Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani(720)Felicitari Ylari !!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Bob_Pixel
Le-am urcat eu, fetelor. Am lasat albumul public, cred ca nu se supara nimeni [:I]https://picasaweb.google.com/112933781119993765198/TestePozitiveYlari [olala][olala][olala]Foarte frumoase, Ylari !! [olala]Wishing for rainbow baby dust !
align="right" id="quote2">Ce teste clare si frumoase, fara urma de dubiu! [olala][olala] Vreau si eu !!! [:D]viitoare [gravired]grafic TB
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui YLARI
[...] Noroc cu Iuby caruia i-a ars de dili-dili dupa ce am venit de la meci ca eu eram rupta, deci mai lasati-va si pe instinctul barbatilor, cine stie, mi-o fi simtit feromonii, ha ha ha ha! [...]
align="right" id="quote2">

Da, Ylari e foarte adevarat asta. Barbatii au si ei instinctul patern[:)]. Si ei stiu cand e momentul potrivit.
Mi-ai amintit de luna mea cand eram gravi, eu nici o speranta la bebe, pt ca nu planuisem nimic-nimic in luna aia sa raman gravi. Eram cu gandurile in alte parte. Dar uite ca TATI era acela care stia ca e momentul. A simtit[:D]. Si a profitat[:D].
Exact ca al tau[:I].
So... fetelor zic si eu ca Ylari, mai lasati-va si pe instinctul barbatilor[:D]

Ylari, sigur va fi boy la tine[olala]
[pup]

edit: mmmmm[olala][olala] ce frumoase sunt testele din poza[:)].
Care ziceai ca ai folosit? First response si surechek?


Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DenyAnd
Citat:
citat din mesajul lui YLARI[...] Noroc cu Iuby caruia i-a ars de dili-dili dupa ce am venit de la meci ca eu eram rupta, deci mai lasati-va si pe instinctul barbatilor, cine stie, mi-o fi simtit feromonii, ha ha ha ha! [...]
align="right" id="quote2">Da, Ylari e foarte adevarat asta. Barbatii au si ei instinctul patern[:)]. Si ei stiu cand e momentul potrivit. Mi-ai amintit de luna mea cand eram gravi, eu nici o speranta la bebe, pt ca nu planuisem nimic-nimic in luna aia sa raman gravi. Eram cu gandurile in alte parte. Dar uite ca TATI era acela care stia ca e momentul. A simtit[:D]. Si a profitat[:D]. Exact ca al tau[:I].So... fetelor zic si eu ca Ylari, mai lasati-va si pe instinctul barbatilor[:D]Ylari, sigur va fi boy la tine[olala][pup]edit: mmmmm[olala][olala] ce frumoase sunt testele din poza[:)].Care ziceai ca ai folosit? First response si surechek?Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]id="size1">
align="right" id="quote2">Deny am facut un first response si un sure check. A pus Bob linkulYLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIAPOZEMami de Eva scumpahttp://lt1m.lilypie.com/0dLup3.pngGena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigotwww.fertilityfriend.com/home/2ba005/Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, Ylari![olala] Sa ai o sarcina fara probleme si un bebe dulce...zic si eu ca Deny, probabil va fi baiat![:D]

 

Bob, mai incearca si tu un test intr-o zi, doua daca nu vine menstruatia. Tar m-as bucura sa fie pozitiv si la tine!

 

Imi beau cafeau si plec la lucru. Sa aveti o zi buna, fetelor...si sa mai gasesc cateva teste pozitive pana ma intorc de la lucru deseara![pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ylari, bine faci ca iti faci progesteronul, uite eu sunt la a 3-a sarcina 9 saptamani, totul bine si n-am luat progesteron in viata mea. La primele 2 am sangerat ocazional maroniu-bejuliu in trim I, la asta am sangerat foarte putin doar la 6 saptamani, n-am luat progesteron, n-am stat in pat si sarcinile bine-mersi. Si eu la fel mi-am zis, daca ma pune sa iau progesteron merg la analiza, nu iau dupa urechea doctorului dar n-a fost cazul, ca nici el nu mi-a dat progesteron.

Despre mutatiile alea nu stiu ce sa zic, am auzit de la un [medic] gineco ca ar avea 40% din populatie mutatie la MTHFR, deci ar fi o varietate a normalului. Mai mult nu am studiat si nici analize nu mi-am facut.

 

sarcina usoara si bb sanatos!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...