Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**177**


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui olishka
Gaza, Saby ce m-as bucura sa veniti luni [pup] Sa mai vina si mamici de baieti, caci david nu stiu daca o sa se descurce cu atatea fete [:)] Aris contez pe voi [flo] Olga, mamica lui David iepurasul [iepu][9cer]
aaa deci intalnirea e luni? mai vreau si eu detalii ca n-am apucat sa recuperez tot.
Mami de Gazii mica si frumoasa[copil]
[bis]Avem zece lunite [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 269
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Merg la nani; adica sa...ma uit la televizor [:D] S-ar putea sa nu intru miine ca-s "bizi" rau: merg la jumulit si musai tre' sa ma spal si pe cap la salon ca mi s-a pus pata de mi-am tatuat sprincenele si nu-i voie, cica, sa dau cu apa [:-@][:-@] Apoi, musai tre' sa pregatesc oaresce mincaruri pentru petrecerea de simbata dar, poate, cine stie, seara reusesc sa bu-hu-hu-iesc. [pup] Noapte buna Gina lu' Ian (23 martie 2009) [url="http://family.webshots.com/photo/2022568950104261308gFUfON"]89 de poze noi cu Ian [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai Gaza adica nu vrei sa ne imprietenim.[q] da si tu accept la pm ul ala.[asia] Nu stiu exact cand o sa venim da stai linistita ca nu scapi nesunata.[:D] Olga si berbecu e agresiv.Ii zic sa ma faca draga draga si el imi trage la palme.[alcool] De degete in ochi si nas nu mai vorbesc, sau cap in gura.Asa ma iubeste el ce sa fac. Apropo de pupici, eu ii zic sa imi dea pusi ,nu reactioneaza numa cateodata ,dar daca ii zic mersi ma pupa imediat.[bang] Sasha nu binevoiesti sa buhai cu noi?? Pe unde esti? mami de [url="http://picasaweb.google.com/joannalara27"]berbecut[/url] Darius Andrei (27.03.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Gaza22
Citat:
citat din mesajul lui olishka
Gaza, Saby ce m-as bucura sa veniti luni [pup] Sa mai vina si mamici de baieti, caci david nu stiu daca o sa se descurce cu atatea fete [:)] Aris contez pe voi [flo] Olga, mamica lui David iepurasul [iepu][9cer]
aaa deci intalnirea e luni? mai vreau si eu detalii ca n-am apucat sa recuperez tot.
Mami de Gazii mica si frumoasa[copil]
[bis]Avem zece lunite [bis]
Pisik este organizatoare sefa de Bucuresti (ca sa n-o suparam pe Novus [:D]). Luni, la Ikea, ora nu mai tin minte...parca 4-5...la locul de joaca din restaurant. Pana acum s-au inscris: Pisik, Aris, Saby tu si eu [flo] Olga, mamica lui David iepurasul [iepu][9cer]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sint hotarita: VREAU!!!!!! Dar in iunie avem o nunta in GRECIA si Coco zicem sa facem 2 in 1 si sa ne "concediu-im" pe acolo. De aia mi-ar fi convenit de minune prima propunere a lui Novus, cea cu Grecia. Acum, sa vad, tot negociez... Dar tufetele, vreau sa va dau si eu o tema pt. acasa: de ce nu punem de o intilneala mai in Nord? La noi in judet ar fi Tihuta cu Castelul lui DRACULA dar accept si variante in zone...limitrofe [:D] Ce ziceti? Va ginditi?
Citat:
citat din mesajul lui olishka
Ina ar fi super sa va hotarati si voi!!! Am face o gasca pe cinste [pk] Olga, mamica lui David iepurasul [iepu][9cer]
Gina lu' Ian (23 martie 2009) [url="http://family.webshots.com/photo/2022568950104261308gFUfON"]89 de poze noi cu Ian [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui inapreda
Merg la nani; adica sa...ma uit la televizor [:D] S-ar putea sa nu intru miine ca-s "bizi" rau: merg la jumulit si musai tre' sa ma spal si pe cap la salon ca mi s-a pus pata de mi-am tatuat sprincenele si nu-i voie, cica, sa dau cu apa [:-@][:-@] Apoi, musai tre' sa pregatesc oaresce mincaruri pentru petrecerea de simbata dar, poate, cine stie, seara reusesc sa bu-hu-hu-iesc. [pup] Noapte buna Gina lu' Ian (23 martie 2009) [url="http://family.webshots.com/photo/2022568950104261308gFUfON"]89 de poze noi cu Ian [/url]
Si MUSAI sa treci mai des pe-aici [pup] Noapte buna!!! Olga, mamica lui David iepurasul [iepu][9cer]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca recuperand m-am inflamat rau cu obiceiurile si traditiile astea de imi vine iar sa iau pe toata lumea de gat si nu ma pot abtine sa va spun ce m-a enervat pe mine la culme. Noi am botezat-o pe Gazii la 3 luni pana atunci am facut 2400 de km cu masina si a iesit vara pana seara tarziu cu noi in parc si la terase cel mai rau ma enerva cand auzeam "cuuum scoti copilu din casa nebotezat ?, pai el nu are ingeras si seara e tare rau ca e ff vulnerabil in fata Diavolului". Pt mine asta a pus capac. Asta mie mi s-a parut cea mai mare idiotenie si imi venea sa-i dau una direct in freza idioatei care mi-a spus-o. Si din pacate nu am auzit fraza asta o singura data. Gata cu asta inchei subiectul traditiilor ca ma apuca rau piticii si e searaaaa cine stie ce se intamplaaa[:D][:D][bang][bang]
Mami de Gazii mica si frumoasa[copil]
[bis]Avem zece lunite [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui inapreda
Eu sint hotarita: VREAU!!!!!! Dar in iunie avem o nunta in GRECIA si Coco zicem sa facem 2 in 1 si sa ne "concediu-im" pe acolo. De aia mi-ar fi convenit de minune prima propunere a lui Novus, cea cu Grecia. Acum, sa vad, tot negociez... Dar tufetele, vreau sa va dau si eu o tema pt. acasa: de ce nu punem de o intilneala mai in Nord? La noi in judet ar fi Tihuta cu Castelul lui DRACULA dar accept si variante in zone...limitrofe [:D] Ce ziceti? Va ginditi?
Citat:
citat din mesajul lui olishka
Ina ar fi super sa va hotarati si voi!!! Am face o gasca pe cinste [pk] Olga, mamica lui David iepurasul [iepu][9cer]
Gina lu' Ian (23 martie 2009) [url="http://family.webshots.com/photo/2022568950104261308gFUfON"]89 de poze noi cu Ian [/url]
Da, daca tot ajungeti pana in Grecia ar fi pacat sa nu faceti si concediu acolo. Dar va asteptam si la Bulgari [pup] legat de intalniri in Romanica, noi venim orinde merge gasca si suntem dornici sa descoperim noi zone [flo] Olga, mamica lui David iepurasul [iepu][9cer]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...