Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pufuleti ianuarie - februarie 2010 (4)


Recommended Posts

lorex nus tiu daca am apucat sa iti zic ca m-am uitat pe pozele tale si [q][q][q][q] e asa frumi papusica ta! si in poze imi aduce aminte de Yannis cand era mic si scump si drag si ...Yannis are numa o luna jumate!!! si deja mi-e dor de cum era cand s-a nascut!!! Doamne ce trece timpul si ce o sa treacaaaaa!!![q][q][q] m-am facut nostalgica! cristies...da e cu cantec mama baia la voi...limpeziri in tzaspe ape...ca fasolea!!! cum de ai timp??? cum poti pune ape peste ape? ce faci cu copilu intre timp cat pui apa de limpezit? ca io abia il tin sa nu bea din cada cat umblu sa iau dusu sa ajustez apa etc etc [alcool][alcool][alcool] si Yannis e cuminte, al tau pricep ca e mai zvapaiat [mamica] de [bebic] Yannis
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

bai da ce fete harnicute lorex tare frumoase sunteti si la intrebari 3-buchen 4-eu am mai luat si cate 4-5 patratele pe zi si nu s-a intamplat nimic.ia-o incetisor si vezi reactia ei 5-nu am xela da intr-adevar f bine seamana si puiutii tai ana g mie nu mi-a citit acasa nici de 8 zile ca eram in santier inca ,iar la 40 nu am putut merge pt ca cica tre sa mergi cu copilul (zice socrela care e cu biserica) iar noi nu am facut botezul deci nu poate sa mearga la biserica Miruna iar eu nu pot fara ea cam incalcit..ai inteles ceva? dar daca se inseala soacramea?cred ca am sa intreb si eu la preot Mihaela [copil] Miruna Elena-18.01.2010 si [copil] Daria-Stafania-16.11.2006 [url="http://s307.photobucket.com/albums/nn296/dastefa/evolutie%20Daria/"] asa creste Daria [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza
lorex nus tiu daca am apucat sa iti zic ca m-am uitat pe pozele tale si [q][q][q][q] e asa frumi papusica ta! si in poze imi aduce aminte de Yannis cand era mic si scump si drag si ...Yannis are numa o luna jumate!!! si deja mi-e dor de cum era cand s-a nascut!!! Doamne ce trece timpul si ce o sa treacaaaaa!!![q][q][q] m-am facut nostalgica! cristies...da e cu cantec mama baia la voi...limpeziri in tzaspe ape...ca fasolea!!! cum de ai timp??? cum poti pune ape peste ape? ce faci cu copilu intre timp cat pui apa de limpezit? ca io abia il tin sa nu bea din cada cat umblu sa iau dusu sa ajustez apa etc etc [alcool][alcool][alcool] si Yannis e cuminte, al tau pricep ca e mai zvapaiat [mamica] de [bebic] Yannis
daa, chiar! cum se face cu apa de limpezit?...ma gandesc eu acum ca ar trebui sa am pregatit un vas cu apa ceva mai fierbinte, ca pana ii fac baie sa se faca numai buna...dar de unde 10 maini?! ca si asa, cuminte cum e, tot ma kki sa il tin, sa nu aiba puiu impresia sa se scufunda [:D] si eu am nostalgii dupa stefan cand era nou-nascut. cand vad pozele din prima zi ma incearca niste lacrimi. ca la momentul respectiv nu prea am apucat sa ma bucur de ce se intampla, eram [alcool], totul s-a desfasurat f repede, nici nu am stiut ce se intampla. iar zilele alea imi par atat de demult...am nostalgii si dupa burtica. azi am imbracat puloverul pe care l-am purtat cel mai des cat am avut burtica (ultimele luni) si tare ciudat mi s-a parut. mama lui stefan, ursuletul nascut pe 19.01.2010 AMR 5kg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorex
intrebarea nr 6 [:D] (pt fetele cu ceza): cat timp ati mai purtat pansament la operatie dupa ce v-ati scos firul? _________________________________________________________________ AMR 8..da' vreau sa le pastrez [:D] [url="http://www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/72157623480595103/"][i]IURIA INIMII MELE..[/url] (01 martie 2010)
Dr. mi-a spus 14 zile cu pansament autocolant, dar fiindca m-am iritat de la lipici, eu am tinut doar vreo 5-6 zile. Iuria e o scumpa, seamana leit cu tine[olala][olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui haircut
Incep cu [pup] si multumiri multe pentru gandurile bune[grup] A fost ok azi, Maia e o curajoasa, pe bune...cand am vazut ieri cum o hacuiau alea pentru analize si ea scancea incet, nu tipa deloc...azi dr a spus ca am cel mai cuminte copil din lume[olala] a fost f linistita toata sederea in spital, desi erau acolo plansete care mai de care, zgomote stresante...Operatia a avut rezultatul scontat, piciorusele sunt iar in ghips, dar intr-o pozitie atat de normala...nu-mi vine sa cred[:)] Cand am ajuns acasa a inceput distractia, a plans la greu nu reuseam sa-i dau sa pape, plangea cu sanul in gura pentru ca era data peste cap de la programul ei, in fine, incet, incet ne-am mai intrat in ritm, la 6 chiar a papat bine si a dormit 2 ore, asa ca suntem pe drumul cel bun...Multumim lui Dumnezeu ca a trecut si asta, am fost foarte stresati si eu si tati... M-am ingrozit de ce am putut sa vad la spital, m-am bucurat ca puiul meu are ceva rezolvabil si ca e atat de mica si nu realizeaza ce se intampla cu ea[alcool] In noaptea asta am mama mea la datorie, asa ca daca puiul e linistit, o sa dorm si eu mai bine[:D] O noapte linistita sa aveti[nani] [mamica] de Maia Ilinca (29.01.10)
Felicitari pentru mica curajoasa Maia! Bine ca ati trecut si de operatie, insanatosire cat mai repede.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

