Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**177**


Recommended Posts

  • Răspunsuri 269
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui m_monique
buna dimineata! mai e cafea? azi fac supa crema de legume. imediat merg sa inchid focul la oala. mancare cu putina sare i-am mai dat din cand in cand ioanei. chiar o mananca mai bine decat pe cea fara sare. mihaela o sa-i creasca parul. andrei pana la 1 an era aproape chel. acum are un par des si aspru superb. bianca l-am admirat pe vladimir gustand carnati. barbat adevarat! ------------------------------------------------------------------------- mami de Andrei (16.12.2006) si Ioana (03.04.2009)
sa nu crezi ca a si mancat. l-am lasat sa ii bage in gura dar nu i-au placut. asta ca sa nu imi iau oua-n freza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503
Citat:
citat din mesajul lui m_monique
buna dimineata! mai e cafea? azi fac supa crema de legume. imediat merg sa inchid focul la oala. mancare cu putina sare i-am mai dat din cand in cand ioanei. chiar o mananca mai bine decat pe cea fara sare. mihaela o sa-i creasca parul. andrei pana la 1 an era aproape chel. acum are un par des si aspru superb. bianca l-am admirat pe vladimir gustand carnati. barbat adevarat! ------------------------------------------------------------------------- mami de Andrei (16.12.2006) si Ioana (03.04.2009)
sa nu crezi ca a si mancat. l-am lasat sa ii bage in gura dar nu i-au placut. asta ca sa nu imi iau oua-n freza.
de la mine nu-ti iei oua. stiu cat sunt de curiosi sa guste tot. gusta si se lamuresc. edit: si pe ai mei i-am atras carnatii. cred ca le se pare interesanta forma. dupa ce ii gusta nu mai vor. ------------------------------------------------------------------------- mami de Andrei (16.12.2006) si Ioana (03.04.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI GIULIA ALEXANDRA, TUDOR, TEODOR-IOAN!!! [asia] multu' tufete pentru aprecieri. [pup] Bianca eu musai tre' sa iau de pe net pentru ca in Bistrita gasesti numai lucruri ingrozitoare; si mai tin neaparat sa fie de la 10 luni in sus ca sa o poata folosi acum, cit inca nu ajunge la pedale; oricum, eu locuiesc in parc si bunicii de abia asteapta sa-l impinga [pk]cea de la Dechatlon se modifica o data cu birsta bebelusului; eu am mai gasit [url="http://www.nichiduta.ro/detalii-produs-1198/tricicleta-be-confort/"]asta [/url] dar e la fel de scumpa. E tare greu ca tre' sa mergi pe NV, nu poti vedea, pipai, proba etc. Aveti ceva sugestii de cadou? [pup][pup] As bea cafea cu voi da' Monti nu-mi da voie numai fara cofeina, asa ca merg sa-mi fac. [pup] PS. Pisicogri [asia] pt raspuns; Carrfourul din Iasi (ambele) le-a verificat deja nasa lui Ian ca ea a facut facultatea in frumosul vostru oras. Nu zici nimic de intilnirea din Nord? [:I] Gina lu' Ian (23 martie 2009) [url="http://family.webshots.com/photo/2022568950104261308gFUfON"]89 de poze noi cu Ian [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N-ar fi rau; de abia astept [olala][olala] Esti plecata de mult/ [pup]
Citat:
citat din mesajul lui m_monique
inapreda poate la vara te vizitez. ca am rude la bistrita. eu chiar la bistrita m-am nascut. ------------------------------------------------------------------------- mami de Andrei (16.12.2006) si Ioana (03.04.2009)
Gina lu' Ian (23 martie 2009) [url="http://family.webshots.com/photo/2022568950104261308gFUfON"]89 de poze noi cu Ian [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui inapreda
N-ar fi rau; de abia astept [olala][olala] Esti plecata de mult/ [pup]
Citat:
citat din mesajul lui m_monique
inapreda poate la vara te vizitez. ca am rude la bistrita. eu chiar la bistrita m-am nascut. ------------------------------------------------------------------------- mami de Andrei (16.12.2006) si Ioana (03.04.2009)
Gina lu' Ian (23 martie 2009) [url="http://family.webshots.com/photo/2022568950104261308gFUfON"]89 de poze noi cu Ian [/url]
la bistrita sta sora mamei. parintii mei s-au mutat la tg mures cand eu aveam 2 ani. la bucuresti stau de 14 ani, cand am venit la facultate. ------------------------------------------------------------------------- mami de Andrei (16.12.2006) si Ioana (03.04.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...