Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

BUFLEA - SKYPE e un servciu de internet gratuit prin care vorbesti la telefon si te vezi in acelasi timp cu persoana la celalalt capatat al firului; bine, nu folosesti telefonul ci internetul; eu asa vorbesc cu mama in Romania si este absolut fabulos, vorbim si cite 2-3 ore fara sa ne doara capul plus il vede pe Bryce etc; din ce stiu nu are nici o treaba cu Yahoo-ul, sunt doua chestii diferite, nu pot interfera. Clara- mami lui Bryce Mihai - un copchil nazdravan -18.08.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Sanziana scuze...Rezultatele sunt f bune dar cum de s atatia hispanici ca la noi fugi de scoli cu ei multi ce de obicei trag in jos tot ce fac ceilalati copii. Ioana nu de Canon ul d90 ziceam ci de o alta camera foto normala/micuta ziceam de la care vrem sa i folosim memoria ptr o rama digitala. Am incercat ce mi ai scris, nu reusesc;uf! Delia v ati propus sa vina Mosul in RO? ce frumos. La noi vine Iepurele acolo. Pantera dar pad urile alea mari erau reci aici si asa de bine faceau, cu ele eu in 2 zile am stat pe fund. Ce mia conta ca s mari ca si asa nu aveam ceva stramt pe mine si chiloti tot de la ei am avut/de unica folosinta. Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ruxij,oauuu ce vacanta faina avurati,v-ati vazut cu lumea[pk][olala].Poze pentru ochisorii nostri....aveti?Deci acum te odihnesti,bine faci....stii cum se zice,de multe ori avem nevoie de o vacanta dupa ce venim din vacanta,asa la voi[:D].
Sanzi,fain ,interesant curs pentru David[pk][pk][pk];cred ca o sa-i placa la nebunie.
CENIA,tinem pumnii sa vina bebe sanatos si sa te refaci repede ca sa te bucuri de minuni!!!NASTERE USOARA!!!
Mie imi expira pasaportul romanesc in luna mai....cred ca ar fi timpul sa caut si eu ceva informatii in legatura cu ce e nevoie ca sa-l reinnoiesc....si unde. noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina, nu am primit paduri reci doar niste tampoane groase de 2 degete, nu am avut epiziotomie doar o fisura pe interior. Distractie in Romania! Nu am mai fost de 4 ani si sunt la "2 pasi".Daca vine mama aici imi e suficient. O sa mai merg inainte de a ne intoarce in State, cand o fi aia. Sinzi, succes la cursul de robotica! Si Aidan e fan Lego Mindstorm chiar daca sota-miu le construieste si programeaza. Miere, daca e numai treaba si no play mai bine il lasi pe Aidan acasa.Caratul pe la ambasada ma gandesc ca nu e fun deloc pt un copil mic. Adriana 15w si Aidan Alexander - 4 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Super-lia,esti o frumoasa[olala]
Adriana,in poze acum te vazui...esti inalta ,blonda,si tare tanara si frumoasa binenteles[flo].mai eu am inceput sa-mi fac pacate...cu Fb asta,...mi-am gasit iubirea vietii mele,...una dintre ele [:D]...caci am mai multe;Il cheama Evgheni Pluscenco...si arata pustiulica,..i zic pustiulica...pentru ca mie in general nu-mi plac barbatii sub 45 de ani[:I],..asta e,..imi plac in general cei copti,...dar asta....of ce bine ca nu-i pe aproape....atunci sa vezi pacate...ce mi-as face[:D][:-)))][:-)))].Are niste pectorali...si alte grupe de muschi asa de bine conturati...[pofta].Bre...eu nu aveam pofte dintr-astea,ce-mi veni,...cred ca m-am molipsit de la buflea
Buflea,...cred ca incep sa te inteleg...ce sentimente...te bantuira....cand vazusi exemplarele ....de care ne spusesi[:I],...marturisesc ca nu te-am inteles atunci[:I] noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci numai eu ma agit cu poeziile? Mie imi placeau cind erau mai mica, de fapt n-am nimic impotriva lor nici acum, dar n-am mai citit de tare multa vreme. M-am panicat pentru ca mi-am dat seama ca Alexandru nu le-a prea citit si vad ca nici nu-i interesat. Sa vad cum mai incerc, parca nu-s pregatita sa renunt. Mie nu mi-a pasat de grosimea tamponului, daca parul e incilcit sau pieptanat, nici cum imi sta cu halat sau fara.[:I] Am fost atit de ocupata cu nascutul ca zau nu m-am gindit deloc la toate astea. Imi adusesem tot felul de chestii, dar am folosit ce mi-au dat ei. Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io am avut cu mine o geanta de vreo 10-15 kg cu toate rahaturile-n ea. n-am folosit decit la iesire un body ptr cupil. in rest, ca si la prima nastere in olanda a carat barbate-miu la gentile mele ca un magar. mie tampoanele lor groaee mi-au prins bine ca mi-a curs mult singe. prima data epiziotomie, la a doua nastere (impuscare mai bine zis ca stiti ca am nascut in citeva minute dupa ce am pus piciorul in spital) Diana n-a avut decit 3.500 si nici epiziotomie. dar singe dupa, tot asa, destul de mult. miereamara, inteleg de la tine ca e cum mi-a spus prietena mea de fapt. in principiu de lasa sa te intorci rapid in state dar in practica nu le place absolut deloc. pot sa nu te lase sau te lasa ptr ultima oara :(. asta nu-i o veste buna ptr prietena mea. multam!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ramona J
Deci numai eu ma agit cu poeziile? Mie imi placeau cind erau mai mica, de fapt n-am nimic impotriva lor nici acum, dar n-am mai citit de tare multa vreme. M-am panicat pentru ca mi-am dat seama ca Alexandru nu le-a prea citit si vad ca nici nu-i interesat. Sa vad cum mai incerc, parca nu-s pregatita sa renunt. Mie nu mi-a pasat de grosimea tamponului, daca parul e incilcit sau pieptanat, nici cum imi sta cu halat sau fara.[:I] Am fost atit de ocupata cu nascutul ca zau nu m-am gindit deloc la toate astea. Imi adusesem tot felul de chestii, dar am folosit ce mi-au dat ei. Lume multa, oameni putini
Ha ha esti de a mea Ramona... Nici macar nu m am gandit cum dau in poze, ma gandeam doar la bebica mea. Eu de obicei sunt un pacient ff cuminte fara prea multe cerinte, fite si figuri. O fi rau?! Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LIRIS ....credema ca nu stiam ce e aia o epiziotomie, acum am citit de pe net... Stiam ca in unele cazuri te taie,daca nu ai suficienta dilatatie...Oare e posibil sami faca epiziotemie,chiar daca am epidurala? [bang][bang][bang] Nu stiu nimic despre o nastere..[bang][bang] [gravired] 28+[fetita] RACHEL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca ai epidurala ins ca ti mai ia din dureri. Nu are leg una cu alta. De obicei aici NU taie (epiziotomie), lasa sa te rupi dar cu epidurala prinsa bine nu simti nimic. Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...