Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani(720)Felicitari Ylari !!!


Recommended Posts

buna fetelor va era dor de mine? am ajuns si eu de la munca, de la multa munca.... a venit o colega noua dar azi a plecat si aia dupa 3 zile ca nu a rezistat si eu sunt tot in butoi, sunt sigura ca e ceva in neregula pe acolo ca altfel nu-mi explic de ce nu raman avand in vedere faptul ca inainte nu am avut probleme de fertilitate nu mai stiu unde si ce sa caut.... la ciclul asta m-am tinut tare....surpriza mare ca nu am plans, pana acum aici e asa un frig, se vad muntii plini de zapada la paltinis a nins, adica la 15 km de mine....deci va dati seama ce ger e va pupic pe toate[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

MeAlex mi-am facut test de ovulatie si e super pozitiv si de o ora ma cam inteapa ov drept, nu ma asteptam asa devreme sa ovulez dar cum ai zis si tu nu este o regula, si acum nu stiu ce sa fac pentu ca aseara am prestat dar dupa 2 saptamani, deci dupa ataa timp jumatate din gigei cred ca sunt morti si eu in seara asta plec la Iasi, cred ca era mai bine sa fi prestat in seara asta,acum cum o vrea Doamne Doamne. [pup] Lore [pup] si da ne era dor de tine! In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! ovare polichistice, endometrioza descoperita laparoscop
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana din cate am inteles de la fete sure check ar fi cel mai bun, acum sa vedem ce mai zic fetele, Doamne ajuta sa fie un test cu noroc si sa iti arate ca esti insarcinata, iti tin pumnii sa fie bebe[pup] Katy deci o sa ne testam in aceeasi perioada[:D] , spor la treaba[olala] In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! ovare polichistice, endometrioza descoperita laparoscop
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miky, ai prestat f bine, nu conteaza ca nu sunt toti in forma maxima, sunt totusi milioane, nu? Ne rugam Sfintei Paraschiva sa ne ajute pe toate! ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, ti-a intarziat menstruatia si cat? Scuza-ma daca ai mai scris, nu mai stiu. Se pare ca First Response arata pozitiv pana in intarziere. Si Surecheck e bun, dar numai din ziua in care trebuia sa vina. ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...