Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani(720)Felicitari Ylari !!!


Recommended Posts

Vin la raport [:D]

Eu sunt la o cafea cu o prietena, dar sunt sensibila cand scrieti numele meu pe forum.

Bob, deci eu am avut dureri f mari la ov cand am fost pe clomid si dupa ov pana la cm m-am simtit oribil, greata, dureri de sani, ameteli, ba imi era foame, ba nu... Eu am avut spoting in Z24, Z25 si apoi in Z26 am declarat Z1, dar calculeaza ca eu am ovulat in Z13.

Inainte de CM adica in Z25 m-am simtit ca si calcata de camion ... ma durea tot corpul.

Ok, sper sa fie legat ceea ce am scris, ca sunt de pe mobil si nu ma pot uita in urma.

Va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Stefulici eu zic ca esti insarcinata 100%, cum ti-a zis si dr pregnylul se elimina din organism in 10 zile, de altfel ti-a intarziat si menstruatia, ai test pozitiv cred ca sunt destule motive sa te bucuri.

 

Indraznesc sa iti spun o sarcina usoara dusa la termen si un bebe sanatos si cuminte.

Felicitari stefulici [flo][flo][flo][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

Ce mai bucurie pe aici fetelor!!!!!!!

 

In curand [gravired]

Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!

ovare polichistice, endometrioza descoperita laparoscop

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bang][q][q][q] am refacut testul tot o singura liniutza.nu mai stiu ce sa fac am sunt pe al meu doctor si lam rugat sami faca o programare sapt ce vine.marti ma programat.sa vedem ce zice si el.deja sunt 2 sapt de intarziere si niciodata nu am mai patit asa ceva.3 ani am luat anti dar de 5 luni am renuntat la ele 4 luni mia venit ok si acum nimic.sunt asa dezamagita

 

as vrea sa fiu [gravi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabyv
Vin la raport [:D]Eu sunt la o cafea cu o prietena, dar sunt sensibila cand scrieti numele meu pe forum.Bob, deci eu am avut dureri f mari la ov cand am fost pe clomid si dupa ov pana la cm m-am simtit oribil, greata, dureri de sani, ameteli, ba imi era foame, ba nu... Eu am avut spoting in Z24, Z25 si apoi in Z26 am declarat Z1, dar calculeaza ca eu am ovulat in Z13.Inainte de CM adica in Z25 m-am simtit ca si calcata de camion ... ma durea tot corpul.Ok, sper sa fie legat ceea ce am scris, ca sunt de pe mobil si nu ma pot uita in urma.Va pup
align="right" id="quote2">Multumesc frumos pentru raspuns, Gaby ! [pup]Deci nu se pupa "simptomele" mele cu ale tale DELOC. Decat la durerea f mare de la ovulatie. Tu ai avut 2 zile de spotting incepand cu 11 dpo. Al meu a inceput in z8 dpo si deja il am, cu intermitente, de 7 zile [bang] Greata nu, dureri de sani deloc, ceva ameteli am, dar pt ca nu prea mananc. Apetitul meu e plecat cu sorcova [bang]Haos total... [batcap][batcap][batcap]Wishing for rainbow baby dust !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, stiti cumva cat timp dureaza tratamentul cu Metformin in cazul in care se ia pentru o ovulatie mai buna si ovocite de calitate mai mare? Se ia toata luna sau doar pana la ovulatie?id="Verdana">

 

____________________________________________________________________________________________

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

 

Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile

[ruga] pentru [copil]

id="size1">

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuza-ma Luciana, nu am mai intrat de ieri dupa-amiaza si azi am citit in diagonala postarile. Depinde la ce laborator mergi. Daca mergi la Synevo, poti cere profil trombofilie II (costa in jur de 700 lei). Daca mai bani, poti face in plus si gena PAI si Factorul XIII.

E foarte bine sa faci analizele astea.id="Verdana">

 

____________________________________________________________________________________________

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

 

Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile

[ruga] pentru [copil]

id="size1">

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, betaHCg ai facut? Daca nu, ar fi bine sa il faci inainte sa ajungi la medic. Poate esti gravida totusi si e devreme, poate ai ovulatie tarzie.id="Verdana">

 

____________________________________________________________________________________________

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

 

Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile

[ruga] pentru [copil]

id="size1">

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va spun: poate va amintiti ca va spuneam ca imi ajut o prietena sa organizeze botezul fetitei ei...e f incantata de cum a iesit invitatia, cardul pentru invitati. Acum lucrez la meniu (adica la design doar). Nu mai facem noi aranjamentele florale, amvem alta gaselnita care simplifica totul.id="Verdana">

 

____________________________________________________________________________________________

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

 

Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile

[ruga] pentru [copil]

id="size1">

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...