Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oradea (51)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

A pozat sotul curcubeul de acum 2 zile, doar ca inca n-am transferat pozele de pe aparat. GABI, DARIA SI MERCE, sa va fie de bine intalneala! Noi la cea de maine din pacate nu vom ajunge, inainte de Paste chiar nu am cum. Sa faceti poze sa va vedem! Monica, mami de [bonjovi] Luca Andrei (17.07.2008) si [gravi] 31+ cu [baietel] Alexandru Matei Doamne, ai grija de minunea din burtica mea! "Sa ma trezesc in fiece dimineata luminat de raza unui zambet; sa fac o reverenta zilei, pentru tot ce-mi va oferi; cu mintea curata sa-mi incep munca; sa am clar in gand, chiar si atunci cand fac lucruri marunte, scopul ultim al muncii mele; sa-mi intampin semenii cu zambetul pe buze si iubire in inima; sa fiu bland, amabil si curtenitor in fiece clipa; sa adorm mangaiat de satisfactia lucrului bine facut - asa mi-as dori sa decurga mereu zilele mele." (Thomas Dekker)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragi oradeni si oradence, Paste Fericit cu liniste si pace in suflete ![flo] Poate reusin sa ne vedem cu careva week-endul viitor, 10-11 aprile, la magnolii, bineinteles ! [pup] ------- mamica fericita de M(2000), M-R( 2004) si MV (2008) si iremediabil indragostita de Noua Zeelanda .......... Alaptati cit de mult, incepeti diversificarea de la 6 luni si mare atentie la ce alimente dati copilului! Nu va jucati, repercursiunile in timp pot sa fie iremediabile ! We do not INHERIT the EARTH from our ancestors; We BORROW IT from our CHILDREN" ( Native American Proverb)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ADINA, drum bun spre Romania si Paste fericit si tie! In principiu sambata viitoare noi putem veni la magnolii, mi-ar place sa ne vedem si cu tine si puiutii tai si cu cat mai multi oradeni DC. Maine chiar nu pot, cu pregatirile de Paste, nu facem mare lucru dar le-am lasat majoritatea pe maine si vine si mama la noi si nu pot sa o las singura cu toate si sa mai iau sa ma duc in oras. Monica, mami de [bonjovi] Luca Andrei (17.07.2008) si [gravi] 31+ cu [baietel] Alexandru Matei Doamne, ai grija de minunea din burtica mea! "Sa ma trezesc in fiece dimineata luminat de raza unui zambet; sa fac o reverenta zilei, pentru tot ce-mi va oferi; cu mintea curata sa-mi incep munca; sa am clar in gand, chiar si atunci cand fac lucruri marunte, scopul ultim al muncii mele; sa-mi intampin semenii cu zambetul pe buze si iubire in inima; sa fiu bland, amabil si curtenitor in fiece clipa; sa adorm mangaiat de satisfactia lucrului bine facut - asa mi-as dori sa decurga mereu zilele mele." (Thomas Dekker)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria, deci veniti, ce bine! Nu va abateti din drum ca eu la 11 am autobus (de sub pod) si ajung in max 10 min la magnolii. E simplu, doar sa ne vedem. Atuncea pregatesc si niste poze cu M. Ne vedem la magnolii de la 11.15 incolo! Cu ocazia asta aflam daca se intampla ceva de Pasti in parcul Petofi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...