Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani(720)Felicitari Ylari !!!


Recommended Posts

Haoleu shomaj en gros aici :( Nimic nou? Deny, Miha, ce faceti? Tzuky o veste, ceva? Cum mai esti? Elenusht ma gandesc si la tine scumpa Maria spune-si mie cum sa scriu acatistul, cand ajung la ai mei vreau si eu sa dau Xdidi, gabyv pupic si voua Bobule vin si pun toporu pe butoiul ala daca te prind cu el in brate So, maine dimi repet testul daca nu o sa fie urma de rushi macar arunci sigur o sa fie incontestabil rezultatul, z14 dpo si z30 a cm. La servici am la treaba fetelor de nu sriu incotro sa o apuc, cred ca maine ma autoexilez singura in birou ca sa avansez cu o treaba pe care trebuie sa o termin la sf lunii. Pup, nb YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA [url="http://community.webshots.com/user/YLARI"]POZE[/url] Mami de Eva scumpa http://lt1m.lilypie.com/0dLup3.png Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot www.fertilityfriend.com/home/2ba005/ Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Scuzati de offtopic Aplic unghii false cu gel 45 ron, intretinere 30 ron, gel pe unghie naturala 35 ron! Modele sunt incluse in pret! Produsele sunt profesionale si de buna calitate! pt detalii id piticutza_piticutza sau pe facebook:ale alexandra roxana!
ALE[mamica]in [9cer]mandra de [zana]KARINA(01.06.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Ylari m-ai dat disparuta? Azi am fost la aeroport dupa o prietena de-a mea cu fetita ei de 4 luni care cat de curand o sa devina finuta mea si a fost super.Sunt rupta de oboseala dar e astupata de bucuria de a le vedea si a sta un pic cu ele.Am condus de dimineata de la 7 pana la 21 incontinuu. Finuta e super frumoasa si cuminte, nu a plans mai deloc mititica, a mancat, a dormit si a vorbit cu noi, un pic a plans la mine dar e normal nu m-a vazut niciodata. Eu intru la somn si vorbim maine ca azi nu mai stiu ce am citit a ba da: Lore fii tare ca vine bebe, mai ales acum daca muncesti nu o sa te mai stresezi. Ylari maine vreau un test pozitiv de la tine ca de mult timp nu a mai fost nimeni la titlu. Maria multumesc de acatist [pup][pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

YLARI iti multumesc pentru gandurile tale bune! Eu maine ma voi intalni cu avocata sa-mi spuna ce acte am nevoie ca sa bagam actele de divort...Trebuie sa fac si pasul asta, nu mai merge asa! va pup pe toate fetelor si aveti credinta in Doamne Doamnea ca o sa vina si bebele mult dorit! Cu speranta si rabdare toate se pot rezolva! ingeras plecat la 7 wks
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt si eu pe aci, dar stau in "culise"[:I] [hopsieu] Va citesc zilnic, doar ca... nu am nimic de raportat. Astept si eu cu speranta minunea sa vina si la mine[:I]. Pana atunci stau linistita si cumintica[:D]. Ma uit si la Grey's Anatomy ca sa treaca mai repede timpul[:I] (am ajuns la sez5[:I]). Ylari tin pumnii pt maine la test.[pk] Pup toate fetele[pup]
Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru Mihaela si pentru toate fetele mele dragi: Testul este POZITIV!!!!!!! Am reusit, am plans in hohote, a fost asa haios, am executat pipi, am pus testul deoparte si ma spalam pe dinti si ma benoclam la test, vedeam linia de test cum apare si imi ieseau okii din cap! Am inceput sa plang in hohote l-am speriat pe socramiu ca eram cu testul in mana si el credea ca e termometru si ca are fata febra... Va fac poza cand ajung la sv dar nu stiu cum sa o pun acolo mai bine o trimit pe mail puuup!!!!! YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA [url="http://community.webshots.com/user/YLARI"]POZE[/url] Mami de Eva scumpa http://lt1m.lilypie.com/0dLup3.png Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot www.fertilityfriend.com/home/2ba005/ Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui elenusht
YLARI iti multumesc pentru gandurile tale bune! Eu maine ma voi intalni cu avocata sa-mi spuna ce acte am nevoie ca sa bagam actele de divort...Trebuie sa fac si pasul asta, nu mai merge asa! va pup pe toate fetelor si aveti credinta in Doamne Doamnea ca o sa vina si bebele mult dorit! Cu speranta si rabdare toate se pot rezolva! ingeras plecat la 7 wks
De ce, Elenusht, nu vrea la notar? Naspa ca platesti tu cheltuielile, mi se pare, eu sigur le-am platit cand am divortat dar nu stiu si daca le-as fi putut recupera. Te pup mult. Sa ramai cu noi ca suntem prietenele tale! YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA [url="http://community.webshots.com/user/YLARI"]POZE[/url] Mami de Eva scumpa http://lt1m.lilypie.com/0dLup3.png Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot www.fertilityfriend.com/home/2ba005/ Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ylari, felicitari!!! Brava ! [colegi][cool][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] Sarcina usoara si bebel sanatos si mincacios![pup] Tare faza cu socrul, LOL. Nu amina, fuguta la medic pentru tratament de sustinere, ok ? Ce veste buna, asa de dimineata! Hai fetele ca uitati ca se poate. [pup] Eu ieri am fost la control, prichindelul are 2,5 cm, da din manutze si din capusor, bate inimioara ca la iepuras si e tare dulcutz. Peste doua saptamani avem transparenta nucala si vine si tati sa ne vada[:)]. Ylari felicitari inca o data! [olala][flo] [pup][pup] O zi frumoasa tuturor! 10+ Doamne ajuta ! Doua sarcini pierdute, 8 si 9 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui YLARI
Pentru Mihaela si pentru toate fetele mele dragi: Testul este POZITIV!!!!!!! Am reusit, am plans in hohote, a fost asa haios, am executat pipi, am pus testul deoparte si ma spalam pe dinti si ma benoclam la test, vedeam linia de test cum apare si imi ieseau okii din cap! Am inceput sa plang in hohote l-am speriat pe socramiu ca eram cu testul in mana si el credea ca e termometru si ca are fata febra... Va fac poza cand ajung la sv dar nu stiu cum sa o pun acolo mai bine o trimit pe mail puuup!!!!!
Bravooooooooooooooooooooooo !!!!!!!!!! [olala][olala][olala][olala][olala][olala] Felicitari, Ylari, ma bucur foarte mult ca ati reusit !!!!!!!! Sarcina usoara si la termen !!!! [bum][bum][bum][bum][bum] Wishing for rainbow baby dust !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui SS-Tzuky Eu ieri am fost la control, prichindelul are 2,5 cm, da din manutze si din capusor, bate inimioara ca la iepuras si e tare dulcutz. Peste doua saptamani avem transparenta nucala si vine si tati sa ne vada[:)].
ooo, ce frumos !! [olala] felicitari pentru iepuras ! [olala] Sa stea la vizuina inca ~7luni! [pup] Wishing for rainbow baby dust !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...