Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (77)


Recommended Posts

'neata![flo]

O cafeluta ?[cafea][9cer]Ceva dulce as manca ...[pofta][pofta]macar o bucatica de ciocolata ce bun ar fi[olala]

 

[si-eu]Mihaela,mami de ingeras Cosminiqid="red">[bonjovi][pup]

Mos viscol a fost alungat vine primavara!

 

 

http://picasaweb.google.com/BazarGeneral

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148802

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata!

Am pregatit cafeaua [cafea][cafea][cafea]

O beau repede si apoi ma duc sa calc niste rufe,ca am cam ramas in urma si astazi spal iar [alcool].

Ieri am stat aproape toata ziua cu baietii afara( adica am iesit de doua ori, si dimineata si pe la amiaza ) Razvan cu bicicleta...a fost tare incantat.Si in dimineata asta cand s-a trezit direct la ea s-a dus,in pijamale si descult [:D] [alcool]

 

Pup la toata lumea [pup]

 

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de baietei Razvan Ioan si Stefan Teodor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neataa

ma alatur si eu cu voi la o cafeluta ca asa mie sooomn[nani][nani],cred ca de la vreme,dar oricum imi place ca numai e asa de frig.

si noi am fost in plimbari in wek de nea luat aseara vantul pe sus la un moment dat,dar a fost binee,la floricele pe campii nu am ajuns incaa dar vine vremeaaa

vaai mie sooomn....o zi frumoasa va doresc[:D][flo]

 

carmen si stefi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.

Si eu la un ceai azi cu voi. Vineri noaptea am crezut ca mor, mi-a fost tare rau si sambata dimineata am fost la urgenta si mi-au facut o perfuzie care m-a pus cat de cat pe picioare dar tot nu ma simt grozav. Am facut o gastroduodenita. Acum sunt la servici si incerc sa ma refac.

Cristina de abia acum am vazut mesajul. Cum facem? Te sun si vorbim.

 


Bazar general DCid="navy">id="Comic Sans MS">id="size3">

 

Crissid="size3">id="blue">id="Script MT Bold"> [mamica] de [zana]Alessiaid="red">id="Script MT Bold">id="size3"> si [zana]Andradaid="red">id="Script MT Bold">id="size3">

"Humor is mankind's greatest blessing" - Mark Twain (Umorul este cea mai mare binecuvantare a omenirii)id="Script MT Bold">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, probleme am cu fierea . Am pietre la fiere dar cine le-a bagat in seama? [:D]

 


Bazar general DCid="navy">id="Comic Sans MS">id="size3">

 

Crissid="size3">id="blue">id="Script MT Bold"> [mamica] de [zana]Alessiaid="red">id="Script MT Bold">id="size3"> si [zana]Andradaid="red">id="Script MT Bold">id="size3">

"Humor is mankind's greatest blessing" - Mark Twain (Umorul este cea mai mare binecuvantare a omenirii)id="Script MT Bold">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hellooooooooooooo, fetele dragute,

 

Cum veni un pic de abur de primavara cum parca s-a inveselit toata lumea. Doamne, ce bine e sa mai scoti nasul din fular si sa iei o haina mai subtire pe tine!...

Ca probabil toata tipenia Romaniei, am fost afara zilele astea acus acus. Nu ma mai saturam de soare si de caldura, iar copiii au fost in delir. Nu va spun cum m-am echipat pentru iesit afara, parca eram acum cativa ani cand scoteam copiii la plimbare si aveam zeci de lucrusoare dupa mine. Atunci erau biberoane si schimburi, acum au fost rachete de badminton, role si sticle de apa. Adevarul e ca nu ne mai venea sa intram in casa.

So, sunt ceva mai zambitoare acum ca se mai potoli un pic si vremea, iar in week-end, ca sa imi satisfac si voyeurismul am studiat o multime de oferte pentru litoralul bulgaresc. Iar preturile sunt excelentisime. Apropo, stie vreuna din voi cat costa asigurarea medicala pentru Bulgaria (la copii si la adulti) ? Si, daca ati iesit peste granita cu copiii (noi nu, pana acum), stiti cumva daca e obligatorie asigurarea ? Ma gandesc, ca, daca tot imi schitez niste planuri sa iau in calcul absolut toate cheltuielile. Eu nu mai am nici pasaport, mi-a expirat cu multi ani in urma si cand am mai iesit din tara a fost fara copii, asa ca a fost suficienta cartea de identitate. Acuma va trebui sa-mi fac pasaportul din cate stiu, ca sa trec si copiii, si habar nu am cum mai merge treaba pe la pasapoarte, acum cativa ani stiu ca se prindea rand de pe la 1-2 noaptea, o fi si acum aceeasi nebunie ?

In sfarsit, sper sa ma scuzati ca visez cu voce tare, dar, pur si simplu chiar mi-a ajuns sa tot vad si sa traiesc la randul meu atatea greutati si atatea probleme. Si cu iarna asta interminabila, parca toata tristea pamantului se adunase peste noi.

Asa ca, fuguta-fuguta, sa iesim afara sa ne bucuram de vremea buna si de razele de soare care poate vor aduce ceva mai multa bucurie si peste vietile noastre.

Va imbratisez pe toate, va doresc sanatate multa voua si copilasilor vostri (cu streptococul ala e o mare pacoste, si eu deveneam isterica si ma crizam pe tema asta cand aveam copiii mai micuti si o duceam dintr-un tratament in altul, iar unii parinti nu intelegeau si pace ca e nociv inclusiv pentru proprii copii sa ii aduca bolnavi la gradinita). Va doresc multa multa caldura in suflete si o primavara plina de flori.

Ah, si am auzit azi la radio zu un exemplu de urare pentru parteneri/e: "imi doresc sa fac cu tine ceea ce face primavara cu pomii." [flo]

o saptamana superba si spor la bani va doresc.

Cu drag, Loredana

 

http://loredanadinu.wordpress.com/2010/02/15/lasa-ti-semnatura-pe-o-fapta-buna/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Loredeana [pup] bun revenit in forta!

 

Eu it povestesc din experienta mea de anul trecut. Asigurare medicala am avut de la aliantz. Nu e obligatorie, dar e bine sa o ai decat sa platesti. Nu se stie niciodata ce se poate intampla, e mai bine sa fii prevazator, asa cred eu. Nu mai stiu cat a costat, dar pana in 100 ron/persoana sigur. Ceva de genul 60-70 lei maxim. Pasapoarte se fac acum individuale pt copii, nu se mai pun pe pasaportul parintilor. Deci nu e nevoie sa=ti faci si tu sau sotul, ci doar la kinderi. Nu se sta la coada, e chiar lejer. Recomand sa te duci cu cateva zile inainte de iei de acolo lista cu tot ce-ti trebuie+formulare/declaratii sa le completezi dinainte. La fel, recomand sa te duci joia (parca), in ziua cand au program mai lung cu 2 ori decat de obicei, cam cu jumate de ora - o ora inainte de inchidere. O sa fiti doar voi cu politistii pe acolo. Pasapoartele costa undeva pe la 200 lei/bucata.

Vacanta frumoasa!

 

Noi repetam experienta cu Grecia si anul asta. Am facut rezervari in acelasi loc. Adica aici http://www.theramvos.com/en/index.htm (Am uitat ca m-a rugat Cristina sa ii trimit link pe mail , acum mi=am amintit [bang] Scuzeee!)

 

 

 


Bazar umanitar DC id="red">


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...