Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani(720)Felicitari Ylari !!!


Recommended Posts

Buna [pup] Mersi de cafeluta, ca am nevoie sunt trezita de dimineata si mi-e asa somn. Ylari, poate chiar e prea devreme. ah, si imi pare rau pt laptopul tau ca s-a spart, dar uite faza buna, ca te poate suna pe telefonul fix (daca ai) ore intregi-ca e gratis cu romania. Sotul tau sta la hotel? tot timpul asta? si in ce zona a Fr? Alex, sorry pt ziua 1 Bob, l afel si pt tine, poate mai trebuie asteptat. Nu ti-a dat sa faci beta la 12 zile de la ov? mie asa imi dadea la stim. Deny cunosc pe cineva care are ovuped si din pacate iese pozitiv si la sotul ei. Si am testat si eu cand eram pe antibebe si la fel ferning. Dar poate e stricat al ei, dar din cauza asta nu imi iau. Hai ca m-am intinsss Va pup[pup] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ahh Gaby, erai pe antibebe. Ovupred se foloseste cand nu esti pe tratament, nimic gen de hormoni, ca influenteaza rezultatele. 5. Iau/ am luat contraceptive hormonale (alta medicatie hormonala). Pot folosi OvuPred? Microscopul de ovulatie OvuPred nu poate fi utilizat în timpul sau imediat dupa administrarea medicatiei pe baza hormonala. Durata în care contraceptivele hormonale sau medicatia se retrage din organismul nostru poate fi diferita. Prin urmare, înainte de a începe sa utilizati OvuPred, se recomanda consultarea medicului ginecolog sau a farmacistului.
Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt pe aici, cam dezamagita... spottingul se extinde si e cam clara situatia. Am si sunat sa ma programez pentru eco de z14. Mi-as dori sa se transforme eco de monitorizare a ov in eco de sarcina incipienta, dar cred ca nu prea mai e cazul. [bang] N-am chef sa mai stau in casa, ma duc pe la ai mei. Un weekend frumos va urez, fetelor! [flo] Wishing for rainbow baby dust !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor, vin sa va raportez ca chestia aia care curgea era un spotting...azi declaz z1 in toata regula cu dureri normale si un flux eheeehhee, ca-n zilele bune...cred ca e a doua oara in viata mea cand ma bucur ca-mi vine[:D], asa ca poate mai e ceva de capul aparatului meu genital...inca nu ma lasa, insa daca ar exista programul rabla pt asa ceva as fi prima la schimb[:D] alex imi pare rau pt z1, ylari si bob pana nu e rosu nu e nimic pierdut , nu? parca asta era motto-ul aspirantelor... va puuup pe toate , ma intorc in pat sa ma linistesc, cu toate ca sunt mai mult decat linistita.[pup][pup][pup][pup] mai intai fa ceea ce este necesar, apoi ceea ce este posibil si vei realiza imposibilul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Declar si eu ziua 1 dar oare e ziua 1 aseara cand a inceput sangerarea normal sau ziua 1 spotingul. Luna trecuta am zis hai sa pun ziua 1 cand a inceput sa curga sange dar daca as pune spotingul as avea 28 de zile exact de cand a inceput spotingul luna trecuta si pana sa inceapa cel de luna asta. Nasol e ca mie si inainte imi era rau dar acum e au tare, ca ma doare burta si spatele si am o greata de ieri nu am putut face nimic, nici pe dinti nu pot sa ma spal, mirosul de mancare e jalnic si asa e in fiecare luna la ciclu o greata foarte mare care tine chiar si o saptamana. Plec inapoi la treaba ca azi fac smotru in casa. Va pup si Ylari si Bob sigur e prea devreme.[pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DenyAnd
Fetelor, ce spuneti de microscop de ovulatie? L-ati folosit vreodata? V-a fost de folos? Eu am gasit pe net despre OvuPred. Stiu ca sunt mai multe marci. Sunt pareri impartite, care au avut succes, care nu. Voi? Eu as incerca asa din curiozitate[:I]. Plus ca mi se pare mai ieftin si mai util cu microscopul de ovulatie decat cu testele de ovulatie (parerea mea[:D])
Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]
Salutare fetelor! Deny nu este bun de nimic eu mi l-am luat si nu mi-a depistat ovulatia de nici un fel spun asta pentru ca am facut eco si eram la ovulatie plus ca am facut si pregnyl si trebuia sa imi arate totusi, bineinteles ca l-am imprumutat unei prietene si la fel s-a intamplat si la ea. Poate a fost stricat al meu nu stiu ce sa spun daca vrei ti-l trimit ca sa nu mai dai bani pe el si verifici si tu poate la noi chiar nu s-a produs ovulatia. Daca vrei da-mi adresa pe pm si ti-l trimit prin curier.[pup] In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! ovare polichistice, endometrioza descoperita laparoscop
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MeAlex, Xdidi imi pare rau de ziua1, nu va pierdeti speranta, o sa rasara soarele si pe strada noastra o sa vedeti Miha ma bucur ca la tine a aparut menstra pentru ca de acum incolo dupa parerea mea trebuie sa intri din nou in cursa pentru bebe, eu spun sa nu mai astepti noiembrie. VA [pup] In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! ovare polichistice, endometrioza descoperita laparoscop
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelo eu am fost la o colege cu ince alte doua colege sa lucram la un proiect. Eu sunt f ok desi inca sper, mottoul este bine incrustat in constiinta mea. Gabi in Avignon, au o vila inchiriata numai ptr ei cu conditii super am inteles, nu stiam de faza cu fixul ia sa ii zic sa se intereseze, merci de pont. Eva e dementiala, aseara ma intreba mami dar barbatul nostru tati unde e, ha ha ha Ma gandeam sa imi iau si eu microscop dinala, e scump? Ia sa bag un oki. Va pup YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA [url="http://community.webshots.com/user/YLARI"]POZE[/url] Mami de Eva scumpa http://lt1m.lilypie.com/0dLup3.png Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot www.fertilityfriend.com/home/2ba005/ Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miky dar tu ai folosit chiar Ovupred? Poate nu l-ati folosit cum trebuie? Posibil din cauza ca luai pregnyl sa nu putut sa vezi ferigile? Nu este nevoie sa mi-l trimiti prin curier, ca imi iau unul. Dar nu Ovupred[:D]. Multumesc oricum[pup]. Eu dupa ce am studiat pe net azi toata ziua, mi se par destul de credibile testerele de fertilitate(minimicroscop). Pt mine mi-ar fi mai usor "rujurile" astea mici decat sa ma chinui cu testele de ovulatie lunar. Dar fiecare cum ii este mai bine. Am gasit de atatea feluri si de atatea preturi. (am editat si am sters site-urile ca sa nu primesc avertisment ca fac reclama. ma iertati[:I])
Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...