ceva cu el poveste si el, ii dau jucarii de plus si le povesteste, il pup pe burtica el rade si scoate sunete de placere idem si la picioare, plimbat prin casa si aratat toate obiectele (de fapt el le inspecteaza) nu ii scapa nimic [:D], ne uitam pe geam afara si imi scoate sunete de bucurie de ce vede, etc ALI mama lui MIHAI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de exemplu acuma ne jucam cu o bavetica....el tine de un capat al siretului, eu de celalalt si ii flutur bavetica prin fata ochilor....tare ii place....rade de numa.....ii mai ating fatza cu ea..... A_driana[mamica], de [copil][url="http://picasaweb.google.com/nov.dec2009/A_driana?locked=true#"]David-Andrei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13 Da ..am o nelamurire...[:D] care e pozitia asta bre''candelabru italian''??????[alcool]Asta ca sa nu dau strigare si la Andre, poate ma lumineaza[:D]
bre... nu stiu... si eu-s ne...lamurita aici... [:-)))]
Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009) [caru] tati [roker] si Vladutz [pis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Lumi_Richard Lauradi,cemai faceti? Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009 [url="http://picasaweb.google.com/nov.dec2009/Lumi_Richard?locked=true#"]Poze Alexa Annabelle Denise[/url]
'neata! Suntem bine,merci de intrebare.[pup]Am pierdut multe capitole,fiindca ritmul este infernal sau poate sunt eu prea fara chef...dar acum sunt in recuperari,citesc si in capitolul asta si in cele anterioare[alcool]...mai trebuie sa caut si pozele noi,ca asa sunt eu,nu vreau sa ratez nimic;Sper sa nu ametesc[:D] Tot zic ca reintru si eu in ritm,sper sa si reusesc. Pup fetele. _____________________________________ Laura, mami de Radu si Raluca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uitati [url="http://us.st12.yimg.com/us.st.yimg.com/I/sexualpositions_2044_785573"]aici[/url], nimic fancy[:D] IO am la alta dubiu.[:D]
Citat:
citat din mesajul lui ali762000
LAURAIRINA13 acum ma intrebam si eu cum e cu candelabru italian[:D]ca eu una nu am auzit ALI mama lui MIHAI
mami de bebe MATEI (10.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...