Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Senioare mari,mijlocii si mici (83)


Recommended Posts

de la unguroaice nici o veste.....[q] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]samira[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] cred ca face ET azi?[pup] sper sa nu gresesc.... laura??[pup] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 279
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hihihi,venisi....[pup] pai,da,domle,neam de daci si de romani!![olala] bafta sami!! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]mami vreau [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] are punctie azi!!! aducem noi cofrag,lauraaaaaa!![pup] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adria,al catelea FIV e in aprilie? nr 2? astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!!!! Multumesc galli pentru majorete!!! Nu pot sta la cafea ca n-am voie inainte de anestezie! [:D] si mai trebuie sa ma si pregatesc pentru vizita la el! Doamne ajuta sa gaseasca doctorasul cu ochi albastri si la mine ceva oua!!!! Va pup dulce!!!! Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, dragelor. Laura, sa dea Bunul Dumnezeu sa gaseasca ousoare vanjoase la tine si gigei vioi la sot.[:D] Samira, tin pumnii si pt tine, sa iti faca ET maine daca zice sa pot rezista pana maine. [pup] Aveti grija de voi. ___________________________________________________________________________________ Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci. http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

laura,sami, si acolo ninge??[bang] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...