Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Senioare mari,mijlocii si mici (83)


Recommended Posts

Buna dimineata, [pup] multumimm galli harnicuta , de cafea[pup] laura si samira astea sunt pentru voi[flo][flo][flo] galli hai la mare ca e soare si frumos...nu este foarte cald, dar e asa de frumos...din birou e o zi perfecta de primavara[:D] mayan se marita???ups! pai atunci[flo][flo][bum] sa fie intr-un ceas bun[flo][flo][flo] eu raportez: ieri program administrativ: platit banca si cablu, [rufe][curat][vase][spala]spalat doua masini de rufe, plus defrisat "fifi"dupa care[nani]... asa ca azi sunt cu toate la zi...ei nu am gatit nimic...voi ce mai mancati, ca eu nu mai am idei... Manu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 279
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata dragele mele! [pup][pup][pup][pup][flo][flo][flo][flo] Laurici-licurici[pup][flo] BAFTA MULTA azi!!! Sa fie ousoare mari si de calitatea I, ca tot se apropie Pastele[:D] Doamne ajuta![ruga] Sami[pup] si tie iti tin pumnii pentru maine, sa se lipeasca puiutii acolo si sa ramana la caldurica vreme de 9 luni asa[pk] Sa nu uiti sa bagi Super Glue-ul in geanta![:D] Amyyyyyyyyyy, ma bucur ca vii cu vesti bune! Ti-am zis sa fii optimista ca va fi bine! Ti-am zis? Ti-a zis???...Acum, Doamne ajuta pe mai departe! Galli, Adria [flo][flo]...pupicei dulci! [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Manuu[pup] si la noi e o zi frumoasa si nu mai bate vantul ala nasol de ieri. Ce mai program incarcat ai avut ieri....daca ai inclus-o si pe madame "fifi" [:-)))] Pupilici la pitici! Eu sunt racita....de la gat m-a luat peste tot...dar nu ma las! NU ma las, ca's mica si afurisita![aerob][greutati] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa cresti mare,mireluta![pup] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iar ati disparut....[:D] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, eu mai tarziu asa, ca abia ma adunai de prin pat. Si aici e frumos si soare azi, da' frig! Am planuri de mers in centru pentru cosmetice si o trusa de pedichiura. Pe urma poate sa lucrez ceva ca ieri m-am pierdut in spalat, calcat, mancare, oleaca de curatenie:-( Budapesta (Laura si Samira!) si Bucurestiul-Ploiestiul (Amy!)...Gravide scrie pe voi fetelor!!!![:)][pup] In rest, va pup pe toate 'grupir'! Aveti grija de voi! [flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...