Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**178**


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas
Azi a invatat Cristi sa mangaie [olala][olala][olala] mai-mai..[olala][olala][olala] [la cate muscaturi am incasat, era cazul sa ma si mangaie, nu?]
Ooo ce baiat sensibil ai [olala][olala] !!! Muscaturile cred ca nu vor disparea [:D] Mami lui [zana] [url="http://www.flickr.com/photos/31088780@N05/"]Alexandra[/url] (03.03.09) [bis] Am implinit 1 anisor ! [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 229
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui denisamada Suntem fericitii posesori ai borcanului cu biscuiti de la FP. L-am luat pe post de cadou pt ziua Adelei, dar nu am avut rabdare pana atunci si l-am pus la bataie. De atunci canta in continuu.... [:-@]
Si cum sunt biscuitii [:D] ?? [pup][pup] gaska plimbareata Mami lui [zana] [url="http://www.flickr.com/photos/31088780@N05/"]Alexandra[/url] (03.03.09) [bis] Am implinit 1 anisor ! [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui bubulina1
Dar noi ii mai facem uneori niste chestii cu zahar, copilul are aproape 1 an. Este ceva rau in asta?
daca zaharul e fiert, nu e nimic rau. daca ai facut dulciuri de casa, si le-ai copt la cuptor, nu e nimic rau. ------------------------------------------------------------------------- mami de Andrei (16.12.2006) si Ioana (03.04.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Spunem si noi LA MULTI ANI ghioceilor sarbatoriti de ieri si de azi, mamicilor:INAPREDA si SIMPLYANA, multi [pup] si [flo] Am reusit sa recuperez,n-am putut sa mai intru ca suntem in priza, vinde soacra-mea apartamentul si isi cumpara altul si am tot umblat cu ea. Zahar si eu pun in orez cu lapte sau cu paste, ca fac pentru toata familia, sper sa nu aiba nimic. Si pe mine ma chinuie Lucian, la el pup inseamna automat muscatura si ciupit[:D], doar rar de tot imi da cate un pup cu gura deschisa. Noi dormim de la 22.30-07 maxim 8 si de 2 ori ziua 11.30-01 si 16.30-18. Sunt o fericita ca dupa ce se trezeste la pranz sta cumintel in patut si se joaca vreo jumatate de ora, pana vine papita. Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noua ni s-a spus de la magazin ca scoica e buna atata timp cat capul nu depaseste partea de sus. Si mie mi-e teama sa-l iau in brate, o singura data l-am luat pe autostrada ca se apucase sa tipe de nu stiam ce a patit. L-am dezbracat (era in cosmonaut) si l-am pus la loc. Scaunele alea care nu-s cu centuri, eu una nu le-as mai recomanda nimanui. In afara de faptul ca Keutu mi-a refuzat Kiddy-ul, i-am dat si dreptate, pt ca mi se parea ca in partea de jos, perna aia il apasa pe picioare. Poate pt un copil mai slabut e ok, dar mie nu-mi placea ca nu incapea nici mana mea (care e subtire) intre picior si protectia aia. Keutu cheliutu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI Inapreda si Simplyana[flo][flo] si bineiteles ghioceilor nascut azi [flo] Si eu folosesc iaurturile de la Humana si suntem ok nu am avut nicio problema. Noi am luat scaun de masina de la Concord din Ungaria e super ok. Vazut poze cu Vitamina, Silvia cea cu ochi nemaipomeniti, Iulia-Alexandra care chiar daca plangea tot frumoasa era! Petrean ti-am vazut copilasii in revista Baby, de fapt si pe tine adica gatul, barbia si buzele[pk] sunt tare frumusei[olala] Dodo pui, am vazut caciulita de vara sunt superrrrr! si noi o sa vrem[olala] Cami mami fericita de printesa Iulia Elena (25.05.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, La Multi Ani Amalia,Rares si sarbatoritilor de ieri. Nu am mai reusit sa intru ziua, piciu cum ma vede la laptop incepe sa planga ca vrea si el. Azi am avut musafiri,un baietel.Baietelul ii lua toate jucariile din mana dar Theo nu se supara, vad ca interactioneaza bine cu copii. Theo a zis aseara tata cu directie,a fost asa de dulce,eram la masa si sotul ii dadea sa manance si la un moment dat nu i-a mai dat, vorbeam...cand Theo zice ta-ta.Nu va zic ca tati a fost foarte mandru. Si noi vrem scaun de masina, vom merge la Kidex sa le testam inainte.Ne trebuie si sigurante pt.sertare si usi.Am gasit ceva dar trebuia sa fie gaurite sertarele pe interior si nu imi convine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A facut cineva electrostimulare sau termosauna, da rezultate? Ma bate si pe mine gandul sa incerc, dar totusi nu as vrea sa arunc banii pe geam, eu tot am ramas cu burtica si ceva sunculite pe picioare.Sa tin regim am incercat dar e tare greu, cu sportul nu le am...asa ca asta ar fi singura varianta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...