Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani(720)Felicitari Ylari !!!


Recommended Posts

poti sa iei pana la 800 mg pe zi ,deci 8 pastile de 100 (nu stiu la ce gramaje se mai gasesc acum,asa erau pe vremea mea maica [:D])

 

anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca

 

 

AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

 

VARA 2011-AC1 SI AC2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata!

Imi imaginez ca s-a eliminat Pregnylul, stefulici...Secretia ar putea fi de la implantare. Imi permit sa iti dau un sfat: pina ajungi la doctor, ia Utrogestan vaginal, e mai eficient decit pe cale orala, unde e metabolizat de ficat si ajuta la fixarea sarcinii. Rau n-are ce sa iti faca, o eventuala menstruatie (desi nu-ti doresc[:D]) vine si cu Utrog. Eu pun 800 mg pe zi. De supradozat nu ai cum, ca surplusul se elimina - mai bine mai mult decit insuficient, mi-a spus medicul.

[pup] de molipsire si asteptam vestile bune ! [flo]

 

 

 

10+ Doamne ajuta!

 

Doua sarcini pierdute, 8 si 9 sapt.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
poti sa iei pana la 800 mg pe zi ,deci 8 pastile de 100 (nu stiu la ce gramaje se mai gasesc acum,asa erau pe vremea mea maica [:D])anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!VARA 2011-AC1 SI AC2
align="right" id="quote2">Ms mult Anca de raspuns! Eu nu am luat decat 200 mg/zi. Dr mi-a recom 100 la stimulare( dupa ov pana la menstruatie).A insistat sa le administrez intravaginal.[pup]SAFL, 2 sarcini pierdute la 5s si 7 s.id="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui SS-Tzuky
Neata!Imi imaginez ca s-a eliminat Pregnylul, stefulici...Secretia ar putea fi de la implantare. Imi permit sa iti dau un sfat: pina ajungi la doctor, ia Utrogestan vaginal, e mai eficient decit pe cale orala, unde e metabolizat de ficat si ajuta la fixarea sarcinii. Rau n-are ce sa iti faca, o eventuala menstruatie (desi nu-ti doresc[:D]) vine si cu Utrog. Eu pun 800 mg pe zi. De supradozat nu ai cum, ca surplusul se elimina - mai bine mai mult decit insuficient, mi-a spus medicul.[pup] de molipsire si asteptam vestile bune ! [flo]10+ Doamne ajuta!Doua sarcini pierdute, 8 si 9 sapt.
align="right" id="quote2">Da.. cred ca o sa maresc doza... am remarcat ca ma linisteste utrogestanul. A...am bagat si-un no-spa!SAFL, 2 sarcini pierdute la 5s si 7 s.id="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
Se absoarbe mai bine vaginal,dar daca ea are scurgerile alea il pune degeaba.Eu cand sangeram il luam oral.anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!VARA 2011-AC1 SI AC2
align="right" id="quote2">Scurgerile sunt f slabe deocamdata...mai mult urme; aseara am avut un pic , acum imi pare ca s-au oprit.Daca vad ca se intetesc le iau pe gura.SAFL, 2 sarcini pierdute la 5s si 7 s.id="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...