Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (719)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

MeAlex[pup]. Poate "criza" alimentara care ai avut-o ieri o fi de la bebe?[olala][olala] Si tot vorbim noi de miere ca nu se poate la copii sub 2 ani[:D].

 

Irina, de la contact sexual trebuie sa treaca 3saptamani ca sa poti face un test de sarcina. La tine abia 2 saptamani a trecut de la contact.

Ai ovulat tarziu?

Fa un test de sarcina.

 

Mbadaran, are dreptate MeAlex... daca tot ti-a dat duphaston, probabil e sarcina ci nu SEU.

Asteptam rezultatele de la bHCG[:)]

 

Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
Luciana, a fost rau de tot, n-am avut in viata mea asa ceva...nu puteam sta in picioare, simteam o presiune f mare in stomac...nu mai dau detalii, dar intelegeti voi ce "prestam" eu ieri...Ar fi f bine sa fie asa[:)].id="Verdana">____________________________________________________________________________________________Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] id="size1">http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
align="right" id="quote2">Imi pare rau ca te-ai simtit atat de rau ....cand ar trebui sa te testezi?Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Mai fetelor acum sunt eu in ceata [bang]Ce naiba poate fi cu mine , acum ma uitam pe grafic si sunt zi 8 si am inca spotting [alcool], eu care in zi 5 eram gata cu tot tacamul [:-@]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
align="right" id="quote2">Probabil vei avea ovulatie tarzie[:I]Si eu am avut nedumerirea asta luna trecuta ca aveam inca spotting pana in ziua 10 si uite ca am ovulat in ziua 18[alcool].E o observatie a mea[:I]Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DenyAnd
MeAlex[pup]. Poate "criza" alimentara care ai avut-o ieri o fi de la bebe?[olala][olala] Si tot vorbim noi de miere ca nu se poate la copii sub 2 ani[:D].Irina, de la contact sexual trebuie sa treaca 3saptamani ca sa poti face un test de sarcina. La tine abia 2 saptamani a trecut de la contact.Ai ovulat tarziu?Fa un test de sarcina.Mbadaran, are dreptate MeAlex... daca tot ti-a dat duphaston, probabil e sarcina ci nu SEU.Asteptam rezultatele de la bHCG[:)]Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]id="size1">
align="right" id="quote2">Deny in general la 14 zile de la ovulatie ies testele , la unele fete ies mai repede si destul de rar mai tarziuDoamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DenyAnd
Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Mai fetelor acum sunt eu in ceata [bang]Ce naiba poate fi cu mine , acum ma uitam pe grafic si sunt zi 8 si am inca spotting [alcool], eu care in zi 5 eram gata cu tot tacamul [:-@]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
align="right" id="quote2">Probabil vei avea ovulatie tarzie[:I]Si eu am avut nedumerirea asta luna trecuta ca aveam inca spotting pana in ziua 10 si uite ca am ovulat in ziua 18[alcool].E o observatie a mea[:I]Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]id="size1">
align="right" id="quote2">Nu stiu ce sa zic pt ca la mine organismul e ceas [alcool]...Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luci organismul se mai schimba.[:I]

 

MeAlex, cum faci la FF sa arate toate graficele, ci nu doar pe cea precedenta?

La care optiune trebuie sa intru?

Sau trebuie sa ai vip membership?

 

Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DenyAnd
Luci organismul se mai schimba.[:I]MeAlex, cum faci la FF sa arate toate graficele, ci nu doar pe cea precedenta?La care optiune trebuie sa intru?Sau trebuie sa ai vip membership?Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]id="size1">
align="right" id="quote2">Clar ca se mai schimba , nu zic ca nu , dar tocmai schimbarea asta ma baga in ceata si imi pune semne de intrebare [flo]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...