Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**178**


Recommended Posts

Unde ati fugit fetelor [:D]?! Parca va ca apareti cand se trezeste umblareata mea ! Si legat de somn, am vazut ca povesteati ieri, la noi pot sa zic ca exceptand ''acele zile'' cand nu ii convine nimic, Alexandra are deja o rutina zilnica adica trezirea maxim 08-08.15 apoi mancare, joaca pana la 10-10.30 cand se culca din nou pana pe la 12, joaca, mancare si somn de la 15-15.30 pana la 17-18 si seara stingerea la 21.30-22 Asa ca ne putem face cat de cat programul [:)] Mami lui [zana] [url="http://www.flickr.com/photos/31088780@N05/"]Alexandra[/url] (03.03.09) [bis] Am implinit 1 anisor ! [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 229
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cu mancarea stam binisor adica mananca cereale dimineata, fructe cand se trezeste, la pranz piure + carne/ou si dupa amiaza iaurt+branza Singura problema e ca se plicitseste la masa si trebuie sa-i dau tot felul de unelte de plastic ca sa aiba ocupatie in scaunelul ei Si am observat ca mananca cel mai bine in prima parte a zilei, seara de abia daca are chef de iaurt, asa sunt manechinele nu manaca dupa 18 [:D] Mami lui [zana] [url="http://www.flickr.com/photos/31088780@N05/"]Alexandra[/url] (03.03.09) [bis] Am implinit 1 anisor ! [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aris26
gaza[pup][pup][pup] intrebare pt bautorii de Humana: gasiti undeva lapte praf junior, de 12+???? eu am gasit o singura data si gata. era super bun la gust.
[copil] 25 martie 2009
In catalogul " primii 3 ani" de la SensiBlu vad ca e. [mamica] de 2 minuni Bianca Ioana si Bogdan Andrei - 20.04.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cativ13
Cand e rost de plimbare[:D][:D][:D]apar si eu[:D][:D] noi mergem oriunde...sot a fost la Sighisoara si i-a placut... La multi ani tuturor[pup] Revin ca mi se arde mancarica[:-@][:-@] mami de Silvia Ioana
Ma gandeam eu ca ne vedem [:D] Ce gatesti bun [pofta] ?? Mami lui [zana] [url="http://www.flickr.com/photos/31088780@N05/"]Alexandra[/url] (03.03.09) [bis] Am implinit 1 anisor ! [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu ma certati dar eu citesc mereu si admir pozele, filmuletele, tot numai ca de scris nu apuc din motive de Piti indragostit de tastatura. cum aude tzac-tzac vine, se urca pe mine, maraie...asa ca renunt. si cand doarme, se gasesc altele de facut. Inspirata de Bianca, astazi mi-am trimis si eu sotul cu Piti singurei cu masina la plimbare. bine, numa` pana-n centrul orasului la o curatatorie, cale de cateva minute, dar am zis sa incep cu putin. n-a avut copilul meu niciun stres, nu a marait, nu a urlat, nu s-a dat jos din scaun.[bang][bang][bang]pai, cand e cu mine....ba sta, ba nu sta, ba pe geam, ba mancam, pe aceeasi distanta zic. fug, sa culc copilul mic. cel mare doarme de o jum de ora. mami de Silvia Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cativ13
Sa nu ma certati dar eu citesc mereu si admir pozele, filmuletele, tot numai ca de scris nu apuc din motive de Piti indragostit de tastatura. cum aude tzac-tzac vine, se urca pe mine, maraie...asa ca renunt. si cand doarme, se gasesc altele de facut. Inspirata de Bianca, astazi mi-am trimis si eu sotul cu Piti singurei cu masina la plimbare. bine, numa` pana-n centrul orasului la o curatatorie, cale de cateva minute, dar am zis sa incep cu putin. n-a avut copilul meu niciun stres, nu a marait, nu a urlat, nu s-a dat jos din scaun.[bang][bang][bang]pai, cand e cu mine....ba sta, ba nu sta, ba pe geam, ba mancam, pe aceeasi distanta zic. fug, sa culc copilul mic. cel mare doarme de o jum de ora. mami de Silvia Ioana
[pk] putin cu putin se face mult. Eu cred ca copiii stiu ca tatii nu au tzatze, nu prea sunt in stare sa le dea sa manance, nu prea au rabdare...asa ca isi baga picioarele, nu mai cer nimic, isi fac de lucru cu ale lor si se culca. Apoi taticii zic ca s-au descurcat de minuner si nu inteleg de ce ne plangem noi, dar uneori nu au in vedere ca copchilu' il primesc mancat, baut, schimbat...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503
Citat:
citat din mesajul lui cativ13
Sa nu ma certati dar eu citesc mereu si admir pozele, filmuletele, tot numai ca de scris nu apuc din motive de Piti indragostit de tastatura. cum aude tzac-tzac vine, se urca pe mine, maraie...asa ca renunt. si cand doarme, se gasesc altele de facut. Inspirata de Bianca, astazi mi-am trimis si eu sotul cu Piti singurei cu masina la plimbare. bine, numa` pana-n centrul orasului la o curatatorie, cale de cateva minute, dar am zis sa incep cu putin. n-a avut copilul meu niciun stres, nu a marait, nu a urlat, nu s-a dat jos din scaun.[bang][bang][bang]pai, cand e cu mine....ba sta, ba nu sta, ba pe geam, ba mancam, pe aceeasi distanta zic. fug, sa culc copilul mic. cel mare doarme de o jum de ora. mami de Silvia Ioana
[pk] putin cu putin se face mult. Eu cred ca copiii stiu ca tatii nu au tzatze, nu prea sunt in stare sa le dea sa manance, nu prea au rabdare...asa ca isi baga picioarele, nu mai cer nimic, isi fac de lucru cu ale lor si se culca. Apoi taticii zic ca s-au descurcat de minuner si nu inteleg de ce ne plangem noi, dar uneori nu au in vedere ca copchilu' il primesc mancat, baut, schimbat...
Bianca, esti totala [:-)))][:-)))][:-)))] Si ai dreptate !! Mami lui [zana] [url="http://www.flickr.com/photos/31088780@N05/"]Alexandra[/url] (03.03.09) [bis] Am implinit 1 anisor ! [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani mamicilor de azi[pk][flo][pup] [s] Simplyana_m si Inapreda Un morcovic si pt ele...nu?!
[s][s]
[s][s][s][s]
[s][s][s][s]
[s][s][s][s][s]
[s][s][s][s][s]
[s][s][s][s]
[s][s][s][s]
[s][s][s]
[s][s][s]
[s][s]
[s][s]
[s]
[s]
[s]
Si acum morcovii pentru ghioceii de azi:
[s]Amalia Maria[s]
[s][s][s][s]
[s][s][s][s]
[s][s][s][s][s]
[s][s][s][s][s]
[s][s][s][s]
[s][s][s][s]
[s][s][s]
[s][s][s]
[s][s]
[s][s]
[s]
[s]
[s]
[s]Rares[s]
[s][s][s][s]
[s][s][s][s]
[s][s][s][s][s]
[s][s][s][s][s]
[s][s][s][s]
[s][s][s][s]
[s][s][s]
[s][s][s]
[s][s]
[s][s]
[s]
[s]
[s]
Pentru mamicile Silvia4 si Alina27 un [pup] si o [flo]. ________________________ Gigelica,mami de [bonjovi] Victor-Andrei - Pitonul[i]
[bis]30 martie 2009 [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...