Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani(720)Felicitari Ylari !!!


Recommended Posts

As astepta eu mai rabdatoare, insa aseara am avut dureri mari de burta, urmate de niste scurgeri maronii... Aseara mi-am pus intr-o doara utrogestan, insa dureri tot mai am... parca scurgeri nu mai sunt...

insa mi-e foarte teama ptr ca am mai pierdut 2 sarcini...O s-o sun pe dr. mea azi,insa astept sa se faca o ora mai normala...

Am gasit intr-un prospect de Pregnyl timpul de injumatatire si teoretic s-a eliminat din organism.... vroiam sa stiu voi ce mai stiti?

teoretic se injumatateste la 33 de ore.

16 zile=384 ore, asta inseamna ca se injumatateste de 11.6 ori.

Imi da ca in 10 zile ajung la o valoare de 4... Detectabil e peste 25...

 

 

SAFL, 2 sarcini pierdute la 5s si 7 s.id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata, fetelor ! [pup]

Eu sunt cam aiurea, cm nu a venit, test n-am facut, poate maine refac. Aseara m-am repezit in Sc sa vad daca s-a uscat si arata ceva, dar nu, era alb. Deci ieri eram cu capu' clar. [q][bang]

Toata ziua n-am vazut nimic si seara m-am pomenit c-o secretie cremoasa, caramizie. Am facut un dus mai fierbinte cu gand sa stimulez circulatia sangelui si cucu. Nimic. Ma agaseaza situatia. Saptamana asta iau salariul, poate ma duc direct la beta si rezolv o treaba. [bang]

 

 

 

Wishing for rainbow baby dust !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bob_Pixel
Stefulici, nu stiu sa-ti raspund clar de Pregnyl, dar si eu cred ca 17 zile sunt arhisuficiente ca sa se elimine efectul [olala][olala][olala]Wishing for rainbow baby dust !
align="right" id="quote2">Io-s chimista si cum am gasit timpul de injumatatire , gata am si calculat... atata doar sa nu fac exceptie de la regula...Sunt tare stresata ptr ca ma doare burta si ptr ca am avut scurgerea aceea maronie... sper ca s-a oprit...Ms -Bob de raspuns...[pup]SAFL, 2 sarcini pierdute la 5s si 7 s.id="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui stefulici
Citat:
citat din mesajul lui Bob_Pixel
Stefulici, nu stiu sa-ti raspund clar de Pregnyl, dar si eu cred ca 17 zile sunt arhisuficiente ca sa se elimine efectul [olala][olala][olala]Wishing for rainbow baby dust !
align="right" id="quote2">Io-s chimista si cum am gasit timpul de injumatatire , gata am si calculat... atata doar sa nu fac exceptie de la regula...Sunt tare stresata ptr ca ma doare burta si ptr ca am avut scurgerea aceea maronie... sper ca s-a oprit...Ms -Bob de raspuns...[pup]SAFL, 2 sarcini pierdute la 5s si 7 s.id="size1">id="blue">
align="right" id="quote2">pai ia repede niste utrogestan pe gura,pana ajungi la medic.anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!VARA 2011-AC1 SI AC2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabyv
Buna dimi,Eu iar sunt pe drumuri de dimineata. [flo]Nu stiu despre Pregny, dar Ovitrellul se elimina in 10 zile, asa mi-a zis dr. Ma punea sa fac test si beta din z12 dupa ovitrell.Fa un beta, eu pregatesc fetitele cu moate, acum ca sunt incalzite.Va pup
align="right" id="quote2">Pai la mine au trecut 17 zile... n-ar mai trebui sa influenteze, nu?Cred ca ambele contin tot HCG...SAFL, 2 sarcini pierdute la 5s si 7 s.id="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
Citat:
citat din mesajul lui stefulici
Citat:
citat din mesajul lui Bob_Pixel
Stefulici, nu stiu sa-ti raspund clar de Pregnyl, dar si eu cred ca 17 zile sunt arhisuficiente ca sa se elimine efectul [olala][olala][olala]Wishing for rainbow baby dust !
align="right" id="quote2">Io-s chimista si cum am gasit timpul de injumatatire , gata am si calculat... atata doar sa nu fac exceptie de la regula...Sunt tare stresata ptr ca ma doare burta si ptr ca am avut scurgerea aceea maronie... sper ca s-a oprit...Ms -Bob de raspuns...[pup]SAFL, 2 sarcini pierdute la 5s si 7 s.id="size1">id="blue">
align="right" id="quote2">pai ia repede niste utrogestan pe gura,pana ajungi la medic.anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!VARA 2011-AC1 SI AC2
align="right" id="quote2">Am avut un presentiment si am luat utrogestan... chiar mai mult decat mi-a recomandat medicul... aveam scurgeri asa ca am bagat... dublu: ori la bal ori la pital, ori imi vine acum ori deloc..Pup...SAFL, 2 sarcini pierdute la 5s si 7 s.id="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...