Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

duphaston si sarcina


Recommended Posts

buna dimineata fetelor si fericite mamici.am o problema..de 1 an incer sa am un bebe si nu vine.acum 7 luni am inceput un tratament cu Duphaston in urma unui control la endocrinolog am descoperit o dinsfunctie tiroidiana. aveam un ciclu foarte neregulat.mi a prescris duphaston si eutyrox.am luat 7 luni am fost foarte multumita ciclu s-a reglat si luna aceasta l-am intrerupt.pe 30 trebuia sa imi vina menstruatia si azi suntem in 8 si nimic.oare e din cauza ca l-am intrerupt sau sunt insarcinata.imi doresc cu disperare un bebe si test nu vreau sa fac ca mie frica sa nu fie negativ din nou.singurele simtome care le am sunt un gust metalic in gura,somnolenta si oare care pofte..aaa si o secretie vaginala mai abundenta care nu este urat mirositoare sau de culoare schimbata.va rog astept un raspuns daca cineva a mai trecut prin asta.sani la cat timp dupa conceptie se schimba?oare asa mare sa fie Dumnezeu si sa-mi dea un bebe imediat dupa intreruperea tratamentului?astept parerile voastre...multumesc si bafta tuturor mamicilor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...