Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Senioare mari,mijlocii si mici (83)


Recommended Posts

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]sami3in1[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 279
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

sami,sincer,asa ma gandeam si eu: fata si baiat!! sa dea DD!!![pup] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, dragele mele. Sami, ai grija de embrionasi, sa se prinda bine-bine. Tinem pumnii. Azi am o licitatie, asta asa ca sa-mi faca creierii si mai creti deca ii am. Va pupic si aveti grija de voi ! ___________________________________________________________________________________ Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci. http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

amy, sa nu iti dau niste brocoli de la mine???[:D][:D] la cat mg la dct azi?[flo] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineataaaaa![flo][flo][flo][flo] multumesc de trezire galli[pup] samira[flo][pup] doamne ajuta, sa fie totul bine, wow chiar ar fi fain , fata si baiat... fetelor dar nico ce mai face ????? off ma enerveaza ca eu seara nu pot intra, iar daca intru de la G sta cu ochiu'pe monitor...nu intelege el ce tot barfim noi aici... pe ei normal[:D][:D] aseara pt ca nu stiam ce sa gatesc am comis-o cu placinta si iaurt iar dupa un somn [:I] am facut si niste clatite cu branza de vaci[:D] cica G tine cura... de ingrasare poate [:-)))] una peste alta,a fost o seara linnistita in varful...patului...[olala][olala] cred ca va trebui sa instalam si tv nr 2, ca a inceput campionatul...[bang] iar saptamana viitoare imi iau cateva zile de CO, sa fac putina curatenie, si poate plecam si noi un pic la munte...mai vedem... galli ai trimis zapada incoace???? dimineata masina era alba... ninsese, norocul este ca nu s-a prins...acum este iar soare... Manu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui menics cred ca va trebui sa instalam si tv nr 2, ca a inceput campionatul...[bang] galli ai trimis zapada incoace???? dimineata masina era alba... ninsese, norocul este ca nu s-a prins...acum este iar soare... Manu
io stiu cum e cu meciurile.....[:D][:D][:D] nu,sorooooooooo, numa de nu s-o fi dus singura,[:D][:D][:D] ca sa stati voi mai mult in varful patului....[:D][:D][:D] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vorbeati de animalutele de casa , am si eu , acum la mama o catelusa caniche de 12 ani Cora...e ca o babuta... mititica a facut cataracta, si toata ziua sta in pat... o alintata de mica, iar acum e si mai si...ea vrea toata atentia, si geloasa mama, cand mergem cu nepotelul meu se baga intre mama si el numai sa nu-l mai bage mama in seama pe cel mic... e asa haioasa, ca se baga si ea in "vorba" acolo, vine da cu labuta, vrea sa o iei in brate, sa-i faci loc langa tine, daca vorbesti te linge pe fata... doamne ce circ face...oricum sunt niste scumpi, asta daca iti plac animalele... ma batea un gand sa-mi iau unul si aici unde stau, dar nu are rost sa-l chinui lasandu-l toata ziua singur in casa... mai bine nu... si apoi eu sa-mi fac puiul meu, nu?? Manu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nico vad ca nu ne mai iubeste.....[q][q] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...