Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani(720)Felicitari Ylari !!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui stefulici
Am vb cu dr. si mi-a zis sa iau 600 mg/zi utrogestan. Pe 23 merg la eco.A zis ca s-a eliminat pregnylul...Cred ca sunt fericita, parca nu indraznescsa ma bucur....SAFL, 2 sarcini pierdute la 5s si 7 s.id="size1">id="blue">
align="right" id="quote2">]Este bine 600 mg ,acum stai linistita sa se prinda bb bine si cu Dumnezeu inainte.Te inteleg ca nu te poti bucura [flo]anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!VARA 2011-AC1 SI AC2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
Citat:
citat din mesajul lui stefulici
Am vb cu dr. si mi-a zis sa iau 600 mg/zi utrogestan. Pe 23 merg la eco.A zis ca s-a eliminat pregnylul...Cred ca sunt fericita, parca nu indraznescsa ma bucur....SAFL, 2 sarcini pierdute la 5s si 7 s.id="size1">id="blue">
align="right" id="quote2">]Este bine 600 mg ,acum stai linistita sa se prinda bb bine si cu Dumnezeu inainte.Te inteleg ca nu te poti bucura [flo]anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!VARA 2011-AC1 SI AC2
align="right" id="quote2">Ms ptr sustinere![flo][pup]SAFL, 2 sarcini pierdute la 5s si 7 s.id="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui stefulici
Sper... sunt varza: imi vine sa plang, sa rad... nici io nu stiu![pup]
align="right" id="quote2">
Ssst, stai linistita, pune-ti utro, ia acidul folic si ce ti-a mai recomandat doctorul tau. Daca nu mergi la beta azi-maine, repeta testul de pipi vineri, desi pare destul de clara situatia. [olala]

Hai, fii tare, ca trebuie s-o insotesti pe Ylari la odisee, sa nu-i fie urat singurica. [pk]

P.S. luati-va si unditele, sa mai pescuiti din noi de pe aici [:I]

Wishing for rainbow baby dust !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stefulici - sa dea Domnu sa fie bebe si sa stea cumintel la tine in burtica tip de 9 luni [pup]

Bob - a cata zi DPO esti?

 

Eu sunt Z11 DPO dupa FF dar eu cred ca am ovulat mai devrem si as fi Z12 DPO. Ieri cand am plecat de la munca am simtit o intepatura puternica in zona ovarului stang si apoi una si mai puternica in zona uterului.

Cand am ajuns acasa aveam o secretie mai abundenta.

Azi m-am trezit foarte ametita si cu o usoara stare de greata.

Refuz si ma straduiesc cat pot sa nu imi induc nici o stare. [bang][bang]

 

Asteptarea este grea ... Ar fi mult prea frumos sa fie adevarat ce banuiesc eu ...

 

viitoare [gravired]

grafic TB

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mrenescu
Fruntea sus, o sa fie bine. [pup] Vei vedeaAi facut un singur test sau mai multe?Cat mai curand [gravi]
align="right" id="quote2">Am facut un singur test... a iesit ca al lui Ylary de intens .Fildas se numeste testul. O sa mai repet cu un sc maine sau poimaine... am emotii. pupSAFL, 2 sarcini pierdute la 5s si 7 s.id="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria, sunt z31, durerile cruntissime de ov le-am avut in z17, deci as zice ca azi sunt 14dpo.

Prima pata bejulie in z25 insotita de intepaturi frumusele in ambele ovare, desi predominant pe stangul, primul test (o Barza) negativ in z27 (deci 10 dpo), al doilea (surecheck) ieri, in 13 dpo... [q]

 

Wishing for rainbow baby dust !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Ylari, te felicit din toata inima! Sa te ajute Dumnezeu sa ai un [bibe] cuminte, mancacios si frumos (asa ca nepotelul meu [:D]) [pk]! Eu ma retrag din cursa pt bebe, am incercat sa ma abtin sa mai intru pe forum dar nu reusesc [bang], va citesc in fiecare zi. A aparut ceva si aproximativ 1 an de zile va trebui sa stau pe bara. Asa ca bafta multa fetelor si sa va mutati toate la odisee! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...