Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani(720)Felicitari Ylari !!!


Recommended Posts

YLARI felicitari si sarcina usoara si la termen.eu acum am ajuns de la serviciu si pt ca miam uitat portofelul nu am reusit ink sami iau un test.dar imediat plec la stadion si ma opresc pe drum sa iau si va anunt deseara!mi-au dat lacrimile cand am vazut testele facute de ylari.poate voi veni cu aceeasi veste deseara.va pup papa

 

as vrea sa fiu [gravi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ok deci sa reiau: ziua 12 test de ovulatie pozitiv si prestat. Ziua 13 test de ov negativ deci mi-a pirit si chefu de prestat. In ziua 14 am mai facut un test de ov care a iesit ca cel din ziua 12 deci iar prestat. In ziua 15 nu mi-a ars nici de test nici de prestat ca a vomitat Eva de m-a zapacit, remember? In ziua 16 am prestat nu stiu de test de ov ca n-am facut. Ioana pai hai cu liniutzele![pup]

 

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

 

POZE

Mami de Eva scumpa

 

http://lt1m.lilypie.com/0dLup3.png

 

 

Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot

 

www.fertilityfriend.com/home/2ba005/

 

Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ylari tu ai pierdut cu o zi inaintea mea in iunie sunt asa de bucuroasa pentru tine, sa fii sanatoasa, sa ai o sarcina usoara si la termen.

Cum a reactionat taticul?

Fetelor eu am avut spoting din data de 5 octombrie dar sange abia pe 7 seara tarziu eu am pus ziua 1 pe 8 si am calculat ziua 13 e pe 20 atunci m-am programat la eco pt monitorizarea ovulatiei e bina?

Eu ovulez cam in ziua 16 dupa teste si dureri dar nu am facut niciodata monitorizare eco, acum o sa fac 3 eco, 1 in ziua 13, una in ziua 17-18 sa vedem daca s-a spart foliculul si una in ziua 26-27 sa vad endometru ca pe unde am fost mi-a zis ca am endometru subtire si chiar vreau sa vad am vorbit azi cu o doctorita si mi-a facut o oferta 3 eco cu 160 ron.E bine asa?

Lamuriti-ma si voi daca nu e bine zilele in care am zis eu.

Moni ce bine imi pare ca ai revenit printre noi, camcris si tie[pup][pup][pup]

Lipseste Paula dintre noi, mai stie cineva ceva de ea?

[pup][pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha eu cred ca e ok cum ai pus ziua 1 de ce nu corelezi si cu temp bazala testele ca sa fi si mai sigura de ovulatie?

Cu monitorizarile zic ca e o oferta super!

Pup tare

 

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

 

POZE

Mami de Eva scumpa

 

http://lt1m.lilypie.com/0dLup3.png

 

 

Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot

 

www.fertilityfriend.com/home/2ba005/

 

Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui YLARI
Miha eu cred ca e ok cum ai pus ziua 1 de ce nu corelezi si cu temp bazala testele ca sa fi si mai sigura de ovulatie?Cu monitorizarile zic ca e o oferta super! Pup tareYLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIAPOZEMami de Eva scumpahttp://lt1m.lilypie.com/0dLup3.pngGena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigotwww.fertilityfriend.com/home/2ba005/Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]
align="right" id="quote2">Ylari teste de ovulatie o sa fac dar cu temperatura nu ma descurc, am incercat de 2 ori si nu imi iese, eu nu am o ora fixa la care sa ma trezesc, ma trezesc ori cu noaptea in cap ori sunt zile incare lenevesc pana tarziu, sunt nopti in care adorm spre dimieata si mi se pare stresant, ma bucur pt cele care pot face dar nu e de mine.Te pup si iti doresc sa fie o sarcina cu bine pana la capat, m-am bucurat atat de mult pentru tine, de mult timp nu a fost cineva care sa ne dea o veste asa de buna si sa ne bucuram atat de mult, acum asteptam vesti de la bob ca eu sunt sigura ca voi o sa mergeti si de aici incolo mana in mana.[pup][pup][pup][pup]Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ylari,felicitari si din partea mea!Ai doua teste foarte mandre.Iti doresc sarcina usoara si bebe sanatos!

 

Eu sunt in apropiere de ovulatie.Deocamdata nici un semn...Nu mai e nimeni z10-15?

Va pup,noapte buna!

 

___________________________________id="green">

 

Izaid="Century Gothic">id="green"> mamica mandra de id="size2">Timeaid="size2">id="Century Gothic">id="green"> (28.06.2008)

 

Povestea noastraid="size2">id="Century Gothic">id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor! Am nevoie urgent de ajutorul vostru!

Cam in cat timp se elimina Pregnylul din corp?

Eu am facut Pregnyl 5000 acum 17 zile!

Am facut azi dinineata un test de sarcina si e pozitiv.... Nu stiu dc sa ma bucur sau nu... dc e de la pregnyl?

PLS AJUTATI-MA!

 

SAFL, 2 sarcini pierdute la 5s si 7 s.id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...