haircut-[pup]puiului! de ce oare nu dorm la ora asta? puiul doarme de pe la 8 (!!!) si din moment in moment astept trezirea. si deja mi-e ff sooomn...dar am reusit sa pun poze la semnatura. daca stiam ca e as de usor, puneam mai de mult[:D] noapte buna! mama lui [url="http://picasaweb.google.com/ana.gradin"]STEFAN[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ana_g
lorex- sa-ti traiasca scumpetea! am vazut intr-o fotografie un preot si voiam sa intreb...aproape ca mi-e rusine...la mine nu a venit sa-mi citeasca de 8 zile si nici la 40 de zile nu m-am dus la biserica..[:I]..ca nu l-am chemat. nu am nici o scuza. e prea tarziu totusi sa ma duc acum?..adica..cum fac? ma duc la biserica sii..? si ce?..nu-s prea dusa la biserica...of..si ma apasa rau gandul asta... in leg cu perna, ideea e sa ai cotul unde sta bb sprijinit, sa-ti descarci tensiunea, sa nu simti ca te trage umarul...intelegi tu... mama lui stefan, ursuletul nascut pe 19.01.2010 AMR 5kg
pe andre lina a intrebat-o la botez daca are molift CITITa, DACA NU I-O CITEA ATUNCI. asa k du-te oriunde , oricand.. Mihaela, [mamica] de LUCA ... minunea de la miezul noptii... Povestea unui...[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=147279"]petrecaret[/url] [url="http://family.webshots.com/album/576857786Lfskpc"]poze[/url] AMR....din cate-au fost, 25, ...mai ramasesera 15....se mai suparara 6....si ne luptam cu 9 ( si-apoi inca vreo -4 ar fi ideal)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt cheauna....jiji e la a doua masa...pe terminate , bag seama....s-a culc lA 9.45...s-a traz la 12.30....mancat pana la 1.30,,,trezt 3. astept momentul cand o sa manance mai mult si mai rar..mai ales noaptea... a adormit..pup...fug si io..sper cand il pun jos sa nu inceap SCREMEALa Mihaela, [mamica] de LUCA ... minunea de la miezul noptii... Povestea unui...[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=147279"]petrecaret[/url] [url="http://family.webshots.com/album/576857786Lfskpc"]poze[/url] AMR....din cate-au fost, 25, ...mai ramasesera 15....se mai suparara 6....si ne luptam cu 9 ( si-apoi inca vreo -4 ar fi ideal)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...