Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pufuleti ianuarie - februarie 2010 (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza eu nu stiu sa aibe alte culori. Inca nu am plecat cu bebe si cu masina mea pana acuma ptr ca nu ma lasa sotul sa plec singura cu masina si copilul, cik nu conduc suficient de prudent [:-@] ca-s isterix la volan [:-@] ma rog...stiu ca am pus in grecia in seat ibitza in fatza (pe scaunu de langa sofer) dar aveam si bagaj mare mare poate de aia nu a incercat sotu sa puna in portbagaj. si a incaput in spate la un Citroen C2 dar cu un scaun din alea din spate rabatat....Eu inca servesc plimbari fara amsina....dar o luam la sanatoasa, din p-ta alba iulia o luam prin spatele blocurilor si iesim la baba novac, de la baba novac pe bulivar pan la muncii si de la muncii inapoi pe decebal....deci in stilu asta cred ca ajung in parc fara masina [alcool] [mamica] de [bebic] Yannis
Exista alte culori....am dat search in google la imagini si acum tin copilul fara carucior pt ca mi s-a pus mie pata pe culori care nu exista la chicco Romania. Pai daca faci tot turul asta si ajungi si la Muncii..pana la parc mai sunt doar 5 minute. Si este un aer atat de curat acolo...cand intram asta vara in parc ma simteam ca la munte.[olala] Mirela [mamica] fericita de Mara Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miremia
Sa ma plang si eu putin. Asa ma enerveaza ca de cate ori trebuie sa spal copilul la fundulet trebuie sa astept cate 10 minute sa se incalzeasca apa la robinet!! Fericite cele cu centrala de apartament.[:D] Cel mai nasol este noaptea cand m-as culca cat mai repede posibil si trebuie sa stau sa astept dupa apa....... Mirela [mamica] fericita de Mara Ioana
si eu la feeel!!! [bang] numa 10 minute? esti o norocoasa! [mamica] de [bebic] Yannis
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miremia
Micuta mea rade cateodata in hohote in timp ce doarme. Ieri i se zguduia burtica si era cu gura pana la urechi. Vi se intampla si voua? Eu mor de curiozitate sa stiu ce o distreaza atat de tare. Mirela [mamica] fericita de Mara Ioana
Daaaa, si noua, de mai multe ori, sau se stramba exact ca si cum cine stie ce ar visa...[:)][:)][:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...