Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (719)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lauricea, sustin si eu ce zice Xdidi, AMH-ul tau nu este genial, dar nici rau nu este. Eu am sub 1 si dr tot crede ca o sa raman natural [:-@]... Asa ca la tine nimic nu este pierdut inca. Xdidi, poate ai zis si am uitat, imi reamintesti daca si mama ta a intrat devreme la menopauza. A mea a intrat la 35 si bunica la 30.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deny, eu nu prea sunt afectata de acest amh mic, cum nu prea ovulez, nu prea am cum sa-l consum [:D] Acum lasand gluma la o parte, mai mult ma enerveaza ca nu raman, decat ca am analizele asa... ca aparent nu influenteaza cu nimic... Oricum sper ca pana la 30 sa reusesc sa fac si eu macar unul...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ceao fetele sunt RUPTA, moarta de somn, ma dor picioarela iar spatele meu e franjuri ma bag la nani dar cred ca pana maine nu ma mai ridic din pat azi am semnat contractul, cu data de azi desi eu am muncit 3 zile, nu mi-a zis ca se platesc astea in afara....etc salariu mai mic decat stiam, plus ca se opresc 50 lei lunar din salariu fond de garantare, pana sa ma angajez eu se lucra un week end da si unul nu si ala care se lucra apoi primeai 2 zile libere.....acum nu se mai acorda zile libere, deci o sa lucrez 2 sapt fara incetare, sambata de la 7:30 la 9 seara si duminica de la 7:30 la 7 seara si apoi iar o saptamana plina ......fara incetare fratilor eu nu stiu cat rezist in halul asta pt 600 ron stiu ca sunt bani dar conteaza mai mult sanatatea mea asa ca o sa incerc sa lucrez anul asta acolo, asta daca nu-mi gasesc nimic intre timp.....asa si daca raman gravida intre timp in secunada doi am si bagat risc maternal ca la ce probleme am ar fi si pacat sa nu-mi iau....alte persoane dau mita sa ia concediu de risc si eu ca am dreptul sa nu iau si sa mai si fac munca fizica care ma termina cand nu sunt gravida dar mai ales atunci am noroc macar cu colegele ca sunt super ok anca, in sibiu sunt si numai in domeniul medical am lucrat pana acum v-am citit dar chiar nu mai retin nimic acum aaaaa bob, cam promitator progele tau, cred ca se lasa cu ochisori eu habar nu am ce zi sunt, cred ca totusi am vreo 12-14 dpo dar nici nu ma gandesc sa fac test pana pe duminica luni singurele semne.....sanii exagerat de durerosi, foame mare si dureri dar ultimele doua sigur sunt cauzate de noul meu job ylari, ne ajuta si suma aia dar nu e ca si cum ne calculasem.... noi speram sa reusim sa mai platim din restantele de la leasing de la masina ca e data in vandare de ceva timp dar nu reusim sa o scoatem la pret bun....e o masina destul de scumpa iar la criza asta oferte sunt foarte putine si de aceia speram sa putem sa ne mai permitem sa mai tragem de timp ca poate reusim totusi la pretul pietei macar eu va pupic pe toate si ma bag la nani ca nu mai pot[nani][nani][nani][nani][nani][nani] o sa mai intru diseara cand/daca ma mai trezesc daca nu maine [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele. Si eu obosita si cu o durere de masele de nu mai stiu ce sa fac, cred ca o sa imi respect hotararea luata inainte si o sa incep cursa pt [bibe] din noiembrie ca maine ma duc la stomatolog si am mai mult de lucrat cu toate ca nu dispun de multi bani dar trebuie sa tai din alta parte sa rezolv aici ca nu mai merge si nu vreau sa risc ca probabil o sa imi faca anestezie asa ca in decmbrie va zic ca sunt graviduta. Va pup[pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, am vrut sa va dau un coffee dar mi-a luat-o maria inainte[:D] O zi frumoasa va doresc Cine se mai testeaza? Eu sambata sau duminica ma gandesc sa execut operatiunea "pipi de batzul de test" Bafta multa, haideti cu liniutele fetelor, sa mai dam si noi din cozi pe aici ca stam pe uscat de mult... Hai pupici! Miha baga mare cu reparatiile la masele ca e nasol sa te apuce vreo durere cu bebe la purtator, eu sunt patita, pup YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA [url="http://community.webshots.com/user/YLARI"]POZE[/url] Mami de Eva scumpa http://lt1m.lilypie.com/0dLup3.png Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot www.fertilityfriend.com/home/2ba005/ Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor, Hop si eu la cafeluta. Eu sunt de abia dupa ovulatie,...deci cu testatu mai incolo (pe 15-16). Dar slabe sanse cred luna asta ...sau nu's ce sa zic.(ati avut vreodata spooting rosu--foarte putin la 1 zi de la ovulatie?) Mihaelafalt foarte bine faci ca te duci la dintolog...in timpul sarcnii foarte greu cu interventii de genul acesta. Lorena fata, cauta in continuare job ca nu e deloc ok, iti distrugi si organismul si psihicul in stilul asta.[pup] No,...in rest,...foarte buna cafeluta in dimineata asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...