Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * 82


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lia, superb colajul! Matei e operat de polipi la recomandarea a 6 medici diferiti. dar avea toata suita de simptome... sforaia, statea cu gura deschisa, auzul afectat, infectii repetate si persistente...

 

Cica a fost OK la vaccin azi, chiar am avut emotii, el urla ingrozitor la injectii. Am aflat de la un alt parinte ca doar un copil a plans.. si nu Matei :)

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce poze faineee !! Brei Lio, da' ma uitai cu maaare atentie si zau daca vrunu din frumosii tai seamana cu tine !! [:D] Pupici amindorura si sanatate multa va doresc ! [flo][pup] Ah si bai da uei, cind a fost cu otita lui Andrei, ORL-istul asa ne-a spus si noua, sa vedem daca se repeta afectiunile respiratorii si daca nu o fi cazul de scoatere de polipi ! Eu insa am refuzat categoric operatia aceasta, in plus, cum a spus si Roberta, nici Andrei nu sforaia si nici nu respira pe gura noaptea ... seamana cu taxu la probleme din acestea care tin de nas !! Si bai da uei numero 2, eu am ajuns in copilarie tot la orl-ist pentru ca polipii imi invadau canalele urechii si ma trezeam ca nu mai auzeam nik pentru ceva timp, doftorul a zis "operatie", io m-am crizat rau de tooot, eram ceva mai mare parca, nici nu-mi mai aduc aminte, clasa a treia, a patra poate ... mama nu m-a dus nici ea la nici o operatie, in timp polipii s-au retras (sau am crescut io [:D]) si asta a fost tot ! Nu am suferit toata viata mea de nimic, cu atit mai putin de raceli repetate si nas infundat !

Acu tu faci cum crezi de cuviinta, sa mai tinem cont si de vremea asta nasoala pe care o traiesc copchii nostri, azi sint douaj de grade miine poimiine patru-cinci, cum dreq sa nu li se dea peste cap organismele lor mici ???

Nu mai stiu ce vroiam sa zic ... mai revin io ! [8D]

 

Alice si Andrei

"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alice, taman de la tine lovitura sub centura...adeca ai mei copii, de care zisesi ca-s frumosi, multumesc pt compliment, nu seamana cu mine nicidecum, de unde rezulta ca io-s o urata???[haibat]

 

 

edit: acu serios vbind, Dea e leita taicasu, dar leita, copie la indigo, iar Danu seamana cu frate-meu, (iar fratemeu iarasi nu seamana deloc cu maicamea si nici cu taicameu, eu is leita taicameu in schimb)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ahahaaaaa, veeeezi ?? Moam, ce oki fin am !! [pk]

Acu sa fiu sincera, m-am uitat cum am spus cu mare atentie la albumele tale si dap, tu esti bruneta focoasa pe cind ei blonzi si rotunjori ! Observi ca nu am spus urita, dap ??id="size1">[:D][:D]

 

 

Alice si Andrei

"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bastista inca e deplansa/regretata de giulik, dar cum ea e doar puturoasa, i am aratat ca scrie ca e pana n 6 ani [:D]

dar sigur as scoate o daca treaba ar fi nasoala, ca se poate folosi [:)]

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

Concurs-Vara2011-mag1id="purple">[pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi batista bebelushului sta si acum nefolosita in cutia ei chiar din ziua cind am cumparat-o, Andrei nu a stat ever sa ii pun chestia aia in nas !!

Cit despre lovitura sub centura, pfff, sa fiu a cui sa fiu daca asa am vrut sa sune, imi pare rau ! [flo] Data viitoare o sa fiu mai atenta !

 

Alice si Andrei

"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,luni este o zi tareee luunga pentru mine,semestrul asta.....meii cine spune ca stangaci scriu urat se inseala amarnic[:D]toti studentii mei stangaci scriu foarte frumos[olala]si foarte repede,mai ales la tabla...si sunt si printre cei mai isteti![pk]

Lia sunteti foarte frumosi[olala]io zic sa-i cumperi batista bebelusului poate daca-l ajuti sa scapi de secretii se insanatoseste mai repede[flo][pup]

hai pupicei,revin maine cu bateriile incarcate

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...