Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nasterea la Arcadia - Iasi(22)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Stefana


Mamici cu bebei mai mari, o intrebare. De cand l-am diversificat, Tudor face kk si de 3-4 ori pe zi, tarisor (parca e pireutul pe care-l mananca [:D]). E normal? Pana la diversificare facea 1 data/zi.

Noapte buna si week-end calduros!
[pup]

Stef si bebe iubit (24.03.2011)

It's nice to be important, but it's more important to be nice.
align="right" id="quote2">

Da, e normal si consitenta si ritmicitatea. La inceput nu au enzime sa digere mancarea asa ca o cam elimina cum intra[:D].


Mami fericita de [copil]Mihnea (14.11.2009 ) acum [gravi] 38+ cu [baietel] Tudorid="blue">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria
Citat:
citat din mesajul lui madline82Ionela..less than 7 days..uuuMamica Estelei , 24.mai 2011
align="right" id="quote2">Suna bine!!!!
Mami fericita de [copil]Mihnea (14.11.2009 ) acum [gravi] 38+ cu [baietel] Tudorid="blue">id="size1">
id="right">
align="right" id="quote2">Nu vrei sa faci capitol nou?? CA acusi vine Tudor si nu o sa mai ai timp de noi![pup]Mamica Estelei , 24.mai 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui oana.irina
Da Mada, i-am luat. Crem cu blanita mai inchisa. Sunt foarte frumusei. I-am probat, sunt maricei pentru Maria, insa se tin bine de picior.Mamica Mariei Antonia - nascuta la 22.07.2011
align="right" id="quote2">Pe mine ma tenta un cojocel pt fata, dar bine ca am rezistat tentatiei!Mamica Estelei , 24.mai 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